Visszajelzés Karácsonyi vásár varázslat - hétvégi küldetések event - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 16.12.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Igen, most lett elegem a hagymából 7 felröppenő jött. Lecseréltem mindent fákra.
    Hogy ez jó lesz-e így??
    Vagy igen, vagy nem - de az biztos!!!
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Event kész;) Jöhet a következő!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Köszi szomszédok, köszi mamutfák és a többi fák:D
    Féltem ,hogy nem lesz meg, egy kör növény után 21 panninál egy két röpcsi szállingózott8)
    Azután jöttek a fák és igen jöttek a röpcsik is, ajánlom mindenkinek;)
    Ja és boldog új évet kívánok mindenkinek, örömökben és szeretetben gazdagon vírusmentesen:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    mingo826, Tündégbogár, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  4. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Kitettem a füvészkerteket és a teljes területet teleültettem fákkal.
    6 db rövidebb érésű fát arattam le először. Ezek helyére betettem Panniékat.
    Úgy emlékszem, hogy 67 db felröpi lett 6 + 1 Pannival az XXL-es fákból.
    Volt közte 32 db XXL almafa és 8 db XXL lilaakác, mert szükségem volt a termésükre.

    Javaslom mindenkinek, hogy próbáljátok meg fákkal, mert az amaránt is csak
    26 db felröpit adott.

    Sikerekben, boldogságban, egészségben gazdag új évet.
    Jó játékot.
     
    inanna11, mingo826, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Szomszika:)
    Tegnap arattam a tölgyesemben a mamutokat automatával, ahová nem léptem be az előző 24 órában, de gyorsítottam az érésüket KK turbóval és farönkhangárokkal. Kétszer adták a termést és a felröpit kb 2 óra és 20 perc elteltével. A széleken bontottam a dekorokat aratás után és termőföldet raktam ki a helyére. Amaránttal nulláztam és fél óra alatt készen voltam az eventtel. Jelenleg kb 50 felröpivel vagyok pluszban amit a mamutok adtak és a kedves szomszédjaim küldtek napi ajándékba.
    BUÉK mindenkinek és sikeres játékot kívánok :)
     
    marcsi152, .barbi1., PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyszerű, könnyű event volt;) Bőven marad visszaváltásra is felreppenő;)
    Bár ennek a 3. hétvégének a nyereményei elmaradnak az első hétvége nyereményeitől... de azért jó volt ez;)
    A következőkben hasonlóan egyszerű eventeket kívánok magunknak akkor amikor lazításra vágyunk! Minden más estben pedig izmos gondolkozós de nem teljesíthetetlen feladatokat álmodjanak meg nekünk a játékmesterek!
     
    Rizstej, kelleri, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  7. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    reggel a gyékényt lecseréltem fára és megzokniztam és most arattam és 77 db röpit kaptam és így kész ez az event is. búék
     
    Feca29, mingo826, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez elég jó. 39 db, 2x2- es szegfű 9 db felröpit adott. Még jó, hogy ma csak nekem van vasárnap. :D
    [​IMG]
     
    kelleri, inanna11, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    Ez tényleg jó, gratulálok.
    Te is megzavarodtál a napok között? Ma én is megkérdeztem, hogy tulajdonképpen milyen nap van ma? Felvilágosítottak róla, hogy csak szombat, tehát van még egy napja azoknak akik felröpit kergetnek :)
    Semmiről sem késtek le. Még nincs miért pánikolni a kitartás meghozza a szükséges felröppenőket :)
     
  10. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    A fák telepítése és aratása bejött.
     
    -gyöngy-581, GA-BI-O-Farm és Éva0315 kedveli ezt.
  11. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Reggeli aratás minden bónusz a szegfű 4 db. Reggel , este mindig adott 13-20 db-ot. Csak a 3. feladat megy végig .A többi farmom is siralmas.
     
  12. rudcsi24

    rudcsi24 Fórumszaki

    Én most arattam le a lóherét. 1×1-n adott 8 db felröpit. Ültettem málnát, de miután elolvastam, hogy neked a fa jól adta, kitöröltem mindent (ment a kukába a trágya, meg az érésgyorsító :) ) de remélem a majd 200 fa fog adni 26 db felröpit! ;) Ha nem, akkor szomorú leszek! ;)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ennél az eventnél a fák voltak a nyerők;) Nem bánnám ha gyakrabban lenne így;)
    Hogy ne légy szomorú... biztosan meg lesz a felreppenő;)
     
    Éva0315 és rudcsi24 kedveli ezt.
  14. Omkara

    Omkara Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A 20 órás fák turbózva 107 felröpít adott.:D
     
    inanna11, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  15. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Sziasztok! Befejeztem, boldog új évet Mindenkinek! :):):)
     
    GA-BI-O-Farm, Samborg és Éva0315 kedveli ezt.
  16. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Nekem a szegfű 1x1-en 7 felröpit adott, egyből fákat ültettem, csak azt nem tudom az xxl-esek, hogy adják.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  17. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Érdeklődnék,hogy egyálltalán a titok adott-e valakinek pápaszemesmaki-ólat ?
    B Ú É K !
     
    magdi06, Kuzdern és inanna11 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A kisfarmjaimon mindenhol váltottam fára, kb 200 volt kint vegyesen mamut 20 órás és XXL is mindenhol végeztem a reggeli aratásnál az eventtel, tedd ki bátran azokat is. Azok is nagyon jól adják.
     
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Jó, hogy kérdezted! Mindjárt ki is rakom őket hátha!!!!
     
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Event letudva...szép nyugiban kitermelte a röpiket a sárga borsó ;)
    A 2022-es évre kívánok sok röpit, jó eventeket és nyugis mindennapokat minden gazdatársamnak;)
    És minden kedves modinak akik vigyáznak ránk, és segítik az utunkat a Farmerama világában xD:D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.