Visszajelzés Karneválkirálynő - 2018. október - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 1.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Hát én is mindent bevetettem mukások a 600 fampengős eventtermény növelő és mindent ami belefér türelmetlenül vártam az eventet senki nem akarta hogy így legyen ez egy játék nem mérgalödöm így sikerült elngedem
     
    Ivibaba54, -katalinjani-, Ditti58 és 3 más kedveli ezt.
  2. -Teena-

    -Teena- Haladó

    Féléves kihagyás után újra belekezdtem az eventbe. Már jó ideje nem játszottam, mert meguntam a vége láthatatlan eventeket, és már sajnáltam az időmet rájuk pazarolni, hét év aktívt játék után.
    Már csak azt csinálom a farmomon, amihez kedvem van, mert lehetőségek vannak így is.
    Tegnap olvastam, a Királynő látogatásáról. Gondoltam egy kicsit játszom, a szinte egyik legbőkezűbb eventel. Most úgy alakultak a dolgok, hogy az elhatározásom ellenére nem tudom játszani az eventet.
    Az évek alatt, volt már ilyen jó párszor, és lesz is még. Ez így alakult, ami senkinek sem kellemesnek nevezhető fordulat. Teljesen felesleges a sárdobálás. Bosszantó a dolog, de egyenlőre jobb nem lesz.

    Nálam is mennek a bónuszok, elmentek a termény növelők….. És akkor mi van, ez egy játék. Itt is előfordulnak váratlan események, anyagi veszteségek, ezt el kell fogadnunk, benne van a pakliban ez is. Semmi sem garantált, annak ellenér, hogy időt, energiát, anyagi ráfordítást fektetünk valamibe. Ha még is áldozatot hozunk, el kell fogadi a kudarcot is, még akkor is ha fáj. És latolni kell, minél nagyobb az áldozathozatal, annál nagyobb a bukás lehetősége.

    Én, ezt az eventet is elengedtem. Elküldtem a napi ajándékaimat, elültettem egy hosszabb érésű növényt, és befejeztem mára a farmot. Fogom az e-book olvasómat, bekapcsolom a tv-be a stand up-ot. Reggel majd meglátom, hogyan alakul, az egész. Ha sikerül munka és család mellett végig vinni az eventet örülök, ha nem akkor sem lesz semmi probléma belőle számomra. Nem egy játék miatt fogok mérgelődni és idegeskedni.

    Kellemes játékot, kevés bosszúságot kívánok mindenkinek!

    A türelmetlenkedőknek sikeres fórum olvasást, a modiknak sok kitartást, nyugalmat kívánok!

    Szép estét!
     
    taga1, ljanika6, Jupi és 11 más kedveli ezt.
  3. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, jutka65, :):):) Van egy ötletem: tegyél komfortba szénát . Jó lesz az ! Nemsoká beérik és már fekhetsz is bele. xDxDxDPersze kávé után. :music::music::music: intravénásan is teheted.
     
  4. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    Csak tudod nagyon sokan pénzt is fektetnek bele a "játék"-ba
    Nagyon sokan vettek kosarat-aztán minő meglepetés a kosárvásárlások után leállították az eventet és nem is indul újra.Miért engedték a kosárvásárlást?Akkor még nem tudtak a kritikus hibáról??Érdekes módon a játék ment tovább.........Nemrég is kritikus hiba volt és akkor nem volt elérhető a farm se.....
     
    Lillapilla73, [erika05] és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    16:00-kor kezdődött az event, majd 17:00-kor hozták meg a döntést először az ideiglenes leállításról. Miután leállították az eventet, kosarat sem lehetett vásárolni.

    Minden további információért kövesd Kérlek a hivatalos közleményeket.


    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/karneválkirálynő-2018-október.17160/
     
    HéricsBáró és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Az event VÉGLEGESEN TÖRÖLVE lett, tehát nem fog újraindulni.

    Jelenleg olyan kritikus hibák léptek fel, amit azonnal nem sikerül orvosolni, ezért határoztak az event törlése mellett.
    Ígéretet kaptunk, hogy amint kijavítják az eventet, a lehető leghamarabb ismételten megrendezésre fog kerülni.

    Egy kis információ
    - Akik kosarat vásároltak: Csütörtöki napon újabb hivatalos közlemény várható, melyben döntenek a kosarakról.
    - Természetesen kompenzáció sem fog elmaradni, erről is csütörtökön fog hivatalos közlemény érkezni, és a kompenzációt pénteken vagy hétfőn fogjuk megkapni ígéretek szerint.


    További hivatalos közleményekért Kérlek kövessétek az eventhez tartozó beharangozó topicot


    Nagyon sajnáljuk, hogy ilyen hírt kell megosztanunk, ez nekünk is nagyon fájó dolog.

    Felmerült kellemetlenségekért elnézést kérünk a központ nevében is.

    Topicot ezennel zárom

    Üdvözlettel:
    a Farmerama csapata
     
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Üdv Farmerek!

    A törölt esemény miatt ahogy már korábban is jeleztük, kompenzációban fogunk részesülni.

    A kompenzációt mindenki csak egy alkalommal tudja igényelni, a játékban található hírek felületen.

    Mikortól tudjuk igényelni?

    Kezdés: 2018.10.05 (péntek) 14 óra

    Meddig lehet igénybe venni?

    Vége: 2018.10.12 (péntek) 14 óra


    Tehát kereken egy hét áll a rendelkezésünkre majd. A határidőre figyeljetek oda, aki lekési, utólag semmilyen módon nem tudja igénybe venni.

    A kompenzációs csomag tartalma:
    • 2 db gyár fejlesztés
    • 2 db répás-almás csatni
    • 1 db 3 órás munkáskupon
    • 3 db party pörgetés
    • 50 db szupertrágya
    • 15 db Kacsa Kata szupertrágya
    • 1 db Teliholdas betakarításnövelő
    • 3 db aranybanán

    A felmerült kellemetlenségekért elnézéseteket kérjük!

    A Farmerama csapata
     
    GA-BI-O-Farm, ljanika6, Imi* és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.