Visszajelzés Karneválkirálynő - 2018. október - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 1.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csibetanya00

    csibetanya00 Fórum-zöldfülű

    Csatlakozom Lippihez, még én is küzdök a hangosbeszélőkért. 75 darab hiányzik még és 1000 nublonea (azzal elszámoltam magam véletlenül). Rendes farm dugig fával biztosra megyek így be fogom tudni fejezni. Reggel fél 8-kor aratom őket. Aztán be is vetem gyorsan nemesített tönköllyel. Nekem ez vált be felröpi szempontjából. Boldogágszérum csodatinkivel együtt nagyjából egy órás csúszással de neki tudok kezdeni karneválozni. A maradék nublont úgy tervezem egy kör páfránykihagyással fogom pótolni mert azzal egészen jól állok és arra van még idő péntek estig simán meglesz. De ez a karneválosdi nagyon felkeltette az érdeklődésem :)
     
    brekkencs., spagetti24, Gio és 5 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Volt idő, hogy én is éjjeleztem. Egy szerencsém volt, hogy nem kellett órát húznom, mert valahogy mindig megébredtem, mire beérettek a növények. Viszont nekem soha nem értette meg feleségem. Amilyen szavakkal illetett, inkább ki sem írom. :D A lényeg az volt, hogy beteg vagyok. :D Most már viszont átléptem ezen a határon és csak nyugiba tolom. Erre az eventre amúgy sem lesz sok időm, így addig jutok, ameddig. Annyira azért nem izgulok, hisz még a szénám is ki van nemesítve.. :D ;)
    Sok sikert mindenkinek! Mondjuk nekem az lesz a legnagyobb probléma, hogy bele fogok keveredni ebbe a sok feladatba. Valamit biztos elfelejtek majd. Még jó hogy optimista alkat vagyok, ez által sikerül majd. :)
     
    missuzy_53, brekkencs., Melan és 16 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De miért nem vontad bele a feleségedet is hogy mit csinálsz? Lehet hogy ő is megszerette volna és most azon lenne a vita hogy ki, mikor ül a géphez aratni? :D
     
    -happy58-, brekkencs., Melan és 9 más kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Sali! :)
    Erre nagyon illik az, az általam nagyon kedvelt mondás: olvasni arany! :p:D:inlove:
    Én már az event leírás olvasásakor meglepődtem a szokatlan kezdési és befejezési időpontokon. Vissza is számoltam, hogyha éjfél előtt ~15 perccel elültetem a krizantémot az érésgyorsítókkal a főfarmra és a szédültre, akkor holnap 16 órára éppen beérik, csak simán vízzel. :D Addig meg tyúkozok a farmon. Kell a tyúk is, na meg a trágya is, mert a Baha is "feleszi" , mert közben a Bahán meg kapálom a páfrányokat. ;):D

    Szia Parasztfalva! :)
    Biztos, hogy éppen most akarsz pihenni? És le akarsz mondani ilyen lehetőségről, mint amit most ingyen bérmentve, egy kis eventezős-kosárkázással össze lehet szedni? Amikor a farmozók zöme éljenzi ezt az eventet? Ezzel komoly összegű valós pénz kiadást lehet spórolni.
    A képen látható adatoknak közel háromszorosát számíthatod, mert három farmon csináltam meg legutóbb is, és ez csak az egyik farm eredménye. Igaz, a végén már majdnem jojózott a szemem, mire mindhárom farmon eltologattam a kosárkát. Persze ezen kívül rengeteg TP, meg CSP és TTP is lett, no meg amit még a cukorkák beváltásakor kaptunk.
    :)
    És én abban is biztos vagyok, hogy voltak nálamnál lényegesen jobb kosarazók is ;):D:inlove:.
    [​IMG]
    Ha neked ez nem éri meg, "nem érdemes érte küzdeni", ahogy írtad, ne is csináld, még véletlenül sem, hiszen semmi sem kötelező, nyugodtan töltsél pajtát. :)
     
    -happy58-, brekkencs., nyuszi63 és 29 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Most vetettem el a hortenziát22,45 órás.Beérése csak vízzel és 2 bónusszal 14,31. Azt hiszem ráértem vele.Délután én is tyúkoztam egy kicsit a trágya miatt.A gesztenyést tegnap én is leszedtem, akkor még nem tudtam a kedvenc eventemről, sajnálom is.
     
    brekkencs., Gio, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    A gesztenyésre mindig éberen vigyázok, hogy amikor használat után újra aktiválható lenne, gyorsan lekapom róla a gesztenyepókot, hogy bármikor aktiválhassam amikor valóban szükség van rá. ;):inlove:
    [​IMG]
     
    brekkencs., missuzy_53, Melan és 10 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Anno ketten csináltuk. Ő a fiam farmját, én a lányomét. Én maradtam meg az "egészből". :D
     
    -happy58-, brekkencs., missuzy_53 és 5 más kedveli ezt.
  8. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Én tableten vagy telefonon művelem a farmokat (3), a férjemé az asztali gép. Ha olyan event van, amihez biztonságosabb az asztali gép, akkor leülhetek hozzá én is, de szinte 2 percenként jön, ott áll felettem, hogy "sokáig kell még neked a gép?" Komoly elvonási tünetek fedezhetők fel rajta ilyenkor xD
    Szóval, érdemes a párunkkal is megismertetni/megszerettetni a játékot, hogy elfogadja és megértse a mi játékszenvedélyünket :p
     
    -happy58-, brekkencs., missuzy_53 és 15 más kedveli ezt.
  9. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    Nagyon jó eventnek tűnik. Event növény letermelhető még a mai nap :)
    Nekem 2 festék hiányzik a feladathoz,mert beadogattam a szerszámokat a gazdakör feladatokba :D Remélem ez nem lesz akadály :)
    Felröpit reméljük hamar össze tudjuk szedni és akkor már csak a markunkat/kosarunkat kell tartani a jobbnál jobb ajándékokér. :)

    Valami olyan érzésem van,h lassan bővül a maja majmok szentélye. Általába ez az event után szoktak bővíteni. Meg már túl sok a "fölös" banánom :D
     
    brekkencs., Melan, spagetti24 és 5 más kedveli ezt.
  10. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Nézzél szét a raktáradban, hátha megbújik valahol barkácsos láda ;)
     
    -happy58-, brekkencs., Gio és 2 más kedveli ezt.
  11. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    ott nem találtam :D Viszont némi gazdaköri teljesítéssel sikerült :D 6 darab van már :D
     
    -happy58-, brekkencs., Gio és 3 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Már kezdtem aggódni miattad.:music: Mit ne mondjak, egy ekkora eventet nem lett volna szerencsés bebukni 5 festék miatt.
    Jó, hogy megtaláltad és írtad, mert majd megszórnak festékkel és kevesebb kosárra tudsz szert tenni.;)
     
    -happy58-, brekkencs., Melan és 6 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én is figyelek, de bezavart a mostani event és kezdéskor raktam vissza a pókot. Utána jöttem rá /kigyúlt a fény/hogy a Bahán vagyunk és ott nincs 0 percezés.Előbb kellet volna gondolkoznom,de ez a sok event kicsit bezavart, pedig most lett volna rá nagyobb szükségem.Szánom-bánom, már késő.
     
    genka53, -happy58-, brekkencs. és 4 más kedveli ezt.
  14. egyprobatmeger

    egyprobatmeger Aktív író

    a kezdés nem lesz ideális, mert sokakhoz hasonlóan nekem is még aratnom kellett most a hangosbeszélők miatt..., de azért remélem a karneválkirálynő is bőkezűen osztogatja majd az ajándékokat :)
     
    magdi06, Melan, Ananke és 3 más kedveli ezt.
  15. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Szia! Hála az égnek az én feleségem megérti,bár néha morog érte,de az kibirható :D Maximálisan mellettem áll....mikor pár éve beteg lettem bizonyitott :inlove::inlove: Azért én sem akarok sokat foglalkozni ezzel az eventtel,majd amit a kedvem kiad :p
    pár száz kosárra gondolok,attól függ hogy adja a kosarat...:music:Most sem panaszkodom 6-7 ezer sz.trágya,táp,kacsa kata mindig van a raktárban,hála a mamutoknak,na és mindig szaporodik innen-onnan , de azért spórolós vagyok! :)

    Kellemes kosarazást kivánok mindenkinek,jó játékot:)
     
    zsani_apja, -happy58-, brekkencs. és 9 más kedveli ezt.
  16. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Ha már királynő elkezdtem készülni rá.
    Sima pörgetés (300db) annyira nem is rossz :

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 2.10.18
    jucus100, brekkencs., Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Gratulálok!!!!Nekem csak kotyvalékok jutnak!!Nem nagy gond, de a királylányt szeretem!!xD
     
    genka53, -happy58-, brekkencs. és 7 más kedveli ezt.
  18. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Szia!
    Ezt tőled tanultam;) anno,mert régen ezt tanácsoltad valakinek és én is mindig pórul jártam a figyelmetlenségem miatt.Azóta ez a hibázási lehetőség nem áll fenn :D Köszi
     
    genka53, -happy58-, brekkencs. és 2 más kedveli ezt.
  19. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ne feledjétek, az event ma 16:00-kor kezdődik!

    Aratni is ráérünk 16:00-kor! :pxD
     
    genka53, kovacstne, -happy58- és 8 más kedveli ezt.
  20. Ananke

    Ananke Rutinos

    Csak azt nem tudom, mitxD Most fejeztem be a másikat, így igen kevés röpire számíthatokxDxD
     
    kovacstne kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.