Visszajelzés Karneválkirálynő - 2019. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Ismét itt a majom:D Az ajándék tologatás eredménye tetszetős, 3 terület 6 órás, farmos eventgaz és 2 terület habanero (ez érett be 2re-hogy legyen hely felszaporítani), 210 röpi. 1,5 óra múlva érik 1 terület sisakbab, abból is 1x1-en 9 db;)... sajnos a farmos eventgazból nem fért bele Jack 10 órájába még 1 kör, de a romrózsa felszaporításában nagy segítség 2 kör erejéig...fél óra múlva aratok 150-et és az pont elfér 2x1-be visszaültetve a 2 szabad területemen , együtt érik majd a sisakbabbal, még a bónusz alatt:). Jobban nem is kezdődhetne a karnevál...
     
    Imi*, Gio, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Őszinte részvétem, akiknek nincs meg mindhárom területük.
    És a piacon sem látni nagy tolongást, hogy a területek bővüljenek.
     
    osztrak12, Gio, fabatka és 4 más kedveli ezt.
  3. ginger.

    ginger. Fórumprofi

    Három terület 123 kosarat adott, elég gyér.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  4. -tiesto78

    -tiesto78 Járnitanuló

    sziasztok fél éve volt egy ígéret hogy kevesebb event lesz , és mikor jön el az a pillanat ?
     
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Hasonló számok jöttek, ez most tényleg TP vadászat event, a többi ami jön, az inkább csak olyan kis plusz ebből-abból. Aki meg akarja tolni a TP csikot hajrá, sok pörgetéssel, Jack-al le lehet vadászni 3-400 millát simán.

    Szerintem a második felhő összekosarazható abból a 65 kosárkából amit a gazdaköri ad, abba meg egészen barátságos mennyiség is elég. Az event illeszkedik az eddigiekbe, a felhők az alapevent, az elérhető, a többiért meg lehet folyamatosan vásárolni Jack-et, és a pöriket. A maximalisták ezentúl a munkásokon felül nyugodtan kalkuláljanak bele egy Jack vásárlást a havi büdzsébe... a többiek barátkozzanak a gondolattal, hogy nem sok event lesz, amit "végig" tudnak vinni.

    Semmi igéret nem volt erre vonatkozólag, csak egy szavazás volt, az is itt nálunk. Szerintem láthatod merre halad a játék, ők nem fognak kevesebb eventet elénk tolni. Sőt...

    Vess egy pillantást a márciusi event naptárra, van 3 nap, amikor CSAK 1 db event fut:D minden többi napon minimum 2, szóval erről ennyit.

    Kevesebb event akkor lesz, amikor te azt mondod, ennyi ne tovább...

    Szerintem a következő szavazás nem arról lesz, hogy hány event legyen egy hónapban, hanem hogy mennyi legyen 1 napxDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.19
    GA-BI-O-Farm, osztrak12, Gio és 18 más kedveli ezt.
  6. Én is ezt várom.
    Jön a tavasz és állandóan bent ülni.
    Kis pihenő nekünk is járhatna.
     
  7. Jolan1962

    Jolan1962 Utánpótlás-írogató

    Vagy sehogy. Az abnormálisnál - abnormálisabb, nyakatekert eventekhez már lassan kezdek hozzászökni, de ez a folyamatos eventezés. Nem találok rá szavakat (főleg nem olyat, amit le is lehetne írni) 180 - 200 szinten van annyi felesleges termék, növény, ami az életben nem kell. Ki se látsz a gazokból, mert már annyiféle van + állat, fa termék. Termeszteni sincs rá idöd, főleg, hogy egyre hosszabb érésűek. Hely meg sehol. A malom is folyamatosan csak event terméket kever. Nem csodálkoznék, ha nagyon sok gazda megunná, (áttér más játékra) Bp meg lehuzhatná a rolót.
     
    osztrak12, Ditti58, Boccio71 és 4 más kedveli ezt.
  8. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Egy terület sisakbab (mínusz 3 raktár ezek most nem adtak, később érnek) 69 db.
    Ezért jobb a növény mint a fa, a sisakbab 9,5 óra alatt érik ha jól láttam tegnap este, mert reggel nem láttam csak ültettem....
     
    osztrak12, Gio, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh bocsánat... Nálam a felhő... a kész felhőt jelenti;):p
     
    osztrak12, fabatka, SzilvaG és még 1 ember kedveli ezt.
  10. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Reggel beszéltünk róla ;)
    https://ibb.co/3rz3fkr
     
    Gio, Sali~*.*, BriGitta75 és 2 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Az előzőn sajnos nem tudtuk átvinni. :( A mostani is elég sok munkánkba került. xDxD
    Annak azért örülök, hogy ezt észre is vette valaki.8):music:
     
    GA-BI-O-Farm, osztrak12, Gio és 22 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... majd meglátjuk szükség lesz e rá;) Esetleg egy boommal megtoldva... :music: igazán megérné:p
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Most arattam a zuhatagon 1*1-ben viaszvirágot 41 pannival és nem kaptam egy darab kosarat sem (minden más felröpi jött bőven csak kosarat nem láttam).. Most valamit nagyon elnéztem és onnét nem kapunk, vagy nem is tudom.. :oops::cry: de megyek és újraolvasom az ismertetőt, hátha onnét várok ahonnét nem fog jönni..:music:
    PS: Megnéztem és onnét sajnos tényleg nem fog jönni, figyelmetlen voltam, elnézést érte :(
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.19
    osztrak12, fabatka, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Az én piacomon nagyon fogy a trágya lassan ki kell tenni a xDMIND ELKELT táblátxD
     
    osztrak12, Gio, fabatka és 2 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Úgy tudom onnan nem is lesz SAJNOS....
     
    Gio és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! 1 terület viaszvirág ,1 terület fa és pár ól 76 felröpit adott! Amúgy imádom ez az eventet,remélem jól jönnek majd a felröpik! :D
     
    Gio, fabatka és długa kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok! :)
    Köszi, rájöttem én is sajnos.. hát így jártam, a hozzászólásba is beírtam pótlólag, hogy nem figyeltem eléggé :) Köszi.
     
    osztrak12, fabatka, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Most arattam a Bahamákon, Viaszvirág és Vizijácint volt a földeken, + 20 új fa és a 3 Pavilon, összesen 338 kosárkát kaptam a Pannikkal, de szép számmal jött a másik event felröppenője is !:)
    Sok-sok kosárkát és játékokat a két eventből minden gazdatársnak !!
    Legyen napsütéses délutánotok !
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.19
    GA-BI-O-Farm, osztrak12, Gio és 12 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Az egy felmérés volt. Szerintem amennyivel kevesebbet szeretnél, annyival több lesz majd. ;)
    Ez az event most elkerülte a figyelmem, nem tudom, hogy tudom teljesíteni, mivel csak este tudom, -nám elkezdeni. Na majd meglátom..
     
    genka53, osztrak12, Gio és 5 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    nálam 64.... et remekelt;) az xxl fák pedig 41 darabbal örvendeztettek meg... :music:
     
    Kuzdern, fabatka és Ananke kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.