Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok itt is. Event, csinálom én is. Na de ez a királynő már rég nem a régi királynő, annyira nem hoz már lázba. A játék kedvéért, meg a felhőért csinálom, nem is azért amit dobál. A kosarakat nagyon pluszban nem fogok készíteni, úgy döntöttem. Kiszedem a gazdakörből az elég is a felhőhöz. Lejátszom őket, aztán jónapot :) (úgyse állom meg, hogy ne gyártsak többet, csak a szám jár :D )

    Saguaro növényt elültettem, azzal várom az eventet.
     
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Mitől koszorú?
    Koszorút készítenek a szereplők. (lásd az animációt!)

    A karácsonyi eventben Manóműhely volt.

    Majd a Születésnapi ajándékkódok rengetegében dekorként kaptuk vissza ezt az akkori eventes tárgyat.(e-mailes ajándékkód volt a Hírlevél közvetítésével.)

    Akihez ez a dekor nem jutott el, most megkaphatja.
    Akinek van ilyen tárgya már januártól, az duplázhat most.
    ((mivel a csere-eventben szerepelt, így lehet ilyen tárgy több is a birtokában akár)

    De most az eventben függöny mögött fejlesztést építhet, amivel a TP nagyobb.
     
  3. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok :)
    Nem ezt vártam, de event és csinálom, aztán majd kiderül....
    A királynőnek meg már ideje lenne fogorvoshoz menni, mert Frida egyre inkább saját zsebre dolgozik!!!
     
    szida57, jutka190226, ildiko44 és 14 más kedveli ezt.
  4. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Valaki tudna segíteni?
    A Hoppácska!(+) dekor mindegy, hogy hol van kint?
    Mindenhova kihat, vagy csak ott ahol ki van rakva?
    Dekor listába nem találtam.

    Előre is köszönöm
    üdv.
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Mindenhol hat minden kitehető.o_OEz alól csak a panni kivétel illetve a kupák ha nincsenek a tölgybe. :)
    A kedvenceknél szerintem nem kirakható , de nézd meg hogy engedi-e:)
     
    jutka190226, -W-595-, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Közben megtaláltam:
    Hoppácska (+)[​IMG]3.23:00Az első 5 aratás alkalmával 20%-kal növeli a felröppenők esélyét (kivéve a bahás területeken)
    Hatóidő: 02:00 óra
    1x1Minden területre, valamint a házikedvencek futtatójába is.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
     
  7. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!

    Köszönöm.
    Ez rossz hír, akkor ez sem segít. :(
     
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nálam sablon recept...vetek-aratok szorgalmasan...pörgetek bizakodva...a végeredmény mindig a kötelező felhő...;)
    A hétvégi családi programot még nem tudom...Péntek este mondja a párom, a hétvégi program ismertetőt...:wuerg:
    Már van, hogy kérdezi tőlem, milyen érésű növényed lesz hétvégén...xDxD
     
    szida57, jutka190226, tewo és 32 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Látod milyen aranyos párod van? Tőlem nem kérdezi, de ha megmakacsolom magamat valamiért, akkor jön a megállapítás: fogadjunk hogy megint valami hüle event van. :D
     
    szida57, jutka190226, tewo és 37 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ezt mintha már halottam volna:music::pxD
     
    tewo, furmint111, ursa11 és 16 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én már annak örülök, ha nem hozza elő a farmot, mert abból csak morgás van, hogy finoman fejezzem ki magam. :D
     
    jutka190226, tewo, jófarmerlány és 23 más kedveli ezt.
  12. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok! Nemrégiben valamit a királynö érkezéséhez megszereztem, de nem emlékszem, hogy mit! Aszt hiszem itt az ideje naplót vezetnem az infókról és a taktikai tanácsokról...
    Most pedig megyek keresgélni, visszaolvasni :oops:
     
    furmint111, -W-595-, Fenyvesi1010 és 10 más kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nem zengek ódákat erről az eventrő!.Tudom: egyszer volt Budán kutyavásár!! Mivel event,hozzákezdek, de nem fogok kattogni rajta,hogy kész lesz-e.Nem hiszem,hogy beleunok a kosarazásba, mert nem lesz annyi kosaram.Jó éjszakát mindenkinek./ nem várom annyira/
     
    jutka190226, Kuzdern, Domos52 és 14 más kedveli ezt.
  14. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Már bennem sincs akkora lelkesedés mint az első királynős eventnél ,szerintem soha többet nem lesz olyan, fogom csinálni mert event, és majd meglátom meddig érdemes, még lehet jó is.
     
  15. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok! Szia kissme6!
    Azt nézem én is már ismertető megjelenése óta,hogy ez volna a Királynő,akit annyira vártak sokak. Érdemes volt,mert megy Baha ültetvényesen vetés-aratás és 10 röpihez kell 415 db Romantikus rózsa? Máskor 100 röpihez kell ennyi gaz. 50 minijátékkal meg van Felhő + a dekorok. Viszont még Felhőre is azt teszel,amit tetszik?:p
    A Gazdakörit csinálod,akkor oda csak bedobálás van és még jobb is kezdésnek,mert valóban még keverned sem kell.
    Kosaraiddal oda ugrálsz,ahova akarsz,mert úgyis majd gép dob ki valami összesítőt és kész.(Ilyenkor pillanatok műve,gépnek számolni vagy éppen nem számolni?) Ez nem az igazi,hanem valamelyik Farsangi bálból meglépett jelmezes csaj vagy a Skót.;)xDxD
     
    jutka190226, ildiko44, bakosagi54 és 2 más kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A Karneválkirálynő event élő, online!

    Ahhoz, hogy nálatok is elkezdhető legyen az event, szükséges egy kilépés majd visszatérés a játék felületére.

    Ellenőrizzétek, hogy az eventórában látható-e az event ikonja!

    A Bahamarama szigetegyüttes fő területén, az ültetvényen lehet csak eventezni!


    Sikeres játékot, sok hasznos tárgyat kívánunk a kosárkáitokba
    a Farmerama csapata
     
    osztrak12, Kuzdern, -W-595- és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Besírok ezen a mechanikán!
    Lehet hogy csak nekem új, de ez valami eszméletlen király! :D :D :D
     
    furmint111, Kuzdern, -W-595- és még 1 ember kedveli ezt.
  18. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok!
    Tudna e segíteni nekem valaki? Megadta magát tegnap a gépem, telefonról hogy tudom mozgatni a kosarakat ? A telefonon a pufin alkalmazásnál van olyan , hogy egér funkció, de nem csinál semmit.
    Előre is köszönöm a segítséget.
     
  19. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Ó! Már rájöttem, miért nincs a baby boom-hoz szupertáp akció. A királynő úgy fogja dobálni a szupitápokat, hogy csak győzzük a tenyésztést. xDxDxD
    113 kosár kezdésnek.
     
    Zatini, jófarmerlány, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  20. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    141 kosár, kipróbáltam az ajándék kosarat.Dobott sztápot, sztrágyát, farmpegőt, tp-ét na és jó sok édességet. Ha így dobál nem is lesz rossz, bár a gaz a kosárhoz szerintem egy kicsit sok, nagyon sok!
     
    bakosagi54, osztrak12, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.