Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. bsand59

    bsand59 Aktív író

    Amíg a Karneválkirálynő szórta a cuccot, addig halál sok klassz holmit be lehetett gyűjteni, most csak alamizsna.
     
    -Ilona53-, olga6270, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sikerült a retró papagáj röptető + ólakat 38 percre levinni , és kaptam 19 kosarat :inlove:
     
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! 7 játékon vagyok túl.o_Oo_ORém gyenge,,:oops:Gyakorlatilag semmi értékelhető :oops:
    Estére már növényt ültettek nem a röpi miatt ( az van)egyszerűen biztos nem megyek a felhőnél tovább.:)
    A komfort prójectet is leállítottam,(2,05 Érésidő egyébként) kár a szuper-trágyáért.:p
     
    osztrak12, -W-595-, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  4. gagi01

    gagi01 Járnitanuló

    Valaki látott már ládát repülni? Mintha azt elfelejtette volna a királynő! Én még csak 3 kosarat használtam.
     
  5. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Igen,vannak ládák...én már többet is találtam ;)
     
  6. bajusz1

    bajusz1 Törekvő

    Valamit nem értek.Az ismertetőben azt írják,hogy a királynő farmszintX500tp illetve bahaszint x450btp is dobál.Tehát mivel én a bahán 421 szinten vagyok így akkor 421x450 btp=189450 btp járna minden elkapott btp-s "kalap" után.Akkor hogy van az hogy bár többet is elkapok de az összesíts szerint volt hogy csak 63 ezer illetve csak 21 ezer btp-t kaptam?
     
    osztrak12, -W-595-, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
  7. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Ugyanolyan, mint volt, nem változott semmi.
    Az első volt csak a jó, azóta ilyen és erre is lehetett számítani.
     
  8. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia!

    Én is besírtam most:DD

    Arra azért figyelj, hogy ne csokit, és cukorkát gyűjtögess. Nem érnek semmit.

    üdv. furmint
     
    vihence, osztrak12, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönjük a jelzésedet!
    A te megfigyelésed a jó. Az eventismertető előkészítése után a központ módosított az adatokon és ez a változtatás nem lett átvezetve az ismertetőben.
    Elnézést kérünk és azonnal javítjuk!
     
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    15 kosarazás sikerült kaptam 3 ládát is kis szivecskével.Legutóbb 1 praliné talányos fa repült a kosaramba.Eddig fa nem volt.
    Rosszabbra számitottam, de lehet haladni 2x100-os bónusszal.és 2 db 6 órás +1,bár a 6 órás kilenckor lejár. Sikeres kosarazást.Most kosárra várok,már hosszút űltettem.
     
    osztrak12, Fenyvesi1010, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia!Persze de helyzet kérdése.:music:Valóban az előző se volt más.:music:A leghasznosabb hogy a farm szabad és haladok a gazdakörökkel, ;)
    Lényegében pörgetni is ezért érte meg párat, :music:és több szuper-trágyát használtam a farmon mint a két eventben együtt:wuerg:
     
    marcsi152, Sagittarius69 és Kuzdern kedveli ezt.
  12. bajusz1

    bajusz1 Törekvő

    Rendben.Semmi gond köszönöm.Bár az hogy a baha tp a tizede lett az eredetinek azért az nem túl elegáns húzás a cég részéről.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.20
    vihence, osztrak12, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  13. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Igen...nekem jött már láda!!!;)
     
    Kuzdern, osztrak12, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
  14. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Most már csak annyit írok: tegnap szuper volt, a ma délután meg lehangolt. Sok kérdés munkálkodik bennem. Vajon miért tart egy tenyésztős, baby boom-os event 1 hétig, és miért tart 6 napig a leginkább várt, remélt "királynős" 6 napig, 1 területen, rengeteg termelni való gazzal? És miért kapok 170 PP-ért 30 narancs birkanyírót, főnyereményként xxl olaj, fenyő és társait, csp, tp-t, ttp-t, bájitalt. Mert ezelőtt, ha pörgettem, max. 50-ből azért jött legalább 1 100%-os bónusz, hozzá még 1-2db +1-es. Tologattam a kosárkákat. Össze tudom kapkodni, de minek?.............. Több sikert és szerencsét mindenkinek!
     
    vihence, -Erbrow-, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  15. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!
    A malomban sem 65, hanem csak 10 röpi szükséges egy kosárhoz. (Bár ez is több, mint a 7.)

    [​IMG]
    Hozzávalók: 415 db Romantikus rózsa és 10 db Bonbonos kosár
    Keverési idő: 15 másodperc

    Az ismertető szerint most sincs, hanem a 15. lejátszott minijáték jutalma. (Mondjuk a szám nem stimmel, mert 4 db csemetét kellett volna kapnod.)
     
    Ribiszke, Kuzdern, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  16. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szép estét!
    Sikeresen elolvastam az elején a matekot és köszönöm.
    Szokásomhoz híven kezdésnek megvettem a legkisebb kosarat, ezzel kihagytam a szaporítást.
    Sikerült elég sok termés bónuszt pörgetnem, az eredmény nem maradt el.
    A gazdaköri feladatokból kiszedtem a kosarakat és íme az eredmény.
    [​IMG]
    Természetesen folytatom. Nagyon jó, mert kivételesen a TP most több, mint a BTP.
    Sok jó kosarazást kívánok a további napokra mindenkinek!
     
    maszilva, vihence, Ribiszke és 11 más kedveli ezt.
  17. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia zoldert , szép estét Neked, :) jövök a szokásossal, gratulálok ! :) Tőled ez már tényleg megszokott , nem tudom hogy csinálod, bár leírtad. :) Én kapálok tovább, majd látjuk... :):)
     
    vihence, Kuzdern, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  18. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én direkt figyeltem amikor nyitott a kosár,és abban volt a pralinét talányos fa.Pont előtte irta valaki,hogy ő összekeverte ,azt hitte a kosárral kapta.Ezért álltam meg és rácsodálkoztam,hogy a kosaramban volt egy .Vitatkozni nem akarok,mert én is sok mindent elnézek, de most nagyon is a kosárban láttam!Kár,hogy nem csináltam képet róla. felhők aktiválva.
    http://keptarhely.eu/download.php?file=20200220v00r38tln.png
    http://keptarhely.eu/download.php?file=20200220v00r1jnak.png
     
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szia!
    Köszönöm a gratulációdat!
    A gazdaköri feladatok megcsinálásáig 2*2-s sima földben ültettem mindennel megszórva, a széleken 1*1-s földdel.
    Most váltottam éjszakára komfort talajra. Holnap délelőtt is komfortba fogok ültetni.
    Sajnos egész nap nem tudok ülni, ezért minden délelőtt aludni szoktam.
    Írtam baglyot, de nem tudtam, hogy ez a farmneved is így csak egyenlőre röviden :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.20
    Ribiszke, Kuzdern, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  20. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Magdi, :) most Te vagy a második, akinek gratulálok, ügyes vagy, én bírkózom a majomkirálynővel... :D :D
    Üdv: Magdi
     
    Ribiszke, Kuzdern, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.