Visszajelzés Karneválkirálynő - 2020. február eventcsevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia szomszéd! Én kipróbálnám, de lehet, hogy nekem is elvonási tüneteim lennének?xD
     
    Ribiszke, Fenyvesi1010, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  2. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    [​IMG]

    808 szupertrágyával megy ez! :D
     
    imi010, Fenyvesi1010, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  3. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szia! Akkor Te már függő vagy!:D
     
    DevilMókus, imi010, Fenyvesi1010 és 5 más kedveli ezt.
  4. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    [QUOTE=" ( pittikepoter.. )[/QUOTE]
    Tudod az életem nem csak e körül forog, vannak dolgaim, feladataim, munkám ami lefoglal,
    és nincs olyan sok szabadidőm, hogy 24 órát üljek egy számítógép előtt.
    Vagyunk egy páran így , szerintem.
     
    libuskafarm, ~cicus~, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  5. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nem tudom, kinek mit sír a szája, nem vagyok kezdő, de mivel nagyon sok időt dolgoztam, csak 28 lejátszott játékom van és 2 adagnyi keverhető. Persze a malmom még 11 óra hosszat foglalt... Mégsem panaszkodok. Tegnap pörgivel kaptam 6, azaz 6 óra +1 növényt, ez volt az összes plusz a csatni fölött. Azért a felhőt szeretném, tehát ha nagyon meg leszek szorulva, bedobok annyit, hogy elég legyen. Nem dőlt össze a világ, h. még nem vagyok készen.
     
    DevilMókus, -Erbrow-, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  6. hugi0913

    hugi0913 Törzsjátékos


    Nem próbáltad a gazdaköri feladat ezüstjeit megcsinálni? Az egyes ezüst 5, a kettes 10, a hármas 15, a négyes 20 db virágos bonbonos kosarat ad. Ehhez nem kell malom, igaz, elég sok romantikus rózsa kell.
     
    Kuzdern, Ribiszke, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  7. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Az event ma reggel befejezve. Komfortra nem tettem, 1x1 és kapott 2 kör supertrágyát gyorsításra és ebből az egyik kört kacsa katáztam + pörgettem még bonuszt hozzá, uh estére megvolt a kellő gaz és felrepi is, ma reggel már csak gyűjtögettem az ajikat.

    Kár lett volna elengedni a felhőt, napi , nálam 200.000 TP az nem rossz, főleg h még területet se foglal.

    kicsit off: A baba mau-s event is végig befejezve, most oda amig van elihold addig állatok fák is kimentek, meg 3/4 területen megy valami gaz is;)
     
    Kuzdern, Ribiszke, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  8. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    A kosarak meg vannak már csak el kell őket játszani és meg lesz a felhő
     
    -W-595-, Kuzdern, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Még 10 db.gyűjtögetés a patkánynak és utána kiírtom!xDEgy percig sem csinálom tovább!A másikon 6 mitymaty kell még a felhőig.Csak lazán!!!xD
     
    -W-595-, Kuzdern, Ribiszke és 9 más kedveli ezt.
  10. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Az első 2 napi bénázás után (nem olvastam el rendesen az ismertetőt és ezért 5 db virágos bonbon kosarat készítettem a termésből, ahelyett hogy beadtam volna a termést a gazdaköribe) ma reggelre megvan a felhő. Holnapig már csak a többlet kosarakkal fogok "halászni" amiből jelenleg 7 db van, de 13 továbbit is ki tudok váltani a gazdaköriből. A "Baba Mau vásárlójával" fullra végeztem és ott nincs további tevékenységre szükség.
     
    Kuzdern, Ribiszke, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! A felhőm nekem is megvan de még ültettem gazt. A kezdeti csalódáson túllépve folytatom mert néhány hasznos dolog jön mindig. Igaz ládák is jönnek, de csak ritkán. Nem baj mert az is hasznos lehet majd valamikor. Most nem pörgettem, mert a pörgetéseket másra gyűjtöm. Ha lesz valami olyan event ami már volt és nagyon tetszik ara tartalékolok. Gratulálok mindenkinek aki már végzett és további jó ültetést annak aki még küzd.
     
    Kuzdern, Ribiszke, osztrak12 és 5 más kedveli ezt.
  12. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia donkartacs07!
    Nekem a 2-dik Felhőm áll így pontosan. Az elsőt viszont nézd csak és nálam nincs Szupertrágya,ráadásul 808 db benne. Megy ez az nélkül is!:p 808 db Sztrágyát nem áldoznék rá,erre a "skót" királynőre. Sőt, 2x is.;)xDxD [​IMG]
     
    bakosagi54, DevilMókus, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  13. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    Egy esemény sikerességét a csevegő aktivitása is jelzi.
    Az első Karneválkirálynő csevegőjében 2098 hozzászólás van és többségük elragadtatással teli.
    A mostani csevegőben én vagyok a 176-ik hozzászóló és én is csak azért, hogy megtörjem a csendet.
    Egyébként nem tartom rossznak az egyterületes eseményeket, de ha párhuzamosan fut kettő, szerencsés, ha az érésidőt össze lehet hangolni.
    Most így történt, de nem ez a jellemző.
     
    bakosagi54, -kaktuszable-, vihence és 6 más kedveli ezt.
  14. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Az érésidő tekintetében egyetértek veled, de a királynő esetében a 2 terület kellett volna legalább hogy kosarazni is lehessen. Egy terület max a gazdakörre elég, de lehet extrák nélkül arra sem, aki dolgozik nem tud időre aratni. Nem szeretnék ebbe bele menni, de ez még a tavalyinál is rosszabb. 70 játékot játszottam, még legalább 17 játékhoz lenne most röpim amihez a nővényt esélytelen extra nélkül letermelni.
     
    bakosagi54, -kaktuszable-, ~cicus~ és 4 más kedveli ezt.
  15. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Nem kötekedés képpen, de milyen telefonról játszol, ami Flash player nélkül is működik a weblappal? Firefox, Chrome nem megy vele, csak azért.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  16. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Én Androidos telefonnal játszottam eddig legalább 5 félével. A lényeg, hogy a "Puffin" nevű böngésző legyen letöltve, az megoldja az említett problémát.
    De simán megy Álfony-nyal is, nem csak Androidossal!
     
    -kaktuszable- és Ribiszke kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Én adok neked minden féle extrák nélkül letermelt 1.500 db gazat. Te meg adjál helyette nekem 1.500 db gazra való röpit! Megegyeztünk?:music:Ja,hogy nem a Piacon vagyunk?:D A Gazdakörit meglehet csinálni(fentebb képem 3 hsz-szel) extrák nélkül,de a pontos aratásokra nagyon kell figyelni. Aki dolgozik,ott kizárt dolog,hogy (minden vagy java) eventet megtudja csinálni.

    Én is kíváncsi lennék, hogy milyen telefonról játszik blackcica, amivel a Farmerama eventeket csak reggeli és esti vonatozás közben teljesíteni lehet.:oops:Az szerintem annyira okos teló már,hogy külön busz és vonatjeggyel közlekedik. ;):inlove:Bár nálam még okosok is néha lemerülnek,mint időnként én is. ;)xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.20
    bakosagi54, ~cicus~, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  18. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Mivel tudod napközben dolgozik, nem mindenhol tolerálják munka közben a játékot!
     
  19. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Jó hogy nemmáá muffint írsz! :) de egyébként avval tényleg megy az androidos telón is a játék csak a netet zabálja,
    xal VIGYÁZAT VELE!
     
    osztrak12 és tandem6 kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Itt nem arrol volt szo, hogy a telefonrol megcsinalt minden eventet. De aki hasznalt mar okostelot aratasra az pontosan tudja, hogy mirol van szo. Nem ertem, hogy miert kell kotozkodni azokkal akik azt irjak, hogy napkozben telefonrol oldanak meg 1-2 aratast, mert itt pont errol beszelt blackcica.

    Ahogy masok is irtak, Androidos telefonon fut a Puffin, ami arra pont eleg, hogy munkasok mellett az ember belepjen a jatekba, gyorsan learassa az eventgazt, aztan menjen tovabb dolgara. Nem, arra nem eleg, hogy mondjuk mindenfele minijatekot megcsinaljon, esetleg mas tipusu kicsit bonyolultabb eventeket vegigvigyen, de arra hogy 3-4 orankent belepjen aratni-vetni 5 percre, pontosan megfelel. Vonaton, buszon ulve, kaveszunet, cigi szunet, ebedszunet, (esetleg egeszsegugyi szunet, az talan mindenkinek jar, meg ha a tobbi nem is), internet ennyi kell hozza. Sajnos az Iphone-n mar nem fut a puffin, legalabbis ingyenes verzioja biztos nem, akinek az van, az varhat amig levalik a jatek a flashrol.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.