Visszajelzés Karneválkirálynő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Annyit engedj meg hozzá, kérlek, hogy amikor boldog és boldogtalan játszik, mindig sokkal lassabb minden, tehát valsz. a servernek is van egy terhelhetősége. Ezért hét végén, nappal ilyeneket nem is szoktam játszani, vagy csak valami atomerejű gépen. Éjszaka, kb. 11 óra - éjfél után, ill. hétköznap munkaidőben minden sokkal gördülékenyebben megy.
    Reggel volt 35 lekevert játékom. 2-t megpróbáltam lejátszani, jelentős késéssel mozdult a kosár. Hiába vagyok türelmetlen, mégis megerőszakoltam az indulatom és elraktam éjjelre/holnapra, amikor a haverom erőművének közelébe tudok férkőzni :)
    Lejátszott játék 38. Kiváltva:
    - 1 piccoló, amit el fogok rakni karácsonyig, amikor is TP-gyűjtést irányoztam elő, mert egész nap itthon tudok lenni és figyelni mindenre. Főleg a "figyelni mindenre" - ezen van a hangsúly, amikor nincs meló és nem kell megosztani magam. Az előző nyitásból kaptam 1 virágfestést, ami hihetetlen értékeket ad, de nem aratom, emiatt. Most ott ücsörög a világítótoronynál, használatlanul. Nagyon vigyázok, hogy ne arassam. Tudom, hogy megéri, de másik ilyet addig nem szeretnék.
    - 2 silófejlesztés, amiket már rá is pakoltam az alapra, a korábbiakkal együtt összesen 10-et.
    Még 50 érmém van. Reggel 6 és 9 jött.
    Egy kicsit pluszban vagyok a röpikkel: van 268 kosár, és minden le van keverve, amit le lehetett. Az eventet vegyes cuccal vártam: 5 fás, 7 terményes, 7 állatos pavilon, a többi földeken vegyesen fák és tiszmia. Azóta csak eventgaz ment, meló miatt volt, hogy fél nap állással (barátom nem aratott helyettem :( ) Indulásnál talán 3 kört tudtam szupercsöppel megsegíteni, bár a gesztenyesor 6 órát adott volna, csak a szemem nem bírt nyitva maradni... Pannikat mindig elfelejtem, most is, tehát csak a BT-ön lévő segített rá.
     
    .barbi1., cili53, PZoli64 és 9 más kedveli ezt.
  2. Bipné

    Bipné Fórum nagymestere

    Meg lett az első farmarany fám
     
    Fuhur, Namiamano, kistejes71 és 23 más kedveli ezt.
  3. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Bocs, csak most olvastam vissza. Koppi, az is a Te teljesítményed, ha a gazdakörbe adod be a letermelt rózsákat. A felröpi meg egyébként sem a sajátod, hanem a farmod erőssége alapján egy random szám.
     
    cili53, -Erbrow-, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  4. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Ekkor különbség volt? :eek: Én tegnap már játszottam a minijátékkal, akkor is 10 felett volt az érme. Úgy látszik nagy szerencsém volt.
     
    ildiko44, PZoli64, -Erbrow- és 4 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az is van itthon mindig. ;)
    Szia!
    Tenyésztés jól adta nekem is, csak a táp volt véges. :D ;)
     
    ildiko44, cili53, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  6. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    A ketteske "Pöttyös ernyőgomba" lett. (Eddig már 5 db gyűlt össze ebből a fajtából....)
    Viszont azt nem tudom, hogy limitált e az a Btp, és Tp, amit ad, vagy folytonos lesz ?
    Segít Valaki?
     
    cili53, PZoli64, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  7. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Felhőcském berendezve, reggel már be is lett üzemelve! Amúgy 85 játékon vagyok túl, 1056 érme lett, ez 12,4 átlagot jelent. Nem túl szépséges, de ez van. Talán 3, vagy 4 olyan volt, h egy érmét sem láttam a felhozatalban. Még ültetgetek, mert kedvelem ezt a kosarazgatást, de már csak félgőzzel. Kiváltottam a silóhoz tartozó fejlesztést, a piccolókat, még pályázom a neon ólra, meg a bónuszládára, esetleg kuponra. De ezek már az égből jött ajándék kategóriába tartoznak nálam. Majd meglátjuk, mi jön össze. Végülis amiért elkezdtem az eventet, az megvan, a többi meg csak ráadás:)
    Lassan elkezdem kirakni a piccolókat, van már 36 db. Nyáron nem értem rá ezzel foglalkozni, csak vetettem és arattam, és kicsit összejöttek. Mit gondoltok, egyszerre vagy részenként tegyem ki?
    Különben nekem kimondottan jól jött most az az egy nap szünet az eventek között, be is vezethetnék állandóra:)
    Jó játékot mindenkinek!
     
    béka, cili53, PZoli64 és 5 más kedveli ezt.
  8. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Az a deko ahol + jel van, az limitált, de a többi nem :) Ez sem az, folyamatosan ennyi TP-t ad (vagy ugye többet, ha kombinálod más dekorok hatásaival).

    Nekem Varázskalap és Pocok légyfogó lett, meg még valami, ami annyire gyenge, hogy szóra se érdemes. Farmaranyfa létezésében lassan én se hiszek :D
     
    ildiko44, cili53, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  9. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok
    Jelenleg 80 minijátékon vagyok túl és az összeszedett csillagos érme száma 990. Ez valamivel több mint 12-es átlag. Ebből már meglesz a 3 db "Piccolo" láda és a 2 db Silófejlesztés. A hátralévő több mint 54 órában tovább termelem a Romantikus rózsát. Felröpim jelenleg 297 db van. Addig kosarazok, amíg az event engedi. Mindenkinek sikeres kosarazást kívánok!
     
    jutka190226, ildiko44, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Ma reggel én is végeztem, 203 játék kellett ahhoz, hogy kiszedjem, amit akartam.
    Csak a PP-eket és a kuponokat hagytam benn.
    Nyilván nem érte meg, de valahogy volt kedvem, holott az első karneválkirálynő már soha nem fog visszajönni.
    Ez a mostani meg sajnos csak annak egy olcsó másolata.
     
    rencsike982, Fätum, soresne és 12 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nos, ez a királynő nagyon csóri lett. Inkább nevezném bejárónőnek... Nem nagyon dobálgat...
    Alig lehet összeszedni 30-40 ezer tp/ttp-t. ( Vagy én vagyok bamba?)Régen egy kosárba volt több 100 ezer tp. Ha csak azt nézem. De nem csak abban fukar...:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.21
    jutka190226, inanna11, béka és 9 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Persze, hogy nem érte meg. Mondjuk ezzel én már nem foglalkozok. Viszont, most legalább próbálom kipakolni a boltot. Ez egy pozitív dolog számomra. Mivel ennyit termeltem, örülök, hogy nem visszaváltásra kerül a növény. A játék jól fut és bízok benne, hogy legközelebb dupla értékbe dobálja majd az ajándékokat. nem hinném, de ki tudja, talán majd olvasnak.. :D
     
    jutka190226, PalMa, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  13. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Én inkább abban bízom, hogy kitalálnak valami jobbat és nem hozzák vissza a királynőt.
     
    sutimami57, inanna11, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  14. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Hát én most nagyon elégedett vagyok ezzel az eventtel! Mivel az egyik megvásárolt Piccolóból egy Farmaranyfa lett! :)
     
    jutka190226, Fuhur, PZoli64 és 11 más kedveli ezt.
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !

    Nekem is van 5 pocoklégyfogóm és a nagy aratások alkalmával, remek tp.-ket hoz....Amúgy a kicsiknél alig.
    Az első alkalomkor kedvelem....egyébként a futottak még a kategóriája....:)
     
    jutka190226, Éva0315, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. csi48

    csi48 Fórummogul

    0100100001100101011011000110110001101111
    0100111001100010110110101100101
    Ez vajon mit jelent?xDxDxD
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Hahacska, Gio, Namiamano és 21 más kedveli ezt.
  18. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Ez engem is érdekelne:)
    Ja és a titkosok beértek, sajnos se matuzsálem, se maki:(
     
    Utoljára szerkesztett: 14.11.21
    ildiko44 kedveli ezt.
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Binális számrendszer,volt már ilyen de fogalmam nincs hogy működik,olyan régen voltam gimis!xDA megoldott számok adták meg ha jól emlékszem,mi kellett az eventhez,de már nem emlékszem!xDxD
     
    Kuzdern, Havasi_Gyopár és Éva0315 kedveli ezt.
  20. foresttom

    foresttom Járnitanuló

     
    Koppi kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.