Visszajelzés Karneválkirálynő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    141 kosárkánál tartok... ;) Szépen sorban fosztogatom a boltot;)
     
    kutyaszálló, ildiko44, soresne és 5 más kedveli ezt.
  2. foresttom

    foresttom Járnitanuló

    30 érme azért jó 8)

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.21
    kutyaszálló, Namiamano, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  3. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Első 24 órában kosaraztam 88-at, nagyon jól adta a dolgokat! Ma kosarazom a többit mert ezt telefonon nem lehet megtenni. Szóval amiért írtam, látványosan megfeleződtek az ajándékok és megduplázódott a csp-mennyiség. Első nap minden kosárban volt csillagos érme, ma már többször is volt, hogy nem adott egyet sem. A 27-24 csillagos érme sem volt ritka vendég nállam ma jó ha elvétve találkozom 18-al inkább 12-9-6 körül dobálja, viszont csp az jön 100.000 nem mintha nem férne el csak nem csp-re vágyom na! 8)

    Mindentől függetlenül a bolt ki lesz fosztva teljesen reggelre, kis adagokban kosarazok inkább hátha a takarítónéni meglöki kicsit a csillagos gombot! Ha nem tudtam volna a boltból válogatni akkor is egy régen látott megérős event lett, és sok gazt sem kért a felhőért ami minden nap használható, szóval nem siránkozni jöttem csak tapasztalatot megosztani! További sok sikert mindenkinek!
     
  4. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Csatlakozom előttem írottakhoz!!!
     
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Beérett az összes piccolóm. A legjobb egy kék karácsonyfa lett. Ismét elkerült a FA, fa.
    A csillagok is igen változatosan estek ki a királynő kezéből... Volt olyan, hogy 3 db...és volt, hogy nem is dobott. Egyszer történt meg (biztos tévedésből), hogy 24 érmét szedtem össze.
    Csatlakozván az előttem szólókhoz, erősen megcsappant a kínálat...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.21
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok;) Nálam eddig 24 volt a legtöbb a legszerényebb eredmény pedig a 3...
    Összességében nem panaszkodok;) Játszani jó;)
     
  7. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    [​IMG]
    SUBIDUBIDUUUUUU xDxDxDxDxD
    Már nem hittem benne, hogy lehet ilyet kapni.
    Megvan az ötödik.
    Olyan ötven piccolot vártam rá.
    Nekem tetszik ez az event.;)
    Még van növényem 12 kosarazásra, még 7-hez hiányzik a felröpi, de már tegnap óta cápák pancsiznak a Bahán, majd lassacskán összegyűlik. Ráér, a boltból kiszedtem már, amit akartam.
    Hasonló remek ládabontásokat, akinek még vissza van.:)
     
  8. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Köszi! Már én is elfelejtettem, h valójában mit is takar az a bináris számrendszer! Gimis korom óta én sem foglalkoztam ezzel! Ház mindegy is szerintem:)
     
    kutyaszálló, kovacstne és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Pirike!
    Úgy van, ahogy írod!
    Jónástól kaptunk rejtvényt bináris számrendszerben nagyon sokszor, azt kellett átfordítani 10-es számrendszerbe, és megfelelő tagolással megkaptuk a kövi eventbe a pajtából szükséges termékek pajtaértékét.
    A konvertálás eredménye kettesből tízes számrendszerbe erre a két számra, amiket csi48 hozott:
    0100100001100101011011000110110001101111 -> 310939249775
    0100111001100010110110101100101 -> 657550693
    De, hogy ezek a számok mit rejtenek, vagy mire jók, azt csak az tudja, aki kitalálta :DxD
     
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    (Most off leszek és ha kell töröld ezt a hsz.-t.)
    Szóval a második számsort elfogadhatóbbnak tartom....:)
    De az is combos ha Pajtaértékre gondolunk.. :D
     
    kutyaszálló és Éva0315 kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem törlöm ezt most, mert a Pirikének adott válaszommal én is eltértem a topik eredeti témájától, viszont ez úton kérek mindenkit, hogy most itt eresszük el ezt a szálat, mert az ezt követő ilyen vonatkozású hsz-eket tényleg kénytelenek leszünk törölni.

    Az event egyébként tetszik, csak egy megjegyzést fűznék hozzá, hogy még egy-két dolgot berakhattak volna az event boltba.
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Viszont most legalább kilehet váltani mindent. Persze, aki akarja. Nem fogy el az érme. Szerintem a sok kosarazástól az aranyérme is eltűnik... :D ;)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már nagyon rég volt olyan event amivel végig játszottam az event idejét;) Ezt most azért fogom abbahagyni mert minden olyant kiváltok a boltból ami csábító számomra;)
    Jöjjön még sok ilyen... a bolt legközelebb lehet gazdagabb;)
     
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia!Nekem is nagyon tetszik a mostani királynő,de at ólakat még nem mertem kitenni.Amit szerettem volna meg van,de még vetek!!xD
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sikerült a végére érnem, végre. ;)
    [​IMG]
     
  16. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Apja !

    Nem igazán vesztegetted az idődet ahogy elnézem, de lenne egy kérdésem:
    Csináltál e statisztikát arról, hogy mennyi szupertápodba, illetőleg hány darab Kacsa Katádba került ez a mennyiség? (Most nem beszélek ez esetben Jackról, mert feltételezem, hogy van több is neked és az sem érdekel, hogy volt e plusz e.növény szaporítód sem)
    Csak úgy körülbelül kérdezem.
     
    kutyaszálló, Arrah, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Nálam is az utolsó kör növény érik... ;) Ugyan nem fosztottam ki teljesen a boltot... de ez most így jó;)
    Nagyon jó event volt, jöhet újra;)
     
  18. almatorta

    almatorta Junior szaki

    Este 10-ig van idő még a fosztogatáshoz !
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van;) Akkor még belefér 1-2 + kör;)
     
    kutyaszálló és Éva0315 kedveli ezt.
  20. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Reméltem, h így utolsó napra kicsit meglódul az érmék mennyisége, de sajna nálam nem:(
     
    kutyaszálló, Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.