Visszajelzés Karneválkirálynő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    65 játékból 650 csillagos érme;)
    Ez nagyon jó arány lenne;) Ennyi érme bekosarazását én is tervezem... hogy hány kosárba lesz majd meglátjuk;)
     
    Éva0315, Nagyii58 és Namiamano kedveli ezt.
  2. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Ezen én is hezitáltam egy kicsit.

    A videón 4 érme reppent, a leírás alapján 3 db csillagos érmét dobál a Karneválkirálynő. Ez 4X3=12 érme.
    Nem hiszem, hogy egy exrtém játék lett rögzítve, ezért gondoltam a játékonként 3.33 átlagos elkapható reppenőre.
    A 650 érme elég a 2 db 100 érmés Sílófejlesztésre és 2 db 200 érmés Piccolo-ra, valamint marad 50 érme, amit pont nem lehet jól elhasználni, csábít még pár játékra.

    Üdv: Nami.
     
    jucus100, jófarmerlány, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Ügyes vagy.Én még most értem ide,kapisgálom a játék menetét,hiszen ez nem új. A felröpitől mindig félek a Bahán! Van ugyan már 10 db Pannim, de az nem sokat segit. Meglátjuk,hát ha rákapcsol a főnökség.
     
    soresne, maszilva, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! Vajon hány alkalommal dobhat a királynő csillagos érmét, egy egy 12 másodperces játék alatt?
    - mondjuk 3-4 már nagyon jó lenne;)
    Igen igazad van! ez így jó arány lesz;) a 600 érme kell kötelezően... utána meg majd meglátjuk mennyi gyűlik;) Szeretek kosarazni;)
     
    jucus100, -W-595-, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ahogy látom, most kilehet pakolni a boltot. :)
    Event kezdésről annyi, hogy várom a 01. 10.- ét. :D ;)
     
    Gio, -happy58-, zsoxxya és 3 más kedveli ezt.
  6. gálné54

    gálné54 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ez egy misztikus nap. Mindenkinek jó szerencsét hozzá!!!!!!!
     
    Hahacska, rencsike982, jucus100 és 3 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Elmondhatjuk, hogy mindegy mikor kezdődikxDxDxD
     
    Gio, Hahacska, rencsike982 és 9 más kedveli ezt.
  8. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, nem vagyok ebben rutinos. Ezek szerint a szerencsénkre hagyatkozhatunk, nos "gondúkozom" ! :)

    11.11: tehát november 11-én tartják Kínában a “光棍节”-t, vagyis magyarul a „Szinglik Napját”. Ez gyakorlatilag olyan vásárlós nap, mint a Black Friday. Bár egyedülállókról nevezték el, de persze nem csak nekik szól.:)

    • A karneváli szezon kezdete ( Beginn der Faschinszeit ) - Ausztria
    • Karnevál ( Fasching/Karneval ) - Németország
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.11.21
    -happy58-, Hahacska, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Hmmm...Karneválkirálynő én titokban vártalak;)
    Az event alatt édes cukrot fogok szopogatni, hogy kellemes ízű legyen a szám:)/emlékezve az elmúlt évekre/
    Mindent bontottam igaz néha olyan mintha nem is az én farmom lenne:music: a lehetőséget mindenkinek meg kell adni, én megadom a királynőnek, veszteni valóm nincs:inlove:Sok sikert mindenkinekxD:D
     
    -happy58-, JUCUS, rencsike982 és 14 más kedveli ezt.
  10. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia Mindenkinek!

    Holnap Nov.11 én 11:00 kor kezdödik a karnevál vagy farsang. Köln, Düsseldorf, Mainz, Aachen és a környezö kissebb
    városok ünneplik az úgynevezett 5. évszakot. A karnevál szezon Feb. 17. hamvasztó szerdáig tart.
    Holnap "csak" kezdödik a banzáj. 2022. Feb. 11 én lesz a "banyabál" az is 11:11 kor kezdödik.
    Febr. 15 én lesz az utcai karnevál (rózsa hétfö) akkor dobálják az ajándékokat a feldíszített kocsikról.
    Kölnben általában 1 millio ember nézi a felvonulást, énekelnek, táncolnak és sokat isznak:p

    sosoump
     
    -happy58-, Lenczy, rencsike982 és 12 más kedveli ezt.
  11. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia,
    Ha van %-s bónusz, akkor meggondolandó a a komfort és RACS helyett ananászos süti, jobb a hozama.
    Én rászánok egy 100%-s teljes bevételit.
    Csak most értem ide, így már sokat nem variálok az event várással. A esőerdőben ládát adó dekorok vannak, majd reggel leszedem és megy paprika a helyükbe, az ültetvényre sisakbabot tettem, a szigeten maradnak a fák és tárlók kezdésig. Valamire csak elég lesz.
    Szuper teli kosarakat mindenkinek!:)
     
    maszilva, -gyöngy-581, jucus100 és 8 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Ez egy (számomra is) kihagyhatatlan event, mert nem csak szórakoztató a maga módján a játékos kosárkázással, hanem értékes nyereményeket is lehet szerezni.
    A felhőről nem is beszélve, szintén nagyon hasznos, mert terményes ólakra ható pluszt terményt adó felhős bónuszunk még eddig nem is volt.
    Raktárházakkal és saguaróval várom az eventet, viszont event közben röpizéshez zöldségeket fogok ültetni, mivel kategóriájában annak az érésideje rövidíthető a legjobban.
    Számolgattam én is.
    Érdemes megcsinálni a kapcsolódó gazdakörit, mert a felhőig kell 50 minijáték, egyet kapunk, és a 49 malomtermékhez kell 15.925 db event növény, és 931 db röpi.
    A felhő fölötti kosárkázási mennyiség meg már bónusz kategória. De ráérünk, "nem kerget minket a tatár" a Bahán.
    Ha a gazdaköri feladatot megcsináljuk fullra, akkor 65 malomterméket kapunk, amihez be kell adni 15.425 event növényt, és 960 felröppenőt.
    Ha meg csakis az ezüstökön megyünk végig, akkor 50 virágos kosárkát kapunk, amihez be kell adni 13.550 e-gazt, és 810 röpit, ami a limit a felhőig.

    full gk.-ba beadandó full gk. beadandó full gk. esetén kapunkezüstökhöz beadni ezüstökhöz beadni ezüstöktől kapunk
    romantikus rózsa bonbonos kosár virágos bonbonos kosár romantikus rózsa bonbonos kosár virágos bonbonos kosár
    15 4259606513 55081050

    Menet közben az 5., 15., és 25. minijáték után kapunk 1-1 fejlesztést is a Siló 30 szintes dekorhoz.

    Jó kis event lesz ez, még úgy is, hogy kicsit drágállom az event boltot.
    Sikeres játékot mindenkinek!
     
    stellácska26, Zsuzsi-Nagyi, Gio és 18 más kedveli ezt.
  13. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Ha valaki nosztalgiázni szeretne kicsit, hogy anno 2017-ben egy fórumjáték keretében milyen verseket költöttünk a Majomkirálynő érkezése kapcsán, itt megteheti:


    És ha már sorra hurrogjuk le a felhőket, most nem mehetek el szó nélkül amellett sem, hogy igencsak felrándult a szemöldököm a felhő tulajdonságai láttán! Végre egy +1-es bónusz a terményes ólakra, ráadásul 22 órás zárási idővel! :inlove:Ez igen BP! Csak így tovább!:D

    Karneválkirálynő felhősor 3.
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 22:00 óra
    • Kategória: Tenyésztési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • 1.000 BTP x baha szint
      • Több trópusi TP a terményes ólaknál. Bónusz: 150%. Időtartam: 06:00 óra.
      • Nagyobb hozam a terményes ólaknál. Bónusz: +1. Időtartam: 01:00 óra.
    • Nem tematikus felhősor: tetszőlegesen választható 4 db 1x1 méretű és 3 db 2x1 méretű dekor helyezhető fel a felhősorra.
     
    Zsuzsi-Nagyi, Gio, PalMa és 21 más kedveli ezt.
  14. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Valóban jól lehet haladni komforton, Ananászos sütivel, egy 100 %-os Növénybevételi és esetleg egy pörgetett, szintén 100 %-os (talán 200 %-os) teljes bevételi bónusszal, valamint Kacsa Katával.

    A Bahán komfort talajon mindenképp az Ananászos a jobb (1X1-en nem!), mivel RACS-al +2 növény a hozam, Ananászossal +4, de akkor a Farmos területeken nem érdemes növényeket kitenni, mivel nem hat rájuk a Süti.

    Az event sok területe (41 + 41 + 31 = 113 2X2-es terület) miatt felszaporítás után pár kör alatt (15 alap + 4 ananászos + 15 Növbev + 15 100%-os + 6 Kacsa Kata - 3 ültetés = 51 hozam/terület; 51*113 = 5 763/kör) ki is lehet pörgetni a Feladatsorhoz szükséges növénymennyiséget, és akár folytatni is lehet, ha jól jönnek az érmék.
    Így viszont fogy a zöld csepp és kellhet némi Party pörgetés is, valamint figyelni kell majd a felröpikre.

    Ez is jó terv, élvezetes játékot eredményez. Jó szórakozást!

    Üdv: Nami.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.11.21
    PalMa, Lenczy, mcsikos és 5 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Végre eljött megint a királynő.:) Remélem mostanra megtanult rendesen dobálni. :) Először a feladatsor ezüst részén megyek fel, mert ott kapjuk a legtöbb virágos kosarat. Az ezüst rész után megcsinálom a többi részt is, addig nem keverek semmit a malomban. Megpróbálok gyorsan párat lejátszani és megnézem, hogy kb. mennyi érmét lehet szerezni. Ha saccolni kell, akkor 3-at saccolok, az játékonként 9 érme, nagyon csábító a bolt kínálata és jó lenne kirabolni. :)
    Viszont van-volt egy gondom: a CSP-s érme színben nagyon összekeverhető a csillagos érmével és többször előfordult hogy egyszerre dobta a CSP-t is és az érmét is.
    Mindenesetre előkészítek 3 szemüveget és egy nagyítót a kosarazáshoz. :D
    A másik gond a bahán a felrepi. Zöldségeket fogok ültetni Maja maszkkal- A bölcsesség esszenciájával és Gyógykenőccsel.
    Miután közepes százalékban tenyésztésből is jön, ezért tenyészteni is fogok.
    Sok sikert.
    Szia Genka. Köszönjük a számolást. :)
     
    Gio, ZitaGAZDA03, ladislaw11 és 22 más kedveli ezt.
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Na én nem vagyok egy villámkezű harcos, de teszten 65 játékból 726 csillagos érmét kiszedtem úgy, hogy láthatóan azért néha egy-egy érme a kosár mellett landolt. Ennek az oka egyszerű, szemüveg ide vagy oda, benéztem csp-s érmének.

    [​IMG]

    A ládák, szupertrágyák, szupertápok, kacsa katák, farmpengők viszont nem lógtak meg!
    65 játékkal:
    Szupertáp: 114 db
    Szupertrágya: 185 db
    Kacsa kata trágya: 90 db
    Farmpengő: 64 db
    Felszerelés láda VI: 12db
    Tökfilkó állatos láda: 4 db
    Kerekkerék láda III: 13 db

    A többi repkedő dologra nem koncentráltam.
    Ha a saját farmomon is tudom ezt hozni 65 játékból (csillagos érme), akkor már elégedett leszek. Egyébként 50 mini játéknál, 561 volt csillagos érméből a részeredményem.
    Hajrá mindenkinek, remélem az enyémtől csak jobb eredmények születnek!
    :)
     
  17. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Ez biztató, mivel ha egy játékból nagyátlagban 11.1 csillagos érme jön, akkor egy Piccolo láda 200/11,1= ~18 játékból van meg, ami
    325 X 18 játék = 5850 növény és 19 X 18= 342 röpibe kerül.

    Természetesen ez csak feltételezés, valamint a röpizés is kérdéses lehet, de nálam már átmegy a folytatáshoz.

    Üdv: Nami.
     
    PalMa, inanna11, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  18. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    ...és aki 11.11-én született? ;) Mint én is... :p
    Milyen jópofa a BP-től, hogy így emlékszik meg a szülinapomról...! ;):pxD
     
    Gio, -W-595-, -happy58- és 19 más kedveli ezt.
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Nálam ez a feltételezés úgy látom valós lesz. De minden játékos más. A kérdés az, hogy mások mennyit fognak elnézni, vagy mennyit késnek le a kosárral.
    Kimondottan csak a kíváncsiság kedvéért egy kép, ami eléggé alátámasztja amit írtál.
    [​IMG]
     
    Gio, HéricsBáró, PalMa és 10 más kedveli ezt.
  20. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    A holnapi aratás előtt érdemes lehet megnézni, hogy milyen felhők, dekorok hatnak a Bahán a felröpire, odafigyelve aratva, a hatásukat ki lehet használni.
    Ezeket lejjebb lapozva, vagy ITT a Bónuszlexikonban meg tudjátok nézni.

    Háziállat/dekor

    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőÉrési időMegjegyzés
    [​IMG]Páncél PanniNagyobb esély különleges tárgy felröppenésére+5%folyamatos (ha a dekor kint van vmelyik területen)*Arra az adott területre hat, ahol éppen kint van, kivéve az Élő legenda II.-be rakott, az az egész farmra hat.
    [​IMG]Ernyős patkány teáskannaNagyobb esély különleges tárgy felröppenésére5%01:0040:002018.05.30. Vásárlási akcióban
    [​IMG]Szilvia nyuszi házaNagyobb esély felröppenőre a Bahamarama területeken+5%12:0072:002021.04.02.
    FA-val vásárolható

    Felhő
    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőLezárási időTematikus
    [​IMG]Boldog ünnepeketNagyobb esély különleges tárgyak felröppenésére, kivéve Bahamarama mezőin5%00:3048:00tematikus
    [​IMG]Állati áprilisNagyobb esély különleges tárgyak felröppenésére5%01:0020:00bármi rátehető
    [​IMG]Titokzatos labirintusNagyobb esély különleges tárgyak felröppenésére5%05:0048:00tematikus
    [​IMG]Alice esésországbanNagyobb esély különleges tárgyak felröppenésére5%01:0038:00tematikus
    [​IMG]Újév 2015Nagyobb esély különleges tárgyak felröppenésére a szigeten5%00:3048:00tematikus
    [​IMG]KincshegyekNagyobb esély különleges tárgyak felröppenésére a szigeten5%02:0023:00részben tematikus
    [​IMG]Szuper nyári óvodaNagyobb esély különleges tárgyak felröppenésére a szigeten5%10:00333:00részben tematikus
    Egyéb
    Képe NeveHatásBónusz mértékeHatóidőMegjegyzés
    [​IMG]KupákNagyobb esély különleges tárgy felröppenéséremax 30%folyamatosA Tenyésztők versenye és a Kiállítás gazdakörök elvégzésekor kapott kupák hatása akkor érvényes minden területre, ha a Bölcs tölgy Élő legenda rúnájába beadjuk a kupákat.
    Ha ez nem történik meg, akkor arra az adott területre hatnak, ahol éppen kint vannak. (A területre kitett kupák összeépíthetők.)
    Üdv: Nami.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.11.21
    Zsuzsi-Nagyi, Gio, PalMa és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.