Visszajelzés Karneválkirálynő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia, emelem kalapom és kérdezném, mi a teendőm, kicsi a kép ezért az egérrel nem nagyon megy a kosarazás. Van mód a kép nagyítására?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Felhő beüzemelve, piccolok begyűjtve, öröm volt játszani, minden rendben megy.
    60 lejátszott játékból 711 csillagos érme lett. A legtöbb csillag 21, a legkevesebb 0 /nagyokat pislogtam, de tényleg/ igaz ez egyszer.
    Folytatom a játékot a bónuszok még élnek utána már csak "szólóban".
    Kívánok mindenkinek bőséges csillaghullást, jól megrakott kosarakat, kellemes kikapcsolódást.
    A végzetteknek gratulálok, legyen szerencsés, szép napja mindenkinek!
     
    ursa11, Fätum, Sali~*.*.* és 10 más kedveli ezt.
  3. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A Firefox böngészőnél van lehetőséged nagyítani a CTRL plusz + billentyűkombinációval. (Egyidejűleg kell lenyomni a két billentyűt.)
    A keresőmező – böngészősáv – végén látod, hány százalékra állt a monitorod.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A legideálisabb a minijátékokhoz a 100%-os farmkép-méret.
    Ha nagyítod, nem biztos, hogy nem fog akadozni a kosarazgatás.
    Arra ügyelj nagyon, hogy amikor az egérrel mozgatod a kosarat, akkor ne menj ki a farmkeretből.
    Ettől függetlenül nagyítani így tudsz minden böngészőnél és a kliensben is: a billentyűzeten Ctrl billentyű és + (plusz) jel, kicsinyítés: Ctrl billentyű és - (mínusz) jel.
     
    -ágianyu33-, jucus100, Kukackukac és 4 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Kész a feladat, de még maradt sok növényem,amit majd felhasználok a kosarazásnál.Még nem váltottam ki semmit, majd ha meguntam a kosarazást.Viszont a kosárba pottyant egy picassó is, meg is lepődtem.A tenyésztés majd 100%-ban adja a kosarakat,jól jártam vele,igaz,hogy 3x inditottam , de van elég tápom,hogy elég legyen még a tenyésztésre is.Mindenkinek sok sikert,jó kosarazást.A gazdasági feladatot se hagyjátok ki, mert megéri a sok virágos bonbonos kosár amit ad.
    https://kepkuldes.com/images/14262026279265c1c42f6180adacf303.png
     
    Utoljára szerkesztett: 11.11.21
    soresne, jucus100, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  6. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, ám nem tudom, hogy mikor van 100%-on. Én sem vagyok azon!;) Meg tudom nézni a kép méretbeállítását valahol?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most, hogy írod a tenyésztés is ad,,, gyorsan bekergetek egy kupinyit;) Vagy kettőt;)
     
    Domos52 és Éva0315 kedveli ezt.
  8. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Ténylegesen legenda vagy, de nem tudom hogy csináljátok néhányan, hogy már kész vagytok? Gratulálok.
     
    Éva0315 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!

    A játék beállításainál Játékbeállítások.png
    a Standard oldalon közép tájékon mutatja a Zoom-ot.
    upload_2021-11-11_17-16-16.png

    De a billentyűzet használatakor is a műveleti soron mutatja a nagyítás mértékét.
     
    -ágianyu33-, maszilva, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sok sok pörgetés, illetve bónusz;) ennyi a siker titka! s talán kosár vásárlás... de ez mind változó;)
    S persze a felreppenők miatt Pannik;)
     
    Éva0315 és Nagyii58 kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    70 játék - 867 érme. Folyamatosan figyeltem és 12-es átlagra jön ki egy játék, a továbbiakban ezzel is számolok. Kivettem a Piccolokat, a fejlesztéseket, most a bónuszládákra gyűjtök, csak elfogyott a felrepi. Még tervbe vettem a titokólakat, mert nincs aranyos kis makikám. :) Féltem, hogy nehéz lesz megkülönböztetni a CSP-t az érméktől, de szépen lehet látni a különbséget. 27 érme volt a legtöbb és 3 volt a legkisebb. Olyan még nem volt, hogy egyszer sem adott, remélem nem is lesz, mert akkor megdobálom a királynőt pár almával. :D
     
    PZoli64, Rizstej, inanna11 és 15 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Köszönöm szépen, de nem nagy a titkom. Délelőtt pörgettem 2 db 100%-os terménybónuszt, vettem egy közepes kosarat (ez segített a felszaporításban) Amikor arattam az első kör eventnövényt indítottam mellé még három Jack ajándékát is. azóta 1 szupertrágyára ható felhővel és a szupertrágyára ható sütikkel aratok folyamatosan a 3 bahás területen. Ennyi a történet.
    PS: a 70 pannit elfelejtettem ideírni ami a felröpik gyűjtésében segít.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.11.21
    jucus100, Hahacska, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  13. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, de nálam nincs Zoom lehetőség. Majd figyelek arra, hogy ne lépjek ki a területről.
     
    Éva0315 és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A böngésző sorod végén ha találsz jobb oldalon egy ...... Beállítások és egyéb lehetőségek -et ezt lenyitod, majd lefelé a 4. sorban van lehetőség a kicsinyítés, nagyítás megadására.
    Egy próbát talán megér.
    Elhoztam ezt a videót, érdemes kicsit megfigyelni, hogy hol ideális elhelyezni a kosarat.
    Sok sikert kívánok.
    A mini-játék bemutatója:
    [​IMG]

    ;):inlove:
     
    PZoli64, Rizstej, Sali~*.*.* és 12 más kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Olyan nincs, hogy nincs!
    Kérlek a fenti kép alapján keresd meg légyszíves.
     
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Bocsánat, hogy beleszólok, de nálam is ezt látom:
    [​IMG]
     
    Sali~*.*.*, berzsi1, jucus100 és 3 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akinek kevés a felrepije és van felesleges sz.tápja annak egy kis statisztika:
    132 tenyésztés - 97 felrepi
    132 tenyésztés - 103 felrepi
     
    PZoli64, inanna11, jucus100 és 15 más kedveli ezt.
  18. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Igen az előbb is kerestem, de nekem az Egyéb és a Téma között nincs Zoom. Majd figyelek a kosárra, köszönöm türelmedet, szép estét!
     
    Éva0315 és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Gazdaköri feladatokból ennyi sikerült.
    [​IMG]
     
    inanna11, magdi06, jucus100 és 9 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    25 játék, 264 érme. :) Nehezen vettem rá magam, féltem tőle az elmúlt évek végett. Viszont egy gond volt, amit orvosolnom kellett. Az egérpadot kellett félre dobnom. :D Teljesen jól szalad most a kosárral ez a Rozi. .., vagy mi a neve :D
    :::: :)
    Nem tudom lejjebb vinni az érésidőt. Megbolondulok... :D

    [​IMG]
     
    inanna11, magdi06, jucus100 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.