Karneválkirálynő csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 2.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Azt olvastad, amiket kérdeztem? ;)
    Hol van ez az ismertetőben?:p
    Nagy nehezen, másnak a kérdésére megjött a válasz--: nem tudják..:oops:xD
     
    SzilvaG, SeftElek, bindi5454 és 5 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ne vegye el a kedved ... Ilyen event is kell ;)
    De ha a Tp vadász csapatba tartozol ... lehet , hogy mégis tudod használni ... Meg ugye a gyűjteményből ne hiányozzon már ezt a kitehető sem ...
     
    bindi5454, Vakarka, -orgona- és 9 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nincsen felhő?:cry:
     
    pukinyúl, lovag01, SeftElek és 12 más kedveli ezt.
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ez az eventismertetőben is szerepelt. Konkrétan, nem volt ott semmi konkrétum.;)
     
    fpat, Boccio71, Shirkán53 és 9 más kedveli ezt.
  5. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Ezért kérdeztem, Teee..:DxD
    Nem mind1, érdemes-e rákészülni a + játékokra, vagy felejtős...:p
     
    SeftElek, bindi5454, Vakarka és 11 más kedveli ezt.
  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A Karneválkirálynő event nyereményei között nem szerepel felhő.
     
    bindi5454, Vakarka, -orgona- és 5 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt:)
    Nem tartom magamat egy rettentő bugyuta kakasnak, de ez az eventismertető, hmmmm...
    2x elolvastam és akkor sem értem hogy:
    honnan jött ki hogy 40 kosár elég a teljesítéshez?
    Az már kiderült hogy a cukorkák mellett jönnek különféle ajándékok is, ezek szerint igyekezzünk mindent elkapkodni amit látunk?
     
  8. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Szerintem ebben a leírásban van a lényeg, hogy véletlenszerű :) ki milyen ügyesen mozgat :p
    • A kosár mozgatása az egér jobbra-balra mozgatásával történik.
    • A kocsi végighaladása 25 másodpercet vesz igénybe, tehát ennyi időnk van arra, hogy a lehulló jutalmakat összegyűjtsük.
    • Az ablak felső részén láthatjuk a játék során összegyűjtött pontjainkat, a hátralévő időt és a cukrok értékeit.
    • A játék végén egy összegző ablak fog megjelenni számunkra, melyben láthatjuk, a kosárral összegyűjtött jutalmaink listáját.
     
    meszimarsi, bindi5454, szs75 és 15 más kedveli ezt.
  9. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Sziasztok!
    Elolvastam az eventismertetőt, jegyzeteltem a füzetembe (nekem is van :p), majd elolvastam az eventcsevegőt, és nem értettem, hogy mi ez a nagy izgalom. Aztán megvilágosodtam: holnap event!!!!
    Mentségemre tüdőgyulladástól (a diganózis még orvosi megerősítésre vár) és láztól totál kótyagos a fejem. Nade mi lesz így holnap? Asszem gyorsan kérek valamit a dokinénitől, mielőtt megint törlöm a fél farmomat.....:wuerg:o_O.
    Nálam vannak ólak, fák és termőföldek is, egyenlőre nem változtatok semmin, aztán majd meglátjuk (lehet, hogy jobb is, ha ma nem próbálok meg taktikázni....)
    Sikeres eventkezdést, és soksok felröpit kívánok Mindenkinek!!:inlove:
     
    pimpi80, Vinci74, meszimarsi és 32 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    köszönöm szépen válaszát
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  11. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ha jól számoltam
    Amaránt: 15000
    Papírmasé: 128
    Festék
    : 30
    Papírcsík: 896
    Amarántliszt: 256
    Cukros kosárka: 40 minimum
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.16
    guruzoli, bindi5454, -orgona- és 3 más kedveli ezt.
  12. mimo19.

    mimo19. Utánpótlás-írogató

    "*Figyelem! Mivel az event sikeres teljesítéséhez kevés kosár is elegendő (max 40db, ami játékonként 62,5 pontos begyűjtést jelent, így kevesebből is bőven meg lehet oldani), így ne csodálkozzon senki, hogy nem ad minden nagy értékű ól ilyen felreppenőt aratáskor."

    Ez azt jelenti, hogy maximum 40 kosarat lehet szerezni?
     
  13. babo0810

    babo0810 Aktív író

    sziasztok nem birtam ki hogy ne irjak elolvastam a tájékoztatót figyelmesen és megértettem azt amit leirtak benne ha figyelmesen olvastok szerintem minden kiderül belőle holnapi sok sikert mindenkinek sajnálom most a modikat
     
    guruzoli, scarlett23, bindi5454 és 12 más kedveli ezt.
  14. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia! Sziasztok!
    Jóbbulást neked:)
    1 hét alatt csak kialakul, hogy mit kéne kitenni:) Elég zavaros az event cukor kosaras része, de majd csak sikerül megvilágosodni:)
    .......
    Megettem a valentin cserepet és a tojáspuncsot. Majd kitettem minden terményes ólat ami 36 órás. Majd látom nem stimmel az érésidő, azzal amit terveztem. Kb pár perce megvilágosodtam, mit is rontottam el:) Szerencsére így is beérik event kezdésre:)
     
  15. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szia! Nem, nem azt jelenti, hanem azt, hogy max. 40 darabbal meg tudod csinálni a feladatot. (Attól függ, milyen ügyesen kapkodsz) Ha tovább szeretnél még kapkodni, akkor a 40 db-on felül lehet még szerezni-ólakból-kosarakat :) Gondolom, a tesztelés során egy ügyes, és egy béna fejlesztő próbálta ki. Az ügyes összeszedte 25 kosárkába, a béna(mint én pl.) 40 kosarat használt fel. :D
     
    Fatther, gituka0313, meszimarsi és 23 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor én biztonság kedvéért veszek 50 darabot :)
     
    gituka0313, meszimarsi, bindi5454 és 8 más kedveli ezt.
  17. Alpacsino

    Alpacsino Utánpótlás-írogató

    Max 40 kosár kell, és ha egyet sem kapok el? :D:D:D:D:D
     
    bindi5454, szs75, helena64b és 2 más kedveli ezt.
  18. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Dettó :D
    2x40 is lehet. Ez csak egy iránymutató :D :D
     
    bindi5454, -orgona- és _Cygnus_ kedveli ezt.
  19. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    :);)
     
  20. zit67

    zit67 Junior szaki

    Eddig bírtam én is. Nem arról van szó, hogy a többség nem tud olvasni, hanem nincs pontosan meghatározva, hogy mit lehet elkapni:
    "A cukorelkapós játék főbb nyereményei:
    • TP
    • CSP
    • Aranybanán
    • Szupertrágya
    • Kacsa Kata szupertrágya
    • Kacsa Kata turbótrágya"
    Megéri-e lezavarni az ültetős részt gyorsan? (6xültetni) 1 kosár kb.62,5 pont ez pl 6 nyalóka és 1 bonbon ennek a visszaváltási értéke:160tp 95csp , ezért nem töröm magam. Denis ,cicás etetősöknél láttuk, hogy miért dolgozunk.Itt ezek szerint csak akkor látjuk mikor már késő.
     
    pukinyúl, bindi5454, Peszi2 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.