Visszajelzés Karneválkirálynő - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 10.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Én is kész lettem mindkét eventtel.Engem sem hozott lázba egyik sem, de minket már a farm kötelez ennyi év után!xD
     
    mamszi5107, tandem6, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép napot !
    74 kosarat tologattam és még lesz három. Nem azt mondom, hogy szuper volt, de, vallom, hogy sok kicsi sokra megy! A ládáknak külön örültem, s bár szeretem az édességet, de most a csokiknak, cukorkáknak nem ugráltam örömömben. Azzal, hogy régen milyen volt, nem foglalkozom, mert felesleges! Most ez van és mindenki maga dönti el, hogy csinálja, vagy sem. Csináltam és jövőre is csinálni fogom, meg azután is. (remélve, hogy itt leszek én is és a játék is:))
    További jó játékot Mindenkinek!:)
     
  3. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Szépen lehetett vele haladni,79 kosárkát tologattam el....., sok mindent lehetett összegyűjtögetni de én a Tp-re fókuszáltam:p
    Aki kész annak gratula, aki még tologat sok sikert :inlove::inlove::inlove:
     
    Sárika555, JUCUS, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  4. durnieva

    durnieva Fórummogul

    szia nagy nehezen végeztem mert későn olvastam a csevegőt mindegy kész csak nem tudom aktiválni mert a 4x4 kitehetőt nem mutat pedig van jó pár a raktárban kérlek segits ID40620183
     
    kutyaszálló és -katalinjani- kedveli ezt.
  5. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha üres az ablak, mikor, a felhőre szeretnél tenni valamit, az azt jelenti, nincs olyan tárgyad, ami feltehető lenne a felhőre.
    Amit, a raktáradban, megfelelő méretben látsz, azok nem tehetők felhőre.

    2x2 méretben a farmárudában a gazdaboltban a Békés izlandi vulkán dekor, olcsón vásárolható, és feltehető a felhőre.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.2.21
  6. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok Eventezők :) No, hát így az event vége előtt pár órával én is bejelentkezem. Akárki akármit mond, jó volt. Én szeretem a karnevál királynőt, bár az elsőnek a nyomába se ér, de azért ez még így is egy jó kis event. 79 kosarat toszigáltam, és a célomat is sikerült elérni. Meglett a felhősor, és sikerült annyi FP-n össze kosaraznom, hogy kitudtam váltani az utolsó hiányzó részt a hajtótöröttek szigetén. Így most már azt is teljes terjedelmében tudom használni. Erre a pár órára már nem teszek le event növényt mert nem érne már be. Nem csináltam leltárt, mennyit kosaraztam össze (sose szoktam) mert a célomat elértem, tehát én elégedett vagyok :)
     
    Sárika555, JUCUS, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  7. durnieva

    durnieva Fórummogul

    szia Kékmadár a többi kitehetőt is a raktárbóltettem fel a felhőre megvenném az Ilandi vulkánt a farmárudába de nálam nem jelenik megId40620183
     
  8. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia!
    Nem a farmárudában van, hanem Piros kosár-váza-haszontárgy
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !!

    Én is befejeztem az előbb a kosarazást, 93 db-t sikerült eljátszani.
    Nem írogattam én sem a nyereményeket, így is 81 cetli van átlagban a laptop körül, hogy a ,, nagyon fontos,, dolgokat ne felejtsem el.
    Nekem tetszett, mindenféle ráfordítás nélkül lehetett ültetni, aratni.
    A kosarazás simán ment, soha nem volt lefagyás.
    Csütörtökön újabb event jön, szeretettel várom azt is.
    További jó játékot mindenkinek ::))
     
    jófarmerlány, ulmo12 és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Valóban a Gazdaboltban (piros kosár) alatt vásárolható meg.
    Elnézést kérek a hibáét!
     
  11. helvécia46

    helvécia46 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nekem is sikerült teljesítenem a feladatokat. Csak arra lennék kíváncsi, hogy a megszerzett több ezer nyalóka-csoki egyebek miért kellettek, hisz a pajtában érték nélkülinek vannak feltüntetve. Ezek csak ráadások érték nélkül? De minek?Lehetett volna helyettük valami értékes dolgot adni - még ha ritkábban is!
     
  12. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Szia!
    Visszaváltják event után:

    bonbon: 5 TP, 1 CSP, 2 BTP
    Csokiszelet: 6 TP, 1 CSP, 3 BTP
    nyalóka: 7 TP, 1 CSP, 4 BTP
     
    jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok, kedves Játékostársak!

    Véget ért, a közénk évről évre visszatérő Karneválkirálynő event.

    A karneválos kocsival most ismét Fridát, a királynő unokahúgát fogadhattuk.

    Kedvünkre eltologathattuk a kosárkánkat mindenféle hasznos dologért,
    amelyek a farmos tevékenységünket segítik.
    Melléjük még sok finom csokit, bonbont és nyalókát is elkaphattunk,
    amelyeket majd később visszaváltanak.
    Jövőre, veletek együtt, ugyanitt, várjuk ismét a karneválos kocsit!


    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.