Visszajelzés Karneválkirálynő event csevegő - 2024. február

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 14.2.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszik az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 28.2.24.
  1. 1

    37 szavazat
    6.5%
  2. 2

    28 szavazat
    4.9%
  3. 3

    28 szavazat
    4.9%
  4. 4

    15 szavazat
    2.6%
  5. 5

    52 szavazat
    9.1%
  6. 6

    31 szavazat
    5.4%
  7. 7

    44 szavazat
    7.7%
  8. 8

    91 szavazat
    16.0%
  9. 9

    72 szavazat
    12.6%
  10. 10

    172 szavazat
    30.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

  2. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Sali~*.*, inanna11, benedekbobe63 és 6 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    PZoli távéllétében hadd válaszoljak neked én. :)
    >> ITT<< megtalálod az összes, felröppenőkre ható felhőt, dekort stb., minden jellemzőjével együtt.
    Szerintem PZoli a szupertrágyára ható felhőinek egyikére gondolhatott (a tévedés esélyét fenntartva).
    Figyelemmel a szupertrágyának az érésidő csökkenési hatására, ami tovább növelhető az aranyrekeszekbe való karácsonyi sütivel és fehér ártatlansággal, a vonatkozó felhő (felhők) még tovább fokozzák az éréscsökkentő hatást.
    (Katt a zöld feliratokra.)
     
    vihence, barbi021951, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  4. fannika2006

    fannika2006 Junior szaki

    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy a dekorok a régebbi eventek dekorai? vagy ezek újak? előre is köszönöm a segítséget. Üdv fannika2006
     
  5. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Elnézésedet kérem, ha megkavartalak az írásommal.

    Mivel "fiatal" játékos vagyok ezért csak egy felhősorom van ami a szupertrágyára hat.
    A kis drága 96 óránként érik és ha kellőképpen ügyetlen vagyok, akkor learatom a többivel.
    Ekkor vadászhatok az érésére.

    Ez A fáraó gyógynövényei felhősor:

    A fáraó gyógynövényei felhősor
    [​IMG]


    • Lezárási idő: 96:00 óra
    • Kategória: Ültetési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • Hatékonyabb szupertrágya. Bónusz: 5% Hatóidő: 6:00 óra
      • Megnövelt Kacsa Kata turbótrágya hatékonyság. Bónusz: 5% Hatóidő: 6:00 óra
    • Részben tematikus felhősor, meghatározott dekor elemek és 1 db tetszőleges 1x1-es, 1 db tetszőleges 1x2, valamint 1 db tetszőleges 2x2 dekor helyezhető rá. (Átkozott ereklye, Ősi tréfa)
    A növényeket és a felröpiket sikerült még az első nap összegyűjtenem.
    A gazdakörit végigjátszottam. Az onnan kapott Virágos bonbonos kosararakkal játszottam.
    A csúcs nálam is 75 Csillagos érme lett, de előfordult 10 is.
    A 66 játékkal 2.215 db Csillagos érmét sikerült összegyűjtenem.
    A dekorokat kiraktam. Ha "lejárnak", akkor az egyik megy a felhőre.

    Felhősor

    Karneválkirálynő felhősor 8

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 35:00 óra
    • Kategória: Tenyésztési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • Gyorsabb termelés a műhelyekben - normál farmon. Bónusz: 10%. Hatóidő: 4:00 óra.
      • TP vagy BTP a terményes ólaknál. Bónusz: 100%. Hatóidő: 5:00 óra.
    • Részben tematikus felhősor: meghatározott dekor elem (Ritmus és banán) 2 db 1x2-es és 4 db 1x1-es dekor helyezhető rá.
    Aki végzett annak gratulálok, a többieknek sok sikert, jó játékot.
     
    vihence, kigyo51, -gyöngy-581 és 8 más kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Karamell-katapult, Az X jelöli a helyet, Kalózparádé: >>Karneválkirálynő felhősor 1<<
    Csillagvarázs, Karneváltánc, Móka, móka, móka >>Karneválkirálynő felhősor 2-1<< és >>Karneválkirálynő felhősor 2-2<<
    Értékes uszaadék és Lobogjon a zászló: https://board-hu.farmerama.com/threads/karneválkirálynő-event-2023-február.23294/#post-1308497
     
    tercsi, -kaktuszable-, vihence és 10 más kedveli ezt.
  7. fannika2006

    fannika2006 Junior szaki

    tercsi, -kaktuszable-, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Végre lejátszottam 66 játékot. 2315 érmém lett. Jó volt, nagyon élveztem. Talán az 56.- nál lehetett, hogy elkaptam egy piccolót is. De nem biztos. ;)
     
    -kaktuszable-, vihence, jucus100 és 10 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Bizony ám! Azt a haladási sávtól kaptad :D. Onnan kaptuk mind. :inlove:
    Sajnos a sóher unokaöcs repertoárjában hiánycikk a Piccolo. Max sörben, bár a tengerészek inkább rum ivók, (ahogy hallottam), de azt is inkább hordószámra csapolják. xD ;)
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Elfelejtettem, hozom a 66 játék által szerzett érme mennyiségeket. Rájöttem, hogy annyit kaptam, amennyit elkaptam. :D
     
  11. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Egész szép fogásaid voltak:) Gratulálok!
    Én 66 lejátszott játék után 33-as átlag körül végeztem. Majd a végelszámolásnál számolok újra;)
    Addig még van pár nap kosarazni:inlove:
     
  12. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    Minijáték közben bedöglött az egerem, mit veszíthetek alapon F5-öt nyomtam, kíváncsi voltam elveszik-e a malomtermék. Nem veszett el. Egyel kevesebb volt ugyan a számlálón mint az egérhiba előtt, de a játék indítása és lejátszása után sem csökkent.
    Ha már volt erről infó, akkor bocsi, most nem olvastam vissza az eddig írtakat.
     
    Swartsch, Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nyitok egy édesség boltot . :D

    [​IMG]

    Ennyit játszottam . :inlove:Még fogok játszani , csak hoztam egy köztes állapotot . :p

    [​IMG]
    Nálam eddig ez volt a legtöbb csillagos érme :inlove:

    [​IMG]
     
    maszilva, -kaktuszable-, vihence és 9 más kedveli ezt.
  14. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Szia Mindenki! Befejeztem, nem szándékoztam ennyit kosarazni, de egy kicsit túltermeltem magam,
    így 106 játékkal 3550 érmét szereztem. Volt egy 15 is, több 60 az átlag kb.33,5 lett.
    Alapjában véve tetszett a játék, szépen adta a királynő az érmét, bár a ládák hiányoztak!!
    A még kosarazóknak sikeres játékot !!!:D
     
  15. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Junior szaki

    Sziasztok!
    Ha már ennyien megosztottátok az élményeket, én sem maradnék ki. Ez ugyan negatív élmény és nem voltam ügyetlen, valóban 1 db csillagos érmét dobott "őfelsége"! Nem tudom, másnak volt-e ilyen, de ez elvette a kedvemet a mai napra!

    [​IMG]
     
  16. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Még ilyennel nem találkoztam. A legkevesebb 3 érme, vagyis 15 volt nekem, eddig. Persze, még tartogathat ilyen meglepit:oops:. Bár a 75-ös sokkalta jobban tetszene;). Lehet, hogy neki is hétfő van, ne vegye el a kedved!:)
     
  17. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    34 játékból egyszer lett 15 érme, 2-szer 20, 3-szor 25. A normális körök szerencsére felhúzták az átlagot 36,47-re.
     
  18. Sylja

    Sylja Fórum bárója

    Szia!
    Nálam volt ilyen :(.
    De az én kedvemet valahogy nem vette el. Úgy voltam vele, hogy ez után csak jobb jöhet ;).
    Úgy is lett :music:8)

    UPDATE:
    11:58-kor megérkezett a 60-as pakk! xDxD
    12:48 utolsó kosár: [​IMG]
    Átlag: 3555/99=35,909090909090909090909090909091 ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.24
    -kaktuszable-, vihence, mamszi5107 és 9 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szavaztam , 9-est adtam rá .
     
    juliannakoczkas, genka53 és aida2330 kedveli ezt.
  20. kigyo51

    kigyo51 Törekvő

    Szia!
    Köszönöm a válaszodat. Sajnos nekem nincs meg ez a Fáraó felhősor. Csak a Szüret 2014 felhősor van meg. Ez is 96 órás, és 5%-kal növeli a szuper trágya hatékonyságát, 6 órán át. Ezzel szoktam null percezni. Csak ezt a Bahán nem lehet.Nekem még sohasem siketült a növényeket olyan gyorsan letermelnem, mint ahogyan te tetted. Gondolom szuper trágyáztál végig ezért. Nekem sajnos még sohasem volt annyi szuper trágyám, hogy ezt megtegyem.
    Az erő legyen veled!
    üdv.: kigyo51
     
    -kaktuszable-, vihence, PZoli64 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.