Visszajelzés Karneválkirálynő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!


    Ezennel megnyílik a „Karneválkirálynő" event csevegője!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2023. február 16. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2023. február 22. (szerda) 22:00 óra

    Event jellege: Növénytermesztős, felröppenős, gazdakörös, malomban keverős, mini-játékos
    Eventnövény: Romantikus rózsa
    Az event felröppenője: Bonbonos kosár
    Malomtermék: Virágos bonbonos kosár
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: A bahama sziget megléte és a 14. bahama szint
    Az event nehézségi fokozata:
    közepes / nehéz

    Az event a Bahamara ültetvényen, az Esőerdőn és a Zuhatagok szigetén zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a Bahamara ültetvényen, az Esőerdőn és a Zuhatagok szigetén megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Az event ismertetője >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << megtekinthető.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << található.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    **jeje**, _Ilona49_, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Eventnövényt kell termesztenünk és felröppenőt kell gyűjtenünk a Bahamarama területeken.
    Ezt követően két választási lehetőségünk van:
    - a malomban keverünk malomterméket,
    vagy
    - az eventhez tartozó feladatsort teljesítjük.

    Az eventhez tartozik egy segítő feladatsor.
    A feladatsor a gazdakörben érhető el: kizárólag eventnövényt és felröppenőt kér, cserébe malomtermékeket kapunk jutalmul (és egyéb más nyereményeket).
    A feladatsor teljesítése szabadon választható, nem kötelező.
    Javasoljuk a teljesítést
    , mivel több malomterméket kapunk kevesebb eventnövényért és felröppenőért, mintha egyesével lekevernénk annyit a malomban.
    Ha végeztünk a feladatsorral, a malomban további malomtermékeket készíthetünk a játék folytatásához.


    A gazdaköri feladat maximális teljesítéséhez 18.700 db romantikus rózsa (eventnövény) és 1.045 db bonbonos kosár (felröppenő) szükséges.

    Összesen így 65 db virágos bonbonos kosarat - mint malomterméket - szerezhetünk a gazdaköri feladatsor teljesítésével. +1-et kapunk az event kezdetekor.

    Ez a mennyiség már elegendő a haladási sáv jutalmainak megszerzéséhez.


    Sikeres és örömteli játékot kívánunk mindenkinek!



    Az event ismertetője Swallow S-moderátor munkája.
    Elfoglaltsága, távolléte miatt vállaltam az anyag kifüggesztését./mamarygen
     
    **jeje**, Netudki50, _Ilona49_ és 36 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Eventre fel! Jó játékot mindenkinek!
     
    Pitemano, babar.bandesz, .barbi1. és 12 más kedveli ezt.
  4. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok, a kosarazós ajándékokon is érezhető az infláció, elég visszafogott sajnos, a felhő nem rossz, de mennyivel jobb lenne, hogy 11:30 alatt érne, akkor lehetne 2x használni egy nap, így sajnos csak egyszer, de még mindig jobb, mintha 24 órás lenne.
     
    mamszi5107, maszilva, PZoli64 és 16 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok.
    Event azaz játszani kell. a bahán röpik a kulcs o_Oezért felszedtem mindent, ixora lesz mindhárom területen:)
    Aminek örülök hogy végre új titkosok +piccolo is lesz.:)/Abol sose elég/;)
    Hogy menyire dobál majd a királynő? o_OSsokat nem várok a cél a feladatsor, aztán majd kiderül;)xD
    Jó gyüjtögetést és jó játékot..:)
     
  6. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szép napot mindenkinek.

    A 12 órást is kétszer lehet aratni, ha tudsz percre pontyosan nagy aratni. Mondjuk a reggeli nagy aratást 06 órakor csinálom. Így a délutáni 18:01 órára esik. A következő nap reggelén már 06:02 percre csúsztatom a nagy aratást és így tovább, délután 18:03, kövi reggel 06:04 stb, stb így mindíg bele esik a teljes állomány aratása. 1-2 hónap múlva mondjuk 08 óra utánra csúszok az egésszel, így mivel nekem ez nem jó ismét vissza viszem a kezdést ami nekem megfelel, legyen ismét a 06 kezdődik előlről.:)
    Kosarazok én is 2 farmon, remélem jókat dobál.xD
     
    -W-595-, ildiko44, Baby72 és 8 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Látom új ösztönzőt tettek be a kosárvásárláshoz...:p Próbálkozásnak jó.... - nekem egy kosár kell;) - mert utálom a felszaporítást;)
    A gazdakörrel kezdek.. de hogy meddig kosarazok az a kosárkák tartalmától függ majd;)
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    A gazdaköri feladattal kezdek. Ha végig megcsináljuk, akkor 65 malomterméket kapunk (Virágos bonbonos kosár), ezzel a mennyiséggel meg tudjuk csinálni a haladási sávot, amihez 60 db kell, illetve 59 db, mert 1 db-t kapunk kezdéskor. A gazdakörihez 18700 növényt kell beadni és 1045 db bonbonos kosár felrepit.
    Sok sikert.
     
    ulmo12, bigbrandy, **jeje** és 37 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére rövid érésű a növény... Gyorsan le lehet termelni;)
    Kíváncsian várom mennyire lesz bőkezű az ajándékok terén! - az event
     
    jucus100, ildiko44, erzsike511 és 3 más kedveli ezt.
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Játékostársak!

    Kezdőknek, kisebb farmmal rendelkezőknek személy szerint javaslom, ez az event nagyon sokat segített a farmfejlesztésben nekem annak idején. Most nem fogom csinálni, máshol van a fókuszom, de ezen típusú eventre mindig jó szívvel gondolok, mert itt a sétatempós teljesítés mellett sem volt gond a röpikkel eddig. (A röpikkel kekeckedős bahás event az egy másik típusú.)

    Jó játékot kívánok nektek!

    A királynő ládákat is dobálhat - Enciklopédiából:

    Felszereléses láda VI.[​IMG]2.000.000 TP, 1.000.000 TP, 500.000 TP, 1 Bónuszláda, 4 Vidám állatos láda II, 4 Farmpengő, 1 Party pörgetés, 1 db 1 órás munkáskupon, 4 Szupertáp, 8 Luxus bájital
    Kerekkerék-forgatás láda III[​IMG]2 db szabad pörgetés, 3 db szabad pörgetés, 1 db party pörgetés
     
  11. Goran

    Goran Fórum hercege

    Hát igen, van az elmélet, amit szépen levezettél, de ezt tudtuk is, meg hát a gyakorlat, ami teljesen máshogy működik. Gondolom emberek tömege ér rá egész évben pont ugyanabban az időpontban (+1 perc) minden nap kétszer is, soha senkinek nem jön közbe semmi, pl. postás, szomszéd, telefon, gyerek, bármi. Életszerű? Sokkal elegánsabb a 11 és 23 órás felhő, mert a másik eset inkább szívatás, de hát ez csak az én véleményem.
     
    P.Szilvi, katicabogar43, apus54 és 29 más kedveli ezt.
  12. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Teljesen jogos, ezért írtam, hogy ha ráér valaki pontosan nagy aratni. De hozzátenném: természetesen hozzám is jönnek többen többször főleg nap közben és ezért (is) nem nagy aratok 8 óra után. Korán reggel sem a kapu sem az ajtó nincs nyitva nem tudnak jönni és estefelé sem jön már senki tehát naponta két alkalommal be tudom célozni azt a kiszabott órát. Természetesen bizonyára csak nálam működik ez hiába, az öregnek a vendég is kevés már.:)
     
    Szaby200342, genka53, -ágianyu33- és 8 más kedveli ezt.
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A nyalókára megyek rá az eventben, annak a legjobb a visszaváltási értékexDxDxDxD
    A gazdaköri feladat az első, aztán majd kiderül mit és mennyit dobál a drága.. érdemes-e tovább folytatni.

    Szép napot! Bőséges ajándékesőt mindenkinek!
     
    Fuhur, vihence, _Ilona49_ és 18 más kedveli ezt.
  14. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    És itt van a karneválkirálynő! Na nem az, amelyik valamikor lázba hozott és őrülten termeltem, hogy minél többet kosarazhassak. Ez annak már csak a nevét viseli. De event és csinálom, a gözdakört csinálom végig és az nekem elég is lesz.
     
    Kuzdern, vje0315, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  15. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Egy éve játszom itt a farmon, tavaly ez volt az első heti event, ami szembe jött velem. - sok mindent nem értettem belőle... Akkor még csak salátát, és búzát vetettem, meg tyúkokat nevelgettem :)
    Idén, már tudok Karneválozni - hát akkor ültetésre fel, jöjjenek azok a gazdaköri feladatok, s remélem a hintóból bőségesen fognak hullani az ajándékok. Este bontom a bahát, hogy sapkakaktuszt tudjak vetni a fák közé - ez most a leghosszabb érésű növényem...

    Jó karnevált Mindenkinek, bőséges ajándékesőt :)
     
    jólóbarát, ulmo12, Szaby200342 és 29 más kedveli ezt.
  16. zotya280303

    zotya280303 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én azért tartok egy kicsit a felreppenők mennyiségétől mivel egyrészt nem egyforma mennyiségben adja a kis és nagyobb farmokon. Ehhez hozzájön még, hogy nem minden kisfarmon van kiváltva a harmadik terület. Majd holnap kiderül. Én is a gazdakörrel kezdek de a kicsiken taktikát váltok. Igyekszem összhangba hozni a két beadandó terméket. Feleslegesnek tartom, hogy csak gazt termeljek és utána kapkodjak. Sok sikert és jó kosarazást kívánok. 24 órást növény elvetve holnapig pihi.
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Próbáld meg a kicsiken úgy , hogy az egyik területen ülteted a növényt, a másikon felrepizel. Tényleg nincs értelme előre letermelni a növényt, ha nem lesz hozzá felrepi.
    Sok sikert.
     
  18. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórumprofi

    Szia!
    Én úgy emlékszem,min.3 olyan felhősorunk van,ami a dekorok érésidejét csökkenti.Mondok egy példát,nálam pl. a jégszarvas dekor 40 órás alapból.Ha jól emlékszem 28 óra valahány perc múlva,arathatom újra.
    Ha jól csinálod,arathatsz mindig 12 óránként ezzel a felhővel.
     
    csio70 kedveli ezt.
  19. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    A dekorok érésidejét csökkenti egy-egy felhősor, azonban a felhősorokra nem hat! 12 órás felhőt nem lehet percre pontosan aratni, mindig csúszni fog. A 24 órásokra is igaz ez, ezért szeretjük jobban a 22-23 órás felhőket :)
     
    jutka190226, vihence, genka53 és 16 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Elolvasom majd a hozzászólásokat , hogy milyen az event , aztán annak függvényében kosarazok


    Az idei malomtermékre való

    [​IMG]

    A 2022-es

    [​IMG]

    A 2021-es

    [​IMG]


    2020-as

    [​IMG]

    2019-es

    [​IMG]
     
    maszilva, **jeje**, konyhaszolga és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.