Visszajelzés Karneválkirálynő V2 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 28.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csillus35

    csillus35 Törekvő

    Innen szép nyerni:) Én szerencsére reggel észrevettem és nem arattam, de nem készültem rá. 100 és 200 lett így a felröpi.
     
    Gio, meszimarsi és R.Daneel kedveli ezt.
  2. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Hurrá event event hátán már követni se lehet... *************
     
    meszimarsi, zebraful, bendi1121 és 3 más kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönjük a BP munkatársainak, és csapatának, hogy miután minden hosszút learattunk a Bahán bedobták a boldog aratás napját. Ebből is látszik, hogy Ők más csapatban játszanak. Semmi baj, amíg mögöttünk kullognak.
     
    cskati01, Gio, Ribiszke és 33 más kedveli ezt.
  4. rózsabimbó1

    rózsabimbó1 Fórum mestere

    :D pedig hajcsár vagyxD de tök igazad van...de én tudom rá a választ...tuti lóvé miatt...van hogy vérremenőkig megy az event,de arany nélkül?....khm...hacsak nem arra áll át valaki,hogy stopperórával,ébresztőórával és hát sok-sok hozzávaló cuccal rendelkezik...de akkor miről is szól maga a játék????nekem nem erről,így lehet 5 event is egyszerre...
     
    meszimarsi, bendi1121, Mevilla és 3 más kedveli ezt.
  5. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Na már bele is keveredtem, ananászos sütit, csatnit, fehér ártatlanság karácsonyi süti, valentin cserép pünkösdi csokor kiskocka nagykocka komport..... Mindent fordítva csinálok...
    Pont amikor rengeteg termény bónusz van, ez így már nem normális dolog...
     
    bendi1121, Mevilla, spagetti24 és 4 más kedveli ezt.
  6. P6tron

    P6tron Fórum-zöldfülű

    190 party pörgetés? Ez szép.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.10.18
    meszimarsi kedveli ezt.
  7. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Jól indultam, ártatlanság, karisüti kifelejtve, csak lestem miért ilyen hosszú az érésidő
     
    Gio, meszimarsi, bendi1121 és 7 más kedveli ezt.
  8. textilmánia

    textilmánia Haladó

    Vasárnap óta így is alig dobált fel felröppenőt ,ma is nagyon keveset ad a királynős meg adott 5-6 db és 4 db lámpást ez már most rosszul indul .......................................
     
    meszimarsi kedveli ezt.
  9. rozsaerika01

    rozsaerika01 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Ez lett volna az első királynős eventem, de ilyen gagyit még nem látott a világ és nem a királynő a smucig hanem a bp.
    Szégyen hogy királynős eventnek hívják.:cry::cry::cry::cry:
     
    meszimarsi, bendi1121, Agnes1951 és 6 más kedveli ezt.
  10. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    kezdésnek 192 ragasztópisztoly:D108 tálka pár Pannival és élő legenda 2vel;)
    pár napig csak vetek:)megcsinálom a feladatokat csak utána kosarazok:cry:
    jó kosarazást mindenkinek:inlove:
     
    Gio, meszimarsi, steve223 és 3 más kedveli ezt.
  11. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Derült égből villámcsapás...... Úgy látom nem vagyok egyedül a meglepetéssel. Kb fél órája kellett rájönnöm hogy indult egy új event :( Előkészület részemről nulla. Még a 14 óra után aratottból sem kaptam felröpit mert nem frissítettem.
    Arról már nem is beszélek, hogy a mostani egyszerre futó 3 event mind időigényes. Minden ajándékot csak külön játékkal kapunk meg :(
     
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ha mindenki kihagyna 2-3 eventet, akkor majd elgondolkodnának. De szerintem többen vannak azok, akik alig várják, csak legyen. Mind1 milyen, de csinálni kell. Vicc.

    Na én ezt most nem vártam. Akármilyen királynő.
    A laptopom éppen javítás alatt, szerintem a kijelzőjének annyi. Most egy öreg gépen szenvedek, ami olyan lassú, hogy a lajhár gyorsnak mondható mellette. :D Nincs annyi időm, hogy kivárjam.
    Igaz 24 órásom van a bahán pár nagyobb óllal, hogy ne kelljen reggel húzni az időt ezzel a csotrogánnyal. Csak a fő farmot, s a holdast szedtem le. Tp-s, egyéb dolog is marad érintetlenül, amíg nem lesz kész a gép. Hisz mire betölti a kergét annyi kütyüvel, leszedem a felhőt, lemegy a nap :D :D
    Most farmelvonón vagyok, de nagyon jól bírom. Nincs is sok kedvem hozzá. Legalább kialszom magam :D, s kicsit felejtem ezt a bolondokházát.

    Úgy vagyok vele én is, nem történik semmi, ha lelassulok kicsit.
     
    Gio, bond, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  13. mandano

    mandano Utánpótlás-írogató

    Két és fél terület jávai almából lett 51 tálka és 156 pisztoly. Esetleg nem lehetett volna fordított arányban? Tálkából kéne rengeteg, nem ragasztópisztolyból. Az eventnövény gondolom még gyérebben fogja adni
     
    meszimarsi és textilmánia kedveli ezt.
  14. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    emlékszem a régi karneválra ez nem is hasonlít hozzá. Hát az volt az eventek eventje
     
  15. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    "Most farmelvonón vagyok, de nagyon jól bírom. " Farmelvonó - nagyon jóóóóóóóóó:) Nehogy egyszer a nem túl távoli jövőben úgy kezdődjön a csoportterápia az idegosztályon, hogy: Aznap is beléptem a farmra öt event ment egyszerre és már nem volt messze a 200-as szint és már csak 1500 felreppenő és 50 minijáték hiányzott,amikor beraktak egy újabb felhőt egy újabb kitehetőt és egy újabb event kiírást és akkor elsötétült minden................
     
  16. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Nekem 1Panniva jött ennyi, ami a tölgyön van!!o_O
     
    meszimarsi és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Smucig az smuci ;), de egyébként egyetértek. Újabb event, amibe bele se kezdek.
     
  18. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Csak most délután volt időm benézni a fórumra, miután láttam a bahán hogy event növényt kaptunk. Hát nem ájultam el amikor rájöttem hogy ez az "úgynevezett" királynős event. Elolvastam az ismertetőt, hát gyalázatos. Ennyi event egy rakáson szerintem már nem normális, az érmék, a lámpás nyitogatása is már horribilis időt vesz igénybe. Nem tudod hova figyeljél, a teliholdra a lámpásra vagy most a királynősre és még nyitogasd az érméket is. Ez az ugymond játék ami a kikapcsolodást szolgálná már rabszolga munka. Azt is birom amikor megváltozik a bolt ajánlata és minden jót elvesznek /szupitáp, szupertágya, kupon, stb./ Nem tudom hova tüntek a csevegőből a kedves és segítőkész játékosok, gondolok kukorira, bomba tomira, lehora. Sajnos ez a játék már tényleg csak arról szól hogy vegyél, fizess és kész.

    Nekem már erre nincs időm és energiám, ezért arra jutottam hogy a kisebb farmokat hagyom, ezt meg csak a játék kedvéért megtatom, és hanyagolom az eventeket.
    Sajnálom hogy beültettem az eventnövényeket a bahán.:sleepy:
     
    SMAR57, bond, meszimarsi és 3 más kedveli ezt.
  19. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    És akkor az ígért videó. A videón 24 mini-játékot láthattok, eredményekkel együtt.

     
    csio70, franyo121, Sarika33 és 12 más kedveli ezt.
  20. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Esetleg néztél összesent a 24 játékra?
    Mennyi cs, tp. .... stb.?
     
    inanna11 és meszimarsi kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.