Visszajelzés Kedves óltörténetek - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 1.12.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Péntek este van, és én is felneveltem az állatkáimat, most a következő eventig, egy kis szabadon választott pajta töltögetés. Nagyon készülök a bűvös 200 átlépésére, Kb 10 nap és valóság lesz.
     
    soresne, GA-BI-O-Farm, Kokusz83 és 17 más kedveli ezt.
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó




    Azt hiszem, mi egy korosztály vagyunk:inlove:
     
    guzmoka5, Kokusz83, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  3. Paya76

    Paya76 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Szerinte ez egy könnyen és gyorsan teljesíthető event volt, lehet pajtát töltögetni.
    Szeretem a bónuszt adó és (+) -os kitehetőket!
     
    Sali~*.*, Kokusz83, kutyaszálló és 2 más kedveli ezt.
  4. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Én is elkészültem, mindenféle erőlködés nélkül. Nem használtam különleges trágyát, csak a felszaporításhoz és csak 1+1 pannim van. Szerintem egyszerű, jól teljesíthető event volt ez. Kellenek az ilyenek mert jól jönnek a sikerélmények! Pláne az ilyen időszakban! És most irány a készlet felülvizsgálata, ami kevés, azt gyorsan gyarapítani. És talán lehet kicsit a gazdakörök felé fordulni, van ott néhány dolog, ami jól jönne nekem:)
    Mindenkinek jó játékot, vírusmentes szép napot! Gratula a készeknek, sikert a küzdőknek.
     
    Sali~*.*, maszilva, spagetti24 és 7 más kedveli ezt.
  5. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    A felhő üzemel, még ráhajtok a 3 kitehetőre a TP% ok miatt.
    Egazt kell termelni, felrepi meg a pár fából csa összejön.

    Sok sikert aki még küzd ;)
     
    Sali~*.*, Tatuaah, Kokusz83 és 6 más kedveli ezt.
  6. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok:inlove::inlove::inlove:
    Eventecske lerendezve:p:p:p
    Azt hittem nehezebb lesz,vagy inkább hosszabb ideig tartó,de minden volt az eventes- növények mellett:)
    Sőt még piacozni is tudok, egész évben veszegettem a rénszarvast,hogy hátha karácsonykor majd kérik..... úgy is lett8)
    A kitehetők nagyon jók, lehet őket beépíteni a nagy aratásra;)
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
    Jó hétvégét , vigyázzunk egymásra:inlove::inlove::inlove:
     
    Sali~*.*, maszilva, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  7. narancs69

    narancs69 Junior szaki

    Megnehezítették ezt így is úgy is! Nálam sorozatban félig vagy addig sem készülnek el a feladatok,képtelen vagyok ennyi növényt "legyártani" . Mindjárt vége az eventnek és 2 állatka nullán van,egy a 2 -on, egy pedig a harmadik szinten. Tudom nem muszáj minden felhőt megszerezni,nem is lényeg nekem, de hogy 2000 növény termelésre jár 2 trágyás láda, ez már nagyon durva!! Sajnos egyre jobban elmegy a kedvem a játéktól .... vagy ez a cél csak nem tudok róla!? :sleepy:
     
    Tatuaah és Éva0315 kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem gondolnám, hogy a kedved elvétele lenne a cél.
    Inkább az lehet az ok, hogy a Farmerama egy stratégiai játék, azaz az eventek egy részét, illetve magát a gazdálkodást egyfajta rejtvénynek kellene felfogni...
    Itt az a cél, hogy kitaláld, hogy a rendelkezésre álló eszközeiddel hogyan tudod az eventet teljesíteni.
    Ha nincs kedved vagy időd ehhez, érdemes az eventcsevegők első 5-6 oldalát elolvasni, ahol a segítőkész gazdák rengeteg hasznos taktikát megosztanak, de lehet kérdezni is tőlük.
    Lehet, hogy kevés az információd a játékhoz?
    Ajánlom az eventsegédletet, amely abban segít, hogy ügyesebben eventezhess: Event segédlet, avagy mit hogyan?
     
    nolina1965, genka53, nyuszi63 és 14 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha létezne szomorkás lájk rákattintottam volna, de mivel nincs, így inkább nem teszem.
    Sajnálom, ha nem sikerül befejezned az eventet, de én nem arra céloztam a mondataimmal, hogy nem lehet megcsinálni, hanem pont arra amit Othep is írt, ki kell találni azt, hogy számunkra mi a megoldás kulcsa.
    Használd a linket amit a kedves moderátorunk hozott, mert sok hasznos információt kaphatsz belőle :)
    Ha olvastad a többi írásunkat is mutattunk többen is több fajta megoldási lehetőséget amit használható volt annak aki ki tudott indulni a tervekből..
    Személy szerint én élveztem az eventet és tetszett, hogy ennyi mindenben szabad kezet adott nekem.
    Kívánom Neked, hogy jussál el odáig a játékban, hogy Te is megtaláld benne az örömödet :D
     
    nolina1965, Mica67, erzsike511 és 11 más kedveli ezt.
  10. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója


    Szia! Nem tudom segítek-e ezzel, de én így csinálom: ahol tudom a pajtából adom be és a növényeket minden hol ültetem, ahol lehet, de nem mindig a bahás növényt teszem, ha van a másikból is.
    A szédült szántón reggel sárgaborsót ültetek (10 órás, locsolva 8. Amikor leérik, éjszakára 15-17 órást ültetek, ami locsolva 12-14 óra.
    Ezek nekem megfelelő röpit adtak az event röpijeivel így készen leszek legkésőbb holnap. de még van is idő, ne csüggedj.:)
     
    Sali~*.*, vihence, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  11. Kokusz83

    Kokusz83 Járnitanuló

    Szia!
    Egy-egy eventnél ettől sokkal több növényt kértek kevesebb területről!
    Persze nem tudom,hogy napi hányszor tudsz aratni,én napi 3-4x tudtam,mostanra minden állatkám a 12-es szinten van-igaz pótoltam a pajtából is amiből volt bőven.Szt és KK-át csak a kezdéskor a felszaporításra használtam és onnantól még trágyát sem vettem a piacon,csak vizzel mentek a gazok.A szédültön napi 2x arattam ezt+azt és éjszakára ment hagyma/karalábé vagy brokoli ami beért a reggeli aratásra,így a röpik is jöttek és nem kellett O perceznem.Igaz minden területem csak az eventet szolgálta,mindenhol 1x1-en ment csatnival.
    Ne haragudj,nem kioktatni akartalak,csak leírtam én hogy csináltam:)
    (mindezt 5 farmon-mind kész,121,123 -126-os farmok)
     
    Mica67, erzsike511, Domos52 és 9 más kedveli ezt.
  12. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Event kész, pajtában maradt 2000 event gaz meg még hab a tortán 4 terület event gazzal van beültetve.Így jár aki nem számol csak vet és arat.Pedig már voltam így más eventnél is. >:(:(
     
    nolina1965, Nagyii58, erzsike511 és 4 más kedveli ezt.
  13. narancs69

    narancs69 Junior szaki

    Köszönöm szépen ,megpróbálom! :)

    Köszönöm szépen,nem vettem rossz néven sőt! Én nagyon max kétszer tudok aratni,néha használok szupertrágyát,mert nem sok van egy-egy eventre 0 percezni még nem tudok. Nem katasztrófa ha nem sikerül befejeznem, csak régebben azért ha hajrázni is kellett a végére,de szinte mindegyik sikerült.A kkor csak felröpiért kellett kaparni,most meg mindegyikért. :)

    Köszönöm szépen,szoktam olvasgatni,amikor van időm. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.12.20
    Nagyii58, zsani_apja, Kékmadár1 és 5 más kedveli ezt.
  14. Kokusz83

    Kokusz83 Járnitanuló

    Nem tudom,hányas szinten vagy,miért nem tudsz/tudnál O percezni?De ez most nem lényeg:)
    De mint ahogy fentebb írtam,én így/ugy csináltam:)
    Ha letaroltad az eventgazra a területeket,csatnival napi 2 aratással is meglesz a felhő!:)-de ez a minimum!!!!
    Pláne ha a pajtából is be tudsz adni!:))

    Esetleg van szükséged csatnira?írj mert küldök:)
     
    narancs69, Nagyii58, nyuszi63 és 4 más kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon örülök! :)

    És látod, mennyire érdemes volt írnod is! :)

    Rögtön többen is a segítségedre siettek! :)
     
    narancs69, nolina1965, Nagyii58 és 11 más kedveli ezt.
  16. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Nekem is maradt egy csomó event növény, mert nem számolgattam és nem is gondoltam, h ilyen hamar megleszek és kekszeket csináltam belőlük, mert ahogy számolgattam, a visszaváltásnál sokkal jobban megéri. (Ha már van növény meg röpi is.) Csak egy ötlet.
     
    Nagyii58, erzsike511 és Maffin71 kedveli ezt.
  17. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    event kész...most már csak pihi! Aki még dolgozik, annak sok sikert, aki pedig elkészült annak jó pihenést.
     
    Mica67, Nagyii58, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  18. jobbágy1

    jobbágy1 Utánpótlás-írogató

    Valamit nem értek. Az első 3 állatka elérte a 6. szintet, a negyedik szintre az utolsónál nem enged belépni a rendszer. Miért nem tudom teljesíteni?
     
  19. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    Éjjel egy óra óta már csak töltögetem a TOP-on kisöpört pajtámat, mert hogy mind a négy állatkám csíkos sállal a nyakában a legfejlettebb szinten mosolyog vissza a monitorról! :)
    Erre az eventre nem pazaroltam szinte semmit -a felszaporításon túl- a zöldcsöpp és a pörgettyű készletemből, így is bőven idő előtt készen lettem. Termeltem mindkét féle e-gazt, hiszen nem kellett sem a farmon (csak az erdein maradtak kint a gyökeret vert mamutjaim, a mellettük megmaradt terület pedig elégnek bizonyult), sem a Bahán területet bontanom. A felröppenőt rendesen adta az amaránt és a mamutokis, még maradt is bőven... xD
    Keddig, az újabb eventkiírásig pihenek egy kicsit... 8)
    Aki még birkózik a feladattal, annak hajrá, aki pedig már végzett, annak jó lazítást! ;););)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.20
    Mica67, ildiko44, Nagyii58 és 9 más kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.


    Csak akkor fogsz tudni beadni a malacka feladataiba, ha az előző három állat közül az egyiknek teljesíted a soron következő feladatát.
    Miután teljesítettünk 1 szintet az adott karakternél, másik karaktert kell választanunk mert lelakatolódik. Miután másik karaktert teljesítettünk, az előző feloldódik és az lakatolódik le. Tehát minimum párban tudtok haladni.
    Így kell folytatni addig, míg a malac is eljut a 5. feladat teljesítéséig.
    Csak akkor lesz meg a felhős feladat teljesítése, ha mind a 4 karakter elvégzi az 5. feladatot.
    Lásd a nagyobb nyeremények mutatója ikonokat. (eventismertető is írja, a farmos ablakban is látszik, hogyan alakulnak át a piros jelek zöld színűvé a jutalmak alatt a teljesítés során).

    upload_2020-12-5_22-44-4.png

    https://board-hu.farmerama.com/threads/kedves-óltörténetek.20337/#post-1144336
     
    parrahviki12, Nagyii58, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.