Visszajelzés Keksztolvaj - 24 órás gazdakörös event - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 7.12.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    102 muffin hiányom van, hiába álltam át fákra, így kénytelen vagyok tenyésztést indítani a megszerzésük érdekében. Egyszer már hiányzott pár darab röpi ebben az eventben, azt FA-ért vettem meg, de ez túl sokba kerülne (300 FA). Remélem, hogy a kitehetők megérik a "befektetést" majd cserenapkor... :)
     
    soresne és Evita-55 kedveli ezt.
  2. ica1956

    ica1956 Járnitanuló

    Sziasztok gratulálok azoknak akik be tudták fejezni a mai játékot. Nálam sajnos nagyon gyatrán jött a fel repi. Pedig 24órás terméket is ültettem mellé trágya , szupertrágya, víz, karácsonyi süti, fehér ártatlanság. Még kéne 82 db. Sajnos ezt most buktam. Mindenkinek további jó játékot.
     
  3. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Nem tudsz tenyészteni? Nekem is azzal lett meg. Egy az egyben adja. De a mostani kitehető megszerezhető a 14 órakor induló következő etapban is.
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia a tenyésztés 1 az egyben adja;) Még beleférhet!
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    1 perc , és vethetek 1.800 db cukormályvát , és enyém a felhő , és végzek eventtel , pedig csak most kezdtem el .
    Hogy a rávalók hogy lesznek meg rá , azt nem tudom .
     
    -forrest-gump-, PalMa, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Gyanítom, hogy Te a 2*2 területektől vársz csodát, ha ennyi mindent elkövettél és még sincs meg a felröpid.
    Mi az hogy terméket is ültettél, amit meg is tudtál trágyázni, vízezni és szupertrágyázni?
    Sok jó tanács lett leírva itt a csevegőbe, de gyanítom azokat nem olvastad el.
    Talán, ha pontosítanál a panaszodon, jobban lehetne segíteni.
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csere napkor jelezd és szívesen küldök rávalót;)
     
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Sziasztok.
    Nálam 54 percre lehet levinni a cukormályva érési idejét. Vagyis én ennyire tudom :) A szezonban nekem még bent vannak a zsetonok, 18 db. Szóval 2x aratható a növény a hatóideje alatt.
     
    Rizstej, Lenczy, bugavalika40 és 2 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Most nálam is ennyi az érésidő;) Nem kell sok növény ez gyorsan meg lesz;)
     
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Én egy kicsit később értem ide, de nem sokára nekem is lesz egy területre való növényem/43 perc/ azt ki lehet birni! Nem is sokat ültetek utána ,egy kör elég lesz. Jöhet szerdán a következő event, hétvégére meg egy újabb event, csak el ne felejtsem,mert mostanában elég felszines vagyok.Majd figyelek!Sok sikert mindenkinek!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.12.21
    jófarmerlány, jucus100, soresne és 5 más kedveli ezt.
  11. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Ohh tényleg, nekem is ott vannak a zsetonok, de azok már ott is maradnak, mert mindjárt szedem a növényt, és utána nem zöldezek, mert nem leszek itthon, de amit így este szedek, azt hiszem elég is lesz. Igazából erre még Jack is pazarlás volt xD
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  12. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Szia!
    A játékot valószínű most kezdted mert ha régebben kezdted volna akkor ilyen lehetetlenséget nem írtál volna mint amit leírtál! Azért olvasd vissza magad és nevess egy jót magadon mert: a modik nem szabályozzák a felröpik számát, nem postások és nem osztogatnak.
    Folyamatosan adnak a modik is meg a játékostársak is ötleteket, akik elolvassák és megértik azok még hasznát is veszik.Ezen játékosok sorába lépj be mert érdemes.Ha mindenért a modik a felelősek akkor szerinted miért vannak a játék fejlesztők stb?
    Lehet Neked kellene fejleszteni a játékot mert vannak jó ötleteid és nagyobb sikered lenne mint akik ezt csinálják.Gondolom nem kötelező játszani ezzel a játékkal ha annyira nem jó! Fikázni a legkönnyebb a teljesítés meg a legnehezebb főrá ha nagyok az elvárások és semmi sem tetszik.
    Tovább nem is sorolom az észre vételeimet meg a gondolataimat mert nagy értelme úgy sincs.
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oly közel , s mégis oly távol .:D

    [​IMG]
     
  14. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Tökéletes a válaszasz! Én is voltam kezdő, de mindent el olvastam ami kellet egy evente teljesítéséhez. Vagy kértem segítséget régebbi játékosoktól. Mára már nagyon bele jöttem,. bár a utolsó event el csesztem mert csak 15:35-kor kezdtem el Van már taktikám és este meg is lesz.

    Ó! Te nagyon haladsz, mindjárt kész is lesz a event.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.12.21
  15. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!Sziasztok!
    Én felajánlom a dekorokat ha elfogadod és ha szükséged van rá cserébe semmit nem kérek nekem mind meglesz duplán.
    A fórum nevem az a farmomé is csak írj rám.
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Annyira bepörgtem a körhínták láttán , hogy nemcsak a felhőre valót termeltem le , hanem az ünnepi ringlispílt is .
    Most akkor duplán van öröm ünnepelni ?
     
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Kétesélyes. Többen ajánlottak már fel itt ingyen sort, én is csatlakozom hozzájuk. Akinek kell 1 adag kitehető, szóljon cserenap előtt. Nekem megvan/meglesz minden, én sztrágyát fektettem bele. A nyugalmamért, hogy reggel már ne kelljen figyelni rá. Az elégedettségemért, hogy kész az event. Kirakni biztosan nem fogom őket, csak a felhőre megy 1 sor.
    Update: néztem, hogy az 5 órás gaz mitől csak 1 ó 9 perc alatt érik, aztán rájöttem, h. nem ettem meg a kajákat. Ezekkel és gesztenyéssel 33 perc (víz,trágya is).
     
    Utoljára szerkesztett: 13.12.21
  18. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Felhőn a körhinták!xD
    Üdv. gazdatársak! :)
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. Anyukája

    Anyukája Utánpótlás-írogató

    Kedves Moderátorok!
    A segítségeteket szeretném kérni. Úgy emlékszem, hogy szombaton ki tudtam váltani a Vidám ringlispílt, de sajnos nem látom a dekorációim között. Van esetleg arra mód, hogy megnézitek, hogy tényleg kiváltottam vagy sem? Előre is köszönöm a segítségeteket!
    Üdv.
    farm: Anyukája
    ID: 15296728
     
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, keresd fel a segítségkérő topikok valamelyikét.
    Ott írd meg nekünk a problémádat.
    Köszönjük az együttműködést!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.