Visszajelzés Kerek, mint egy medve - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Es kesz...xDxDxD

    Varjuk a holnapit...vagy nem:) Holnap megint kapalni kellene:sleepy:
     
    szellorozsa, Éva0315, Ayrin67 és 8 más kedveli ezt.
  2. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!:inlove:
    Ez hamar készen lett!!!:D:D...amikor pannikkal arattam, a főfarmról jött 190 röpi,:music:már a pannikat nem is cipeltem és mérgelődtem,:mad: hogy miért is szedtem le az állatokat a szédültről???:wuerg:
    Igen, Melan várjuk a holnapit!!!;)....3475 cukormályvát termelünk!!!:p
    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove::D:inlove:
     
    szellorozsa, Éva0315, Ayrin67 és 5 más kedveli ezt.
  3. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép napot Mindenkinek!
    Szomorú vagyok! Sajnos a munka közbeszólt, így nem tudtam befejezni az előző gazdakörit. Ilyen még nem volt. Azt hiszem itt be is fejeztem. Így nincs értelme törnöm magam, hiszen pont a dekorról csúsztam le.
    Sok sikert nektek!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.3.20
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Ez tényleg hamar készen lett.Nem is bajlódtam semmivel 4xültettem krókuszt/0 perc/meg is vol a felröpi.Tehát
    160 szuper tápba került és 2-3 percbe.
     
    szellorozsa, Éva0315, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  5. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok.
    Erre nem emlékszem mióta játszok egy darab röpim se volt. Ezt csináljátok meg.:cry::cry::cry::cry::cry:
     
  6. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Elsőre 24 db röpi! Nem kevés ez?
     
  7. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Egy aratással kész lett.
     
    szellorozsa, Éva0315, furmint111 és 4 más kedveli ezt.
  8. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Brahiból 9 kisfarmon kész az event. xDxD:p:inlove::music::music:

    Mindegyiken szegfű volt ültetve, 193 és 259 közötti felröpi jött, persze sehol egyetlen panni sem. Háromnegyed óra alatt értem végig a 9 farmon, persze mivel melós volt - gazdakörikből - mást is arattam ahol éppen volt beérett.

    A farmok 91 és 95-közötti szinteken állnak.

    Az első része az eventnek előző este 14 órától 22 órára lettek meg (egyiken sincs 0 perc, szupitrágya csakis felszaporításra, karácsonyi, ártatlanság és csatni igen) de persze, hogy hibáztam párszor sose hagyom ki ezért többször majdnem abbahagytam mérgembe.:eek:o_OxDxD
    Szóval jót szórakáztam kérek ilyen eventeket, de ahhoz, hogy még egyszer ilyet csináljak a kitehetők legyenek jobbak a pocoknál is!:eek:xDxD
     
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A gyékény 389 röpit termelt...holnap kapálok...xDxD
     
  10. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Sziasztok. Az szeretném kérdezni, hogy energiaital hol lehet még beszerezni. Sajnos ez előző gazdakörit nem tudtam befejezni, /orvosnál ültem több órán át/ és most ez kéri az energiaitalt. Sajnos nekem nincs több.
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  11. Ivlisz

    Ivlisz Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Nem az a probléma,hogy nem kaptam meg, hanem, hogy csak 200 csokit kaptam. "Kerek mint egy medve 1" faladathoz ez kevés volt, kb 10x ennyi kellett. Mint idézeted is, az kosár ígérete az volt: mindent tartalmaz , ami a Kerek mint egy medve 1 feladat teljesítéséhez kell. És a kapott mennyiség ezt nem teljesítette.
     
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Nem értem ezt az energiaital-dolgot! Tegnapi eventnél kaptunk 6 darabot! Azt ma be is kell adni és kapunk újból 6 darabot! Jól értem én ezt? De vajon mi értelme van ennek így? Vagy rosszul értelmezem? Köszi a választ!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  13. Ivlisz

    Ivlisz Fórum-zöldfülű

    Kedves Rékuci1111, későn vettem észre a 24 órás feladatot, pát óra volt hátra az első részéből, ezért vettem csomagot. Mivel a többi rész az elsőre épül (fejlesztések) ezért döntöttem a csomag vásárlása mellett. Mivel nem azt kaptam amit ígért a csomag,ezért nem tudtam befejezni, és a folytatástól a kedvem is elment...
     
  14. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sziasztok.meg van a röpi.nem találom a segitség kérő topikot.megcsináltam az első feledatot és nem találom a kávéimádatot.ID18559029
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  15. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia Ági!
    Parancsolj ! :)

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok
     
  16. drhausenő

    drhausenő Utánpótlás-írogató

    Szia. A dekor neve kávéimádó , így keresd , a minden fül vagy a dekorációs tárgy fülön.
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  17. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Még mindig ezen a problémán töröd a fejed?
    Az általad leírt, idézett mondat értelmezési tartományába belefér mindaz, amit írtál és fájlalsz.
    Másik olvasata a dolognak, hogy a felajánlott és általad megvásárolt kosár tartalmát meg kell vizsgálni, mielőtt megveszed.
    Vizsgálat után el kell döntened, hogy azt tartalmazza-e, amit te elképzelsz, vagy akarsz, vagy fedi-e az általad valósnak vélt valóságot.
    Korábbi hozzá(d)szólásomban leírtam, hogy ez a kosár csak segítség az induláshoz.

    Esetünkbe az általad igaznak vélt kosártartalom 2275-10/15 eventnövény kellene, hogy legyen.
    Ezt viszonylag olcsón megszerezhetted volna, mondjuk x Forintért.
    Vegyünk egy másik eseményt, amiben az értelmezési tartományt a "minden" határozza meg, de kell 22750-10/15 növény.
    Ezt a kosarat kedvezményes áron 5x Forintért adják.
    Hol itt a játék, ha pénzért – munka nélkül – mindent meg lehet vásárolni?
     
    szellorozsa, vihence, Ayrin67 és 4 más kedveli ezt.
  18. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!:)Jajja,nem figyeltem és a kezdő napot kihagytam,most meg lett a kávéimádó fejlesztésem,de mit érek vele????Utólag nem lehet megszerezni???:oops::cry:
     
  19. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Kérlek az alábbi linken tájékozódj a "Kerek mint a medve" event leírásából: https://board-hu.farmerama.com/threads/kerek-mint-egy-medve-24-órás-gazdakörös-event.19250/#post-1080239
    Az energiaitalokról röviden: Amit az egyik nap a feladatok teljesítéséért kapsz azt a másik nap kell beadni a következő napi feladatba. Az event előzetesében táblázat formájában megtalálod a napi beadandókat és az értük kapott jutalmakat. Az alábbi képet az event előzeteséből hoztam : [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.20
    szellorozsa, Éva0315 és furmint111 kedveli ezt.
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Na, most van 3 energiaitalom, amiért kiválthatok egyet s akkor lesz kettő. :music:xD És van egy fejlesztésem is, amihez nincs alap. :wuerg:xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.