Visszajelzés Kerek, mint egy medve - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere


    Szia!

    Sajnos nem tudod már megszerezni,
    viszont amit megszereztél energiaitalt, a következő eventbe be tudod adni
     
  2. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Én is megcsináltam volna, ha tudtam volna róla. xD Kicsit elbambultam és csak szombaton este találtam rá az eventre. xD A skótkockás az egyetlen, amit mindenképpen kiváltok, mert még mindig nincs egy árva hangya a farmon. :(
     
  3. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia!

    Csak olvasni kellene az ismertetőt8):oops::music::inlove:....
    Neked mindenképp küldök egy hangyabolyt cserenapon........
     
  4. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Köszike:)):(
     
  5. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szia! Köszönöm! Elolvastam én becsülettel! Csak nem értettem, hogy mi az értelme:)
     
    szellorozsa, Ribiszke és Kuzdern kedveli ezt.
  6. doraemon24

    doraemon24 Törekvő

    Hát erről az eventről egy kicsit lemaradtam,de ahogy nézem nem vesztettem vele semmit. 2 db 3000 TP-s kitehetőért semmit nem termelek
     
    Éva0315 és szellorozsa kedveli ezt.
  7. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Remélem a felröpik mennyiségét nem viccnek szántad. Azért gondolom mert a hozzászólásod zölddel írtad, de nem takar se linket se képet.
     
    Éva0315, szellorozsa és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! ez inkább halványkék mint zöld...12 pannival dolgoztam...ennyi az ennyi...:)
     
    marcsi152, Éva0315, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  9. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Tényleg halványkékxDxDxDxD12 Panni????de jól megy gazdagéknál!!!;)xD
     
  10. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

  11. katinénike

    katinénike Fórum-zöldfülű

    Sziasztok nem tudom, tud- valaki segíteni abban , hogy hogyan tudok energia italt szerezni a a második 24 ó. eventhez a "kerek mint maci -hoz " 4 . feladat nem megy ,ugyan is az energia italt nem tudom sehonnan beszerezni ! Köszi a segítséget !
     
    Éva0315 és szellorozsa kedveli ezt.
  12. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Igen gondoltam!!!!Pedig olyan szép vagyok rajta8):inlove:;)Na itt is szép vagyok;);)Erre az eventre biztos nem költök 1ft-ot sem,nem is tudnék mert ugye megszünt!!!!Ez tényleg csak a vásárlásról szól!!!!!Nem játék!!!Ha nem vásárolsz nem leszel kész,mint az előzővel sem lettem kész,hajszálon múlt!!!Jobban kell most másra a pénz!!!!!!:sleepy:Legalább is nagyon meggondolandó,sok kicsi sokra megy!!!!8)8)8)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.3.20
    czutika, zsani_apja, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  13. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Bocsájtsd meg, de nem értem a gondod. Amennyiben a mai gazdaköri feladatot (Kerek mint egy medve 3) teljesíted akkor összesen kapsz 6 db energia italt, amit a holnapi gazdaköribe (Kerek mint egy medve 4) kell beadni. A holnapi teljesítéséért is kapsz 6 db-t, amit a holnap utániba (Kerek mint egy medve 5) kell beadni. Ha egy kicsit tüzetesebben átnézet az event előzetesét : (https://board-hu.farmerama.com/thre...-24-órás-gazdakörös-event.19250/#post-1080239) akkor napokra lebontva megtalálod a táblázatokat amikben tisztán látható a napi beadásokért kapott ajándékok.
     
    DevilMókus és szellorozsa kedveli ezt.
  14. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    3475 eventnövényt kell termelni.
     
  15. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Azt sem kell elfelejteni a 4. feladat teljesítése után is kapunk egy dekort, a Rémkecskét és rá még 2 fejlesztést a köv. 2 napon !
    Azt simán meg lehet még szerezni ! :)

    Kerek, mint egy medve 4
    [​IMG]
     
    Mica67, Éva0315, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  16. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    gyönyörű:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    DevilMókus és szellorozsa kedveli ezt.
  17. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    valamilyen okból nincs meg a kitehetőm igy kihagyom
     
  18. takimazsi

    takimazsi Utánpótlás-írogató

    sziasztok! engem az érdekelne, hogy akinek az első 24 órában nem sikerült megszereznie a "Kávéimádó" elemet, az mit kezd a fejlesztésekkel?
    Esetleg utólag valahogy meg lehetne majd venni?
     
  19. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!
    Nem kell gazdagság a Pannik megszerzéséhez,;) elég, ha cserenapokon oda adod, amit kérnek érte!!!:p
    ----------------
    Készen vagyok a mai gazdakörivel,:D............. állatok kiterelve a reggeli röpi ontáshoz!:music::inlove:
     
    Kuzdern, -kaktuszable- és magdi06 kedveli ezt.
  20. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Szia !Tisztában vagyok vele,nekem is van 1 pár db;)8)
     
    czutika és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.