Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Nem, ez nem lehetséges.
     
    Sauvage, Fenyvesi1010 és tina07141983 kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Esetleg a kriptamécsesek érés animációját átugrani ? :D

    Akkor olyan eventeket lehet , aminek van zöld gombja , elindul és ad valami ajándékot mint a nublonok ?
    Ingrid baltás event ? Habár van ott kikapcsolható animációs gomb .

    Mesés virágok , Boszorkányfőzet , Rock 'n' Robot
     
    Sauvage és tina07141983 kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! Sziasztok!

    Jancsika, MOST állj le légy szíves!

    CSAK ÉS KIZÁRÓLAG arra kapunk engedélyt, hogy a pörgetésre vonatkozó böngészős megoldásról beszélhetnek a játékosok.

    Semmi más trükk és "átugrom ezt-azt" NEM ENGEDÉLYEZETT.

    Kérem, hogy az "egyéb" témát zárjátok le!

    Semmi szükség arra, hogy ebből bármiféle gondunk legyen.

    Nem kell sem ötletelni, sem tippeket adni semmi másra!

    -.--.--.--.--.--.-

    Arról már ne is beszéljünk, hogy az általad felsorolt eventekben egy gombbal ki lehetett kapcsolni az animációt.

    Komolyan nem értem, hogy ilyenkor minek zsizsegsz ezeken.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.21
    inanna11, Kata_rzis, Sauvage és 13 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oksika , csak nekem ez az egész valami új , és ami új , az érdekel .
    És ha érdekel , akkor kíváncsi vagyok .
    Kíváncsi meg úgy tudok lenni , ha előtte kérdezek .
    Kérdezni meg úgy tudok , hogy nem tudom mi a jó és rossz kérdés , mert a választól függ .
    De a választ látva , megnyugodtam , maradok egy helyen a talányokban .

    Inkább olvasgatom ezt a valamit , és maradok a sima animációs pörgetésnél .
     
    Sauvage, BackOffice, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  5. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!
    Köszi! Villámgyors :)

    A menet közbeni frissítésre van egy megoldás: ha x pörgetésenként a hagyományos módon indítjuk a kereket, akkor frissíti a számlálót, valamint feltöltődik a megszerzett nyeremények lista is. (Talán célszerű 30-as adagokban pörgetni, ha egyszerre csak az utolsó 30 pöri jelenik meg.)
     
    Sauvage, PalMa, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  6. vizor128

    vizor128 Haladó

    Szia!

    Bocsánat de meg kell kérdeznem, akkor ez a módszer legális, engedélyezett és nem "illegális"?

    Mert nekem kicsit szürke zónának tűnik, hogy a böngésző fejlesztői ablakából POST küldésekkel floodoljuk a szervert. A jobbgomb+k gyorsbillentyűvel akár másodpercenként 3 pörgetést is el lehet küldeni, az én ujjaim ennél többet is tudnak, csak azt már nem bírta a játék és befagyott. De a másodpercenként 1-2 pörgetés az reálisan megy. Az ESC-s módszerrel egy a játékon belüli lehetőséget használtunk ki az emberi mértékű 1.5 másodperc / pörgetéssel és nem kívülről nyúltunk bele és a szerver válaszai is megérkeztek azonnal. Vagy esetleg maradjak a lassú, komótos másodpercenkénti nyomkodásnál és akkor semmi gond, mert az így is 10-szer gyorsabb mint az eddigi 10 másodperc / pörgetés.

    Azt hiszem én várok pár hetet és ha nem lesznek tömeges kitiltások úgymond BOT "használata" miatt (pl. BADBOT kompenzáció, ha emlékeztek) akkor rendben van. De nyugtassatok meg, hogy feleslegesen aggódok és teljesen szabadon használható, mert elég nagy segítség lenne. Javítsatok ki ha tévedek vagy túlaggódom.

    Béke. :)
     
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Kazimirtől írásos engedélyem van erre.

    Mivel semmiféle külső bot programot nem használunk, hanem a böngészőt, továbbá semmiféle hátránya nem származik más játékosnak és a cégnek sem, valamint több ajándékot nem tudunk szerezni, mint amennyi pörgetésünk van, szó szerint véve nem sértjük a bot szabályt.
    Az elterjedt külső bot programok olyan "melót" végeztek, amit munkásokkal tudnánk normál esetben, ergo anyagi veszteség volt a cégnek stb stb stb.... A téma messzire vezet.

    Ha ezt kifogásolják a központban, akkor majd Kazimir megbeszéli velük.
     
    RRozika, -W-595-, Sauvage és 13 más kedveli ezt.
  8. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Sziasztok!

    Örülök, hogy ilyen sokatoknak sikerült és bevált a módszer. Külön köszönet azoknak, akik hoztak hozzá kisebb finomításokat!

    Ha jól látom, nagyjából minden kérdés meg lett azóta válaszolva. Annyit emelnék ki, hogy nem, ezt nem lehet máshol használni semmilyen nyeremény, bónusz, meg mittomén milyen varázslat megismétlésére sem. Ennek részben technikai okai vannak, részben pedig egyedül a kerékre kaptunk engedélyt.

    Átrágtuk a szabályokat, és Zsu közbenjárásának köszönhetően ezt most használhatjuk (közben látom épp megírta ő is). Nem kell túltolni a dolgot (ezt most a módszer "kibővítésére" értem), és akkor még sokáig használható lesz ez a módszer.

    Ami az esc (nem kerékre, simán ablak bezárására) és enter billentyűket illeti, már tesztelek egy módszert, majd jelentkezek azzal is hamarosan.
     
  9. vizor128

    vizor128 Haladó

    Köszönöm a választ!

    Akkor megnyugodtam, használni fogjuk és köszönjük FarmSámánnak!

    Igazából ezekből a gyorsító módszerekből még haszna is van a cégnek, mert könnyebben vásárol a játékos party pörgetést, ha gyorsan túl tud lenni rajta.
     
    Sauvage, vihence, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én még várok pár hetet/hónapot .:inlove: Ha eddig kibírtam nélküle , akkor ezután is kifogom . :p
     
    vizor128 és Sauvage kedveli ezt.
  11. vizor128

    vizor128 Haladó

    Én nem tehetem meg, hogy kihagyjam ezt a lehetőséget, 8 farmot viszünk a párommal. Tudjuk, nagy teher, de mindegyikhez van valamilyen kötődésünk, nem tudjuk elengedni egyiket sem. :):)

    Mivel hivatalosan meg van erősítve a FarmSámán féle módszer legalitása, teljesen nyugodtan használni fogjuk. Egyszerűen nincs időnk a 10 másodperces animációkra várni. Egy event alatt farmonként lepörgettünk akár 5-600 zöldet és 100-200 partit, mikor mennyi kellett, a Fabatka módszerrel, amíg lehetséges volt. Az, hogy mit adnak, abban a pillanatban lényegtelen, tehát nem zavar a lista hiánya. Ami fontos azt úgyis látjuk a darabszámok növekedéséből, eventfelületen vagy az aktív bónuszokat a földeken.

    Persze az első próbát egy kisebb farmon csináltam, hogy ha mégis baj lesz akkor ne a nagyokat tiltsák, de aztán itt felbátorodva lenyomtam vagy 160 zöldet két részletben. Gratulálunk és köszönjük.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.21
    vihence, BackOffice és PalMa kedveli ezt.
  12. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Kedves BackOffice!
    Olvastam az írásodat (írásotokat) a hivatalosban. Én saját magam nevében csak megköszönni tudom a munkátokat. Nagyon nehéz helyzetben vagytok.
    Ha gondom volt, én eddig is először olvasó üzemmódra kapcsoltam, és általában találtam is megoldást, választ a problémámra. Azt hiszem, maradok is ennél a megoldásnál, hiszen Ti épp eléggé le vagytok terhelve.
    Ezúton is kívánok Nektek türelmet és kitartást a munkátokhoz! Tudjátok, ami nem öl meg, az erősít! :)
    Legyen szép a napotok! :)
     
    bocsika67, Othep, RRozika és 16 más kedveli ezt.
  13. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Rózsika !

    Medvéket is kapunk az Unity mellé ??
    Ja, nem , az megöl :::)))
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.21
    Othep és Kuzdern kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt
    Szia Beko. Megnéztem a 2 monitoros változatot. Ha a Kiterjesztésre van állítva, akkor nekem is átugrik a kép a másik monitorra. A Megkettőzésnél rendesen frissít mind a kettőn, de gondolom neked a Kiterjesztéses kell. Talán a gépen lehet valamit állítani, de ahhoz már Tomát vagy Wolfot kell előcsalogatni. :)
     
    PalMa, Kuzdern, Koppi és 2 más kedveli ezt.
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Erre a TaskLayout nevű program a megoldás.
    Ezzel a programmal el lehet menteni meghatározott ablakoknak a pozícióit. Akár többnek is! Végtelen mennyiségű pozíció és méretbeli sablont is eltudunk menteni vele.
    Én, ha dolgozok, 5 monitoron dolgozok és megvan nyitva kb. 15 db weboldal, amik adminisztratív felületek. No, ha már ezt nekem egyesével kellene megnyitni, nem biztos sokáig bírnám. Ezzel a programmal viszont csak betöltöm az általam elmentett pozíció és méretbeli sablont, és egy másodperc alatt meg is nyilt minden, ugyan azon a monitoron, ugyan olyan méretben és pozícióban.

    Javaslom ennek a kipróbálását, cégeknek és magánszemélyeknek is ezt a programot szoktam javasolni, van olyan cég ahol már a belső hálózatban 300 ilyen sablon van elmentve, külön szabva minden munkavállalónak.

    Azt nem tudom hogy ennek a programnak a linkjét betehetem-e ide.
     
    PalMa, -vadocka70-, kukori80 és 5 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez majdnem olyan akkor , mint a prémiumban a farm visszarendező .
    Amúgy az működik ? Mert ez most nincsen nekem .
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam kiválóan működik a prém minden funkciója :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , az akkor jó . :inlove:
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Remekül működik ! Ki is használom eventekkor...
     
  20. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Öröm olvasni, hogy nálatok működik.
    Segítene, ha válaszolnátok ezekre a kérdésekre:
    Melyik verzióval játszotok? Webessel, vagy a klienssel?
    Ha webes, akkor melyik böngészővel?
    Köszönöm előre a válaszotokat!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.