Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Szia Beko! Jó reggelt!

    Én is a mezítlábúra szavazok!!! :) :)
    Én a nevetéstől forgolódok, a csiga meg a házában azért, mert keresi a a láb-át (ait)xDxD;)

     
    Farmer*54, genka53, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Idehozom ezt a két képet, mert nekem nagyon sokat segített a TOP-os "őrület" idején.
    Szeretném ha addig itt maradna, amíg ez a topik él.
    Köszönöm neked straw!
    Ehhez több szó nem illik. A képek beszéljenek.

    801TOP2017.png

    610top2017_nnepl_s.png
     
    Mevilla, Maszatka47, nyaf-nyaf és 17 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Amik ízeltek. Vagy ízetlenek? :D
    Áh, már én is sírva nevetek.
    Ízetlen csigaláb. Kis só, kis bors, máris lesz íze. :D:D
     
  4. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Szia Bekó!
    Lábatlan legyen, mint a papírgyár
     
    Maszatka47, genka53, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  5. blackcica

    blackcica Aktív író

    Szervusztok Mindenkinek ( és gratula a TOP-hoz ) !
    Tudtátok, hogy a "lábatlan" mint olyan egy étel neve a borsodi területeken?
    Férjem sokat emlegeti... Nagymamája készített neki - nálunk valahogy nem lett olyan :)
    Mindenesetre ( nehéz szó, háromszor javítottam ) nem mindegy, hogy a MEZÍTLÁBÚ csigabiga férjezett ill. nős, avagy csövezni kénytelen ( tehát házatlan ) ? :p
     
    genka53, -Ilona53- és Lindus1226 kedveli ezt.
  6. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Hááát, azért én nem biztos, hogy megkóstolnám (legyen akármilyen jó az íze, vagy nem).:D:music::oops:xD, mert a végén így nézne ki a fejem:wuerg::wuerg:.
    Na, de van ám nekik "lábú" elnevezésük ám: haslábúak, ha elég kocka hasúak akkor csakis ízelt.xDxDxD
     
    genka53, kekmaci75 és Lindus1226 kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A top csevegőben ígértem, hogy elmondom nektek, mi lesz velem a továbbiakban. Íme:

    Hosszú lesz? Lehet. :music:

    Sok minden történt az elmúlt napokban. Hosszú utat megjártam.
    Mesélek kicsit. Tele van a fejem szavakkal, mondatokkal. Kiírom magamból, hátha előbbre visz valamit, vagy valakit.
    Hol is kezdjem? Jó, tudom, az elején kellene. :D

    A káosz kirobbanásakor könny volt és düh.:cry: >:(
    És az a mondat: "na én "ezeknek" a szabadidőmből többet egy percet sem áldozok.... Elmehetnek oda, ahová gondolom."
    A következő gondolat pedig: "most meló van, nincs idő a könnyekre".

    Tudtátok, hogy Csocsot mi sem tudtuk elérni. Alig vártam, hogy legalább egy szót válthassak vele. Amikor hulla fáradtan beköszönt este a káoszba, annyit tudtam kiszedni belőle a "hogyan tovább"-ról, hogy: "nem akarok felindulásból dönteni".
    Aha, végül is csak le kell higgadni. Kösz, főnök! Pofon egyszerű. De mégis hogyaaaaaaan? >:(
    És főleg mikor? Darabokra szakadok éppen.
    Nem tudtam mit tenni, dolgoztam és rendületlenül olvastam, amit ti írtok. Elkezdtem figyelni mindenre. Szavakra, zenékre. Töltődtem és ezáltal lehiggadtam.

    Töltődtem beszélgetésekből, hsz-ekből, baglyokból, straw képeiből és zenékből. (micsoda kincsek vannak a Kispad FM-ben, csak ámulok)
    Jöttek a tanácsok, a simító és - uram bocsá' - az elismerő szavak. Fórumon mindenkinek szólva, vagy célzottan bagolyban nekem.
    Köszönöm ezeket mindenkinek, mert mindenki "hozzám tett" valamit most ezekkel. Így sikerült újra összeépítenem a saját magamban összetört cserepeket. Ti vagytok a ragasztó.

    A mindent átmosó hullám pedig akkor ért el, amikor elolvastam azokat az írásokat, amik arról szóltak, hogy kinek miben segített ez a játék, ki miért kezdte, mi tartotta itt. Köszönöm ezeket az őszinte megnyilatkozásokat. :inlove: Felrázott, felemelt. Megríkatott. Tisztító könnyekkel.

    Igen, viharos érzelmeket kavart ez a helyzet, de nagyon sokat tanultam belőle.
    Tanultam tőletek. Kimondtátok a gondolataimat, megfogalmaztátok a dühömet. Tudjátok, az ismerős érzés: "mintha a fejembe látnál". És milyen furcsa volt ezt olvasni. Még furcsább volt az, hogy mint kívülálló, mindenre volt válaszom. A mások által kimondott gondolataimat meg tudtam válaszolni és el tudtam engedni.

    És köszönöm a vállat, ahol kisírhattam magam. :inlove:

    Hogyan tovább?
    A játékos
    A pajtám kb 80%-a kisöpörve. Azért csak ennyi, mert egyszerűen beleuntam a bedobálásba és rengeteg meló volt mellette/helyette. Nem volt időm egyesével beszórni a több száz tételt a pajtámból.
    Innen lesz szép felállni.
    Másképp fogok játszani, ez biztos.
    A minimum elvárás magammal szemben: minden event fullra. Ezt megcsinálom. Akkor is, ha más kolléga (már többet) nem. :(
    Eventezők! Én leszek az egyik biztos modi pont, akinek eddig is és ezentúl is minden event meglesz. (Eltekintve az én farmos kiskoromtól, persze.)
    Ma beléptem, igaz a reggeli nagy aratást átaludtam, de ha eddig kimaradt, holnap reggelig ráér. Nem igaz? :D
    A szomszédaimtól itt kérek elnézést az elmúlt napok elmaradt ajándékaiért. Ma már odafigyelek mindenre.
    Az előbb tápot akartam keverni valaminek, de nincs hozzá fatermésem. Ilyen helyzetre sem emlékszem, mióta játszom xD
    Top jövőre? Fogalmam sincs. Messze van az még.
    A rendelkezésekre álló eszközeimmel tisztában vagyok. Ezért ha meggondolom magam, megyek a fejlődésibe tanácsokért. 8)

    A moderátor
    Nem vagyok pótolhatatlan, ez egyértelmű.
    De azt is tudom, hogy mennyi munkát végzek. Ha hipp-hopp felállok, ezt a részt másnak kellene átvenni. Kivel is szúrnék ki? Kazimirrel, Csocsoval és azzal a kollégával, akinek a nyakába szakadna az örökségem.
    Szeretem, amit csinálok. Még akkor is, ha időnként belefulladok, olyan sok. És annyi elkezdett, de még be nem fejezett dolog vár rám. Hogy nézne ki, ha ezt így itt hagynám?

    Kinek is csinálom az egészet? Hát nem "ezeknek". >:(
    Most tisztáztam magamban egyértelműen és világosan a "kinek/kiknek csinálom én ezt" kérdést. Nektek, akik itt most engem olvastok.
    És arra is kaptam visszajelzést, hogy milyennek látjátok az eddigi munkámat. Köszönöm őszinte szavaitokat!

    Nem tudom meddig csinálom, meddig fogom bírni, de azt tudom ha innen egyszer elmegyek, akkor azt méltó módon teszem majd. Végiggondolva minden lépését, idejében bejelentve, szépen lezárva és korrekt módon betanítva az utódomat. Nem a BP miatt, hanem a csapat, a játékosok és a saját lelkiismeretem miatt.

    Többször elhangzott, hogy ezek után ki az, aki modinak jelentkezne.
    Ezen is elgondolkodtam és a kis csapatunkon is.
    Remélem, nem veszi egyik kolléga sem rossz néven és nem minősül belső infó kiadásának az a pár mondat, amit magunkról szeretnék írni.
    Az az összefogás, biztos jelenlét és méltóság, ahogy a magyar mod-team tette a dolgát, példaértékű.
    Összezártunk. Nem volt hiszti, káromkodás, türelmetlenség. Rendkívül büszke vagyok rájuk! :inlove:
    Ilyen csapatnak jó tagja lenni. Sokfélék vagyunk, a hétköznapjaink nem mindig egyszerűek, vannak dolgok, amikben nem értünk egyet, de a mostani helyzet mutatta meg az erőnket igazán.

    Fontos: aki kacérkodott a gondolattal, hogy modi legyen, ne az én érzelmes szavaim után döntsön, hanem sokat nézelődjön a segítségkérő topikokban. Az a fórum modik igazi terepe. Nézzétek meg, hogy az ottani válaszokhoz lenne-e türelmetek, szakmai tudásotok. (Ott van egy íratlan a szabály: ha egyszerre válaszol valakinek moderátor és játékos is, és a válasz egyformán jó, mindig az törli ki a hsz-ét, akié később jelenik meg. Erre jó ha figyeltek.)
    Jó gyakorló terep még az eventcsevegő. Ott is láttok szép példákat játékosoktól a türelemre és a segítőkészségre. :inlove:
    Ezt lássátok, ne a BP felelőtlen döntéseit! Még akkor sem, ha vérlázító az utóbbi két döntés.

    Hosszú lett? Igen. xD

    Itt a szívem, ide lőjetek!
     
    lili12467, Bringing, Mevilla és 69 más kedveli ezt.
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Beko Drága !!!

    Én rövid leszek, Te tudod, hogy írni nem annyira szeretek, mint csevegni ::))

    Örülök, hogy megszületett a döntésed, én tudtam és bíztam benne a szíved és az érzéseid fognak vezérelni ::))

    Igen, a ,,fönöknek,, mindig igaza van, és igen Neked maradnod kell mert a játékot és a játékosokat is nagyon szereted ::))

    A tudásod és a munkád pótolhatatlan, ezt nem lehet csak úgy egyszerűen letenni.

    Puszillak és legyen olyan szép napod amilyenné az enyémet tetted ::))

    Ui. még várjuk csocso nyilatkozatát is, a jövőt illetően.
    Mégegy ui. a zenét még egyelőre nem tudom hozni, de ami késik, az nem múlik ::))
     
    Rebcsok, Kabalamalacfarmja, Gio és 19 más kedveli ezt.
  9. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Én egyetlen szóval felelek: KÖSZÖNÖM! Igen, így kiabálva. :)
    (A szívedet meg takard be, mert hideg van.)
     
    -vadocka70-, Szviki04, Gio és 14 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Drága Bekó! :inlove:Erre csak annyit tudok írni: nem csalódtam benned most sem. Ez a MI BEKÓNK!
    Köszönjük,hogy vagy nekünk. :)
    Szabad hoznom egy zenét hozzá? :)Ülj le kérlek ide a kispadra, és hallgasd meg. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.11.17
    nyuszi63, -vadocka70-, Gio és 17 más kedveli ezt.
  11. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia!
    Ha azt írom, hogy bőgök, mint a csacsi, úgy érzem, mindent elmond!
     
    -vadocka70-, Szviki04, Gio és 13 más kedveli ezt.
  12. Gyöngyhörcsög

    Gyöngyhörcsög Junior szaki

    Szeretnék valami frappánsat írni, de nem tudok.
    Egyik szemem sír, a másik nevet.
    Köszönök neked mindent: a kitartást, a józanságot, a sportszerűséget, a kedvességet!
     
    -vadocka70-, Rebcsok, Gio és 12 más kedveli ezt.
  13. Mircsi2006

    Mircsi2006 Járnitanuló

    Kedves Beko!

    Köszönjük! Szeretünk! :inlove:
     
    nyuszi63, Gio, nolina1965 és 11 más kedveli ezt.
  14. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Most tévedtem ide és igen tévedtem,mert eddig nem olvastam erre felé!!!
    De Öröm olvasni ,hogy ennyire szíveden viseled a Mi sorsunkat a nehézségek ellenére is ..
    Mert hát valljuk be nem mindig vagyunk Szentek mi játékosok sem :D Ezért Bocsi .. Mindenkitől!! ;)
    Nagyon örülök a döntésednek.. Kérlek gondolj ezekre a sorokra amikor éppen a kisördög bújik ki belőlünk..
    Személyes észre vételem.hogy amióta velünk vagy oldottabb a fórum ..
    Sok-sok együtt töltött éveket kívánok Velünk :) :inlove:
    Persze Bonyodalmaktól menteset!!
     
    nyuszi63, Szviki04, Gio és 14 más kedveli ezt.
  15. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Kedves Beko!:inlove:
    Megkönnyeztem írásod, nagyon örülök, hogy így döntöttél!:inlove:
    ...majd 1x elmesélem az Én történetem, de akkor nem tudtam, mert a könnyeimtől nem láttam!:cry:

    Számomra 1 kedves emlék, amikor a gangon találgattuk az event hozzávalókat, már minden meg volt, csak nemzsu virágát nem találtam,.... és ezt hiába írtam volna be googlee-ba!;) Sohasem felejtem el, hogy ez a napraforgó!!!:inlove:
    A zeném az FM-en nagyon aktuális!:music:
    Játszunk még sokáig!!!:inlove:
     
    -vadocka70-, Szviki04, Gio és 13 más kedveli ezt.
  16. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Kedves Beko!
    Orommel olvastam a dontesedet !
    Szivbol kivanom, hogy sokaig itt maradj velunk , koszonom, hogy vagy nekunk !
    Szeretunk , hianyoznal nekunk!
    A tudasod a Tied nem veheti el toled senki .
    :inlove:
     
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Kedves Zsu!
    Nem idézem vissza a hsz-ed, akkor is tudod, hogy azt köszönöm meg én is. Köszönöm azt, hogy miattunk maradsz, pedig nálunk/köztünk is van torzsalkodás dögivel... Néha szét kell csapni köztünk !
    Röviden én a saját válságomat tudtam túlélni ezzel a játékkal, ide menekültem, amikor 25 év munkáját romokban láttam heverni, amikor mindenem elvesztettem, csak az adósságom maradt. Nehezen, de túléltem, bár ugyanoda nem tudtam felállni.
    Én is minden eventet fullra!! Bár nyáron volt egy, amit elnéztem és nem sikerült más melóim miatt.
    Amiért most idejöttem, szeretném, ha biggyesztenél egy "n" betűt az Eventkalendárium ismertetőjének piros sorában a "nevezük" szóba. Apró szépséghiba, de fiatalon nyomdai korrektorként is dolgoztam;).
    Köszönöm a rengeted munkád, energiád, amit ránk szánsz. PusziL.
     
  18. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Szia Beko! :)
    Az új szezonálisan küldhető ajándéknál melyik megnevezés a helyes?
    Herceg fehér havon vagy Herceg fehér lovon? :)
     
    mimi, -vadocka70-, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  19. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Kedves Beko/Zsu!
    Le a kalappal ELŐTTED!
     
    mimi, -vadocka70-, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  20. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Szia Bekó!
    A többiek már mindazt leírták, ami bennem is megfogalmazódott. Ismételni nem szeretném senki szavait. Csak ennyit írnék: szeretünk!
    Nagyon köszönjük a munkád, azt hogy itt vagy velünk!:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.