Ki is az a Csocsoovb?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. missuzy_53

missuzy_53 Fórum admirálisa

Szia Csocso !
    Gratulalok !!!!! Ezert is Te vagy a number 1 , nem veletlen :inlove:

Sali~*.*, Gio, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  2. vízöntő

vízöntő Rutinos

Hát, hááát csak hápogok!!!

Fatther és DevilMókus kedveli ezt.
  3. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

4. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Sziasztok!

Volt apropó nullázni a héten és ha már így alakult, nézegettem kicsit a felreppenők alakulását.

173 1*1-es területen nulláztam (amaránt) nagy aratást követően - azaz nagyjából minden bónuszt adó dekor és felhő aktív volt. Kezdetben 29 panni mellett stabilan jött 173 darab Nublion akku. Aztán ahogy a felhős felreppenős bónuszok hatóideje lejárt, rohamosan elkezdett csökkenni a felreppenő Nublion akku mennyisége. A kezdeti 173 darab után már csak 149-155 darab körül jött aratásonként. Ez nyilván már nem volt optimális, gyorsan lecseréltem 13 kis területet pannikra. Ekkor az arány: 160 db 1*1, 42 db panni. Ismét egy az egyben adta stabilan az akkut.

Sali~*.*, PalMa, -ágianyu33- és 11 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Újabb moderátor születésnaphoz érkeztél. :music:
    10 év moderátorként! Ez tényleg nem semmi. Te aztán láttál sok mindent itt. :D

Elismerésem, hogy ezt a munkát ilyen hosszú ideje, rendíthetetlen kitartással és türelemmel végzed.

Ez idő alatt olyan tudásra tettél szert, ami páratlan. Ezt naponta tapasztaljuk mi is és a játékosok is.
    Az, hogy mindemellett igazi "élmenő" játékos is vagy, az csak hab a tortán. Kár, hogy ezt csak mi magyarok tudjuk.:(

Köszönöm, hogy hozzáértéseddel, humoroddal és türelmeddel segíted a team munkáját és a játékosokat "mindenfelé"!

Szívből kívánom, hogy még sokáig megtaláld azt a motivációt, amiért naponta belépsz a farmodra és belebújsz a modi ruhádba! :inlove:

Othep, Havasi_Gyopár, genka53 és 19 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

zsani_apja Fórum félistene

Tudja ezt mindenki, csak hát... ;)
    Én is gratulálok Csocsonak! Neked pedig az "utódlásért" ! :)

genka53, Kuzdern, Csocsoovb és 2 más kedveli ezt.