Ki is az a Csocsoovb?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Huh , ezt nem teljesen értem . Szóval valakik , nagy mennyiségben összegyűjtöttek sok valamit ?
     
  2. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Szia!
    Jancsikának sok vad álma volt már.
    Fogalmam sincs, mi akasztott ki téged ennyire, de van egy tippem: valakik tudnak mamutokkal nullázni.
    Ennél vadabbat nem tudok elképzelni. Ha ez így van, akkor ehhez csak gratulálni tudok.....

    Annak idején (ha ezt nem szabad leírnom, töröld ezt a részt, kérlek) téged azzal az indokkal zártak ki a topból, hogy rontja a játékosok fizetési hajlandóságát az, hogy olyan kerül a top élére, aki nem fizetett valós pénzt a játékbeli értékeiért. Az már más kérdés, hogy az általad végzett önkéntes munkát ezzel a mondattal nullának minősítették. Pedig, ha ezért a munkáért valakit euróba fizetnének, az bizony nem kis summa lenne.

    Két dolog van, ami elbizonytalanít abban, hogy a tippem helyes:

    1. Aki tud a fákkal nullázni, olyan értékekhez juthat hozzá, amiért mások kemény pénzeket fizetnek: szupertrágya, KK és turbó. Tehát, aki a fákkal nullázni tud(na), az jelentősen megkárosítja anyagilag a céget. Ekkora öngólt rúgtak volna? Hiszen így valós pénz fizetése nélkül bárhol az élre tudnak/tudnának törni. (Amit a te nagy vétkednek róttak fel anno.)

    2. A "három majom" megfogalmazást nem értem. Ha kettőt írnál, akkor tudnám kikről beszélsz, de a "három" miatt simán lehet, hogy nagyon erős tévúton vagyok.

    Sok mindent átéltél már a játékban. Sokszor éreztem, és mondtam is neked párszor, hogy veled sokkal többet meg mernek csinálni, mint bárki mással. Meg vagyok döbbenve, hogy nálad is szakadt a cérna.

    De ha logikusan végiggondolom, akkor téged tényleg csak az tudna ennyire kiakasztani, amire tippeltem. Hiszen, ha hárman tudnak nullázni a fákkal, akkor az etikátlan, szabálytalan és megkárosítja a céget és a játékosokat is.
    Miért szabálytalan? Hogy a csudába juthatott pár kiváltságos ilyen lehetőséghez? Szabályosan szerintem nem.
    Miért káros a többi játékosnak? Ha ők elkezdenek benyomni piactársakat a topba, akkor hiába fizetnek mások tíz-százezreket pörgetésekre, labdába se fognak rúgni. Ha ez tényleg így lenne, talán erről jó is lenne, ha tudnának a top-os élmenőink.

    Lehet, hogy zavaros, amit írtam, hiszen csak a te - itt leírt "cinegés" - szavaidból tudok kiindulni és színtiszta tipp, amit leírtam.
    Bocsánat, csak hangosan gondolkodtam.
    Ha nagy hülyeség, amit írtam és valami olyan botrányt indítanék, ami teljességgel alaptalan, töröld gyorsan, kérlek!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.22
    ursa11, ladislaw11, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kéne egy matekprofesszor , hogy mennyi süntojás kéne .:DFeltéve ha jó a megközelítésed . :inlove::cry:xD
     
    genka53 kedveli ezt.
  4. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    A kriptamécsesek nullázásának lehetőségével az Őrületbe tudja néha kergetni az embert!
    Na de ez is az is fa!
    Annyi amennyi neked soha nem lesz, mert nem lehet, mert felborítaná a játékot teljes mivoltában!
    De egyébként 2 fullos és egy alap bőven elég hozzá!
    Van két felhőnk 5% és 10%-ék, a sünök 2x20% és 1x10%, plusz KKt 35%-ék.
    Ne is álmodj ilyenről! Neked biztos nem lesz ilyen lehetőséget, erre már most mérget vehetsz!
    :)
     
    Kukackukac, ursa11, missuzy_53 és 10 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ok , nem álmodozom erről . Sőt , ki se ejtem mostatól azt a valamit , amiről nem álmodhatok .
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha nemzsu okfejtése igaz akkor mégis csak vannak valakik akiknek megadatott az a csoda, hogy nullázhatnak kriptákkal és mamutokkal is.
    Azt hogy hogyan juthattak a megengedettnél több sünihez nem is kérdezem meg, mert feleslegesnek érzem.
     
    Kukackukac, missuzy_53, ladislaw11 és 6 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha valaki kriptákkal nullázik , az nem piacképes , csak a TOP-ba tudja bedobni . :inlove:
    A kripta 2.400 csp , a matarája meg 10.000 csp . Sóval kriptából 4x annyi kell .
     
    genka53, GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Hiába írtad, csak nem tudod azokat a kaktuszokat elfeledni!
    A mamut fákon lenne a hangsúly. Saját maguk által többszörözhetik a termésüket és ezt nullában úgy ,hogy a pajtába is termelik a termésüket szépen. Tehát nem csak a fákat, de növényeket is tudnád nullázni teljesen ingyen!
     
    Kukackukac, missuzy_53, ladislaw11 és 6 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szóval egy területre : Fél terület mamut , fél terület amaránt . Emmá valami .
     
    Kukackukac és alex0824 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jancsika!
    Nem tudom, hogy emlékszel-e még a pengősbolt eredeti kínálatára? Farmpengőért cserébe korlátlan mennyiségű extrát és pörit tudtál kiváltani. Nem kellett hozzá túl sokat csinálnod, csak óllal nulláznod pár órát. (Erre jelenleg minden farmnak lehetősége van, ha rendelkezik 4-5 virágfestés dekorral)
    Nem kellett felezgetni a területet ahhoz, hogy nullázni tudjunk az így kapott szupercseppekkel. Egy mamut nem egy cseppet vagy KK-t ad, hanem sokkal többet is adhat, ha élnek terménybónuszaid amit pontosan tudsz, hogy hogyan juthatsz hozzá.
    Na most akinek megvan a megfelelő süni mennyisége ugyanott van, mintha a pengősboltból váltaná ki az extrákat pengőért és ez most csak pár játékosnak adatik meg, ha ezek a beszélgetések amik itt lezajlottak igazak. Nem minősítem azt, hogy minek nevezzem ezt....
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.22
    Kukackukac, missuzy_53, ladislaw11 és 7 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igen emlékszem .
    Sőt , arra jobban emlékszem , amikor a léghajóra feltették a macska egér medve dekorokat , és utána ment a hű meg az áááá .
    És utána jöttek a virágok , amivel lehett festeni .
    Szóval bizakodó vagyok . Most akkor bármi jöhet , sőt , az ellenkezője is .
     
  12. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Írtam ide pár dolgot, de szerintem feleslegesen tettem, úgy hogy töröltem.
    Baromira bánt ez az egész, de én nem tudom megoldani.
    :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 30.8.22
    Kukackukac, missuzy_53, ursa11 és 13 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én izgatottan várok bármit , és felkészültem bármire . :inlove:
     
    Kukackukac és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Khm... khm... olvasok... s várom, hogy számomra is kerek legyen a történet...:music:

    Ha tényleg a mamutok a problémák.... s ez bizony a játék egyensúlyát veszélyezteti... :wuerg::oops:
    Odafent egy apró beállítás változtatás... és meg van oldva a dolog...:music:

    Remélem lesz rá megoldás;) Mert játszani jó!:inlove:
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mennyi szupertrágya lenne sok ? 1 millió , 10 millió , 100 millió ? És evvel az elért amaránt 1 milliárd ,10 milliárd , 100 milliárd ?
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    S mennyi idő kell ennek a mennyiségnek a felhasználásához?:music:
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha nem romlik meg , akkor 100 évig elál a kamra polcán .
     
    Kukackukac és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lesz még akkor játék:wuerg:
     
    Kukackukac kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hogy lesz e ? Csak ez lesz ! :D:inlove:
     
    Kukackukac és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szervusz Csocsoovb!
    Most kerültem csak a fórum közelébe egy igen mozgalmas hétvége után, és mire eszmélek?!
    A játék csúcsjátékosa abbahagyja az aktív játékot! :cry:
    Teljesen ledöbbentem, amikor ma elolvastam az írásodat, és a játékostársak reakcióit, de teljesen megértem az álláspontodat.
    Ha tisztességtelenül játszó játékostársakkal kell megküzdeni, akik a fentebb olvasható eszközök használatával mérhetetlen mértékű inkorrekt előnyhöz jutnak, akkor a becsületesen játszók elveszítik a hitüket és a kedvüket a játék iránt.
    Nagyon-nagyon sajnálom, hogy a játékban ilyen előfordulhatott egyáltalán, s ilyen lépésre késztetett.
    Kívánok neked minden jót a magánéletben! :inlove:
     
    Kukackukac, ladislaw11, Sali~*.* és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.