Ki is az a Csocsoovb?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Kazit láttam fent többször is az "akció" óta. Viszont még nem olvastam. Nem nagyon merek már írni, esetleg, ha gáz , akkor törölj!
    Szívesen olvasnám az ő véleményét is.
     
    Kukackukac, Kuzdern, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  2. ultistars

    ultistars Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Még ha akarnálak se tudnálak - nincs meg a fórum jogom hozzá.
     
    Kukackukac, PalMa, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem ez már elég, hogy válaszoltál. Mindig felnéztem rád. Majdnem kollégák lettünk, aztán máshol. :D ;)
    De nem bolygatom tovább, jobb lesz, ha egyenlőre csak figyelek. :) Örülök, hogy még olvaslak!!!
     
    Kukackukac, PalMa, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is
     
    Kukackukac, HéricsBáró, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  5. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ezek azt hiszik, ha egy csalásra, bűnre nem derül fény, akkor az nincs is?!
    Akkor az nem történt meg?!
    Borzasztón sajnálom, amik történtek!
     
    Kukackukac, Kuzdern, PalMa és 11 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Hát izé, hogy is kezdjem... a döbbenettől nem igazán találok szavakat:wuerg:
    A játék kezdete óta húzóerő vagy/voltál a játékban! s csak úgy lapátra tettek?o_O:eek::mad:
    Én nem szoktam hangzatos ígéreteket tenni a játék abba hagyására... de most megfordult a fejembe... :wuerg:
    Várom a hullámok milyen megoldást hoznak! Itt azt hiszem még a sziklákat is át kell hogy alakítsák:music:
     
    Kukackukac, zsani_apja, Lexy73 és 4 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tegnap óta motoszkál bennem egy kérdés, csak nem igazán mertem feltenni, de most úgy gondolom talán mégis:
    Ha nem válaszolhatsz rá akkor elnézést kérek, és ne válaszoljál:
    Értesítettek hivatalosan is arról, hogy "lapátra tettek" vagy csak szó nélkül megvonták a hozzáférésedet, minden felmondási idő nélkül?
    Munkaszerződés köt a céghez, ha jól tudom, és ezt nem hiszem, hogy csak úgy fel lehetne rúgni, minden jogi következmény nélkül.
     
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Milyen jogról beszélünk?Nem ismerik azt,amúgy is egy német moderátor otthon moderáljon nem hiszem,hogy erre felhatalmazást kapott volna.Sajnálom hogy Kazi nem reagál az eseményekre!
     
  9. ultistars

    ultistars Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Nem szokásuk bármiről is hivatalos értesítést küldeni, egyszer csak észreveszed, hogy történt valami. Tegnap konkrétan nem tudtam belépni a mod nevemmel a fórumra.
    Mondjuk amikor a TOP-ból kizártak, akkor sem kaptam egyetlen sort sem a központból! Szóban tájékoztatott a magyar ICM, ennyi.

    Mivel nem voltam BP alkalmazott, így klasszikus munkaszerződés sem volt.
     
    sosoump, zsani_apja, kovacstne és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nagyon felháborító és szomorú is egyben. Szégyellem magam helyettük is.
    Köszönöm szépen, hogy ezt megírtad.
     
    Gio, sosoump, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.