Ki is az a Csocsoovb?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Azt is észrevettem , ha nincsen bekapcsolva akkor mit csinál .:p
    Rámegyek a területre amit le akarok aratni , de mivel nincsen bekapcsolva , ezért be kell mennem a városba
    Bekapcsolom . És ha újra visszamegyek arra a területre , nem csinál semmit .
    De ha átmegyek egy másik területre , ott már learatja , és utána vígan mehetek a legelső területre aratgani .
    Amúgy 17 óra múlva lejár :cry: De majd veszek valamikor pár hét múlva :p
     
    genka53 és Rylee86 kedveli ezt.
  2. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Pontosan :)
    Ezt én nagyon utálom benne :D
     
    genka53 és HéricsBáró kedveli ezt.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Most már tudom mi a hiba :D
    Egy kicsit hosszúra sikeredett de így már látszik nekem mi a gondom,
    ha a munkással belepiszkálok akkor kiborul a bili xD

     
    Kuzdern, Sali~*.*, -vadocka70- és 3 más kedveli ezt.
  4. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Köszönjük ezt a videót :) Ez nekem eszembe se jutott. Igaz sose próbáltam még szerintem munkásokkal leszedni a fákat mióta prémem van. Ezek után meg még figyelni is fogok rá, hogy véletlen se forduljon elő :)
     
    Sali~*.*, Fatther, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  5. gereblye67

    gereblye67 Utánpótlás-írogató

    Csocsó tegnap szintet lépett, 239-es. A szint neve: felülmúlhatatlan farmmunkás.
    Valóban így van. Hatalmas gratula! :)
     
    Kuzdern, Sali~*.*, PalMa és 21 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szervusz Kedves Csocsoovb!:)
    Sokat gondolkodtam rajta, hogy leírjam-e ide a véleményemet, vagy sem. És úgy döntöttem, hogy a tisztesség megköveteli, hogy ne csak Jónástól búcsúzzunk, hanem igenis a Te, Csocsóként és TL-ként végzett munkád is elismerést érdemel, még ha egy személyben Te láttad is el a két feladatkört, akkor is. (Ill. amiatt meg pláne!)
    Kétségtelen, hogy mint Csocsoovb TL is, és mint Jós Jónás is nagyon sokat tettél a Farmerama magyar játékosokért, amit itt is nagyon-nagyon köszönök/köszönünk.
    Az is vitathatatlan, és túlzás nélkül állítható, hogy játékosként is, náladnál nem ismeri senki jobban ezt a játékot, a benne rejlő lehetőségeket, praktikákat, nem hiába lettél Nr°1, és ami számtalan esetben megnyilvánult abban is, ahogy a Fejlődési taktikában rendszeresen írtál a mindenkori aktuális kérdésekről. Ezért örülök, hogy Team Leader helyett, legalább mint Csocsoovb Board velünk maradsz, és bízunk abban, hogy továbbra is jó ötletekkel és taktikával látsz el bennünket. :D:inlove:
    Itt kívánok sikeres helytállást Bekónak is, aki előlépett Boardból TL-é, tudom, hogy alkalmas a vezetői feladatra, és hogy a lemondásodat követően is önzetlenül támogatod a munkáját, amit előre is köszönök/köszönünk.
    Továbbiakra minden jót kívánok! Genka (Genovéva). :):D:inlove:
     
    Kuzdern, jólóbarát, Doggyra és 35 más kedveli ezt.
  7. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Kedves Csocsoovb!
    Nagyon örülök hogy velünk maradsz,az új munkádhoz kívánok minden jót és szépet!
     
    Kuzdern, missuzy_53, Kukackukac és 12 más kedveli ezt.
  8. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Milyen rég itt vagyunk néhányan 8)

    Úgy repül az idő, a gólya tojás helyett már az unokáimat hozza :inlove::inlove::inlove:


    58570n65585854.jpg
     
    jólóbarát, Ninett79, Őzike.. és 88 más kedveli ezt.
  9. katalina68

    katalina68 Fórum-zöldfülű

    gratulálok! Az én unokám a farm indulásakor volt ekkora most már neki is van egy kis farmja .
     
    Lillapilla73, Imi*, Csocsoovb és 8 más kedveli ezt.
  10. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos


    Gratulálok,minden jót,boldogságot egészséget,sok örömöt kívánok!:inlove::D:inlove:
     
    Imi*, Csocsoovb, missuzy_53 és 7 más kedveli ezt.
  11. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Szívből gratulálok!! :D A VV kárpótol mindenért, igaz? Kívánok sok örömöt, egészséget, minden földi és égi jót az unokáknak és az egész családnak! :)
     
    Kuzdern, nagymami2, Imi* és 13 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sok szeretettel gratulálok az egész családnak! :)
    Az édesanyának problémamentes kismamaságot, a kicsikéknek mindenekelőtt egészséget, neked pedig sok-sok-sok babamosolyt kívánok! :)
    Nagyon szép időszak jön, de biztosan nem lesz egyszerű két kis manócskával egyszerre. Erőt, kitartást és türelmet kívánok minden családtagnak! :inlove:
     
    mimi, bota493, csio70 és 26 más kedveli ezt.
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!
    Micsoda huszárvágás! Ikrek:inlove:Szívből gratulálok! Nincs nagyobb ajándék a gyermeknél!:inlove: Még ha megtépázzák is az ősök idegeit időről-időre...;) Nem tudom nem folytatni a gondolatmenetet azzal, amit egyszer a kedvenc tiszteletesemtől hallottam és különösen a mai, tárgy és pénzközpontú világban van szerintem nagy jelentősége. " A legnagyobb ajándék, amit a gyermekednek adhatsz: egy testvér." ;):D Kipipálva minden szuper ajándék;), lesz nálatok fejtörés az elkövetkező években:D.
    Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek. :inlove: Vigyázzatok egymásra!
     
    Kuzdern, nagymami2, Imi* és 13 más kedveli ezt.
  14. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    aztaaaaaa:) Ez nagyon jó hír :) nagyon sok boldogságot kívánok életed egyik legszebb és egyben legnehezebb szakaszához :)
     
    Imi*, Csocsoovb, jófarmerlány és 11 más kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szervusz kedves Csocsoovb! :)
    Szívből gratulálok a jövendőbeli nagypapa szerepedhez, és j
    ó egészséget, sok boldogságot kívánok az egész családodnak! :inlove::inlove::inlove:
    Fogadd szeretettel Aranyosi Ervin vonatkozó versét:
    Aranyosi Ervin: A nagyszülők szeretete

    A nagyszülők szeretetét
    felülmúlni nem lehet!
    Bölcsességük jóra tanít
    minden apró gyereket.


    Szeretettel pátyolgatja,
    van ideje játszani,
    felnőttnek már igazából
    Ő sem akar látszani.


    Tanult régi hibáiból,
    s jóvá tenni van oka,
    gyakorlatban érlelt tudást
    kap tőle az unoka.


    Sokan hiszik, – elkényeztet –
    pedig életre tanít,
    s nem akarja, más élje meg,
    rég elvesztett álmait.


    Így hát, amit Ők adhatnak,
    felülmúlni nem lehet.
    Kincset adnak a jövőnek:
    úgy hívják, hogy SZERETET!


    Sok boldogságot nektek! :inlove::inlove::inlove:
     
    Kuzdern, nagymami2, Imi* és 18 más kedveli ezt.
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Kedves Csocso! Gratulálok a születendő unokáidhoz.;)
    Neked küldöm ezt a régi dalt:

     
    Kuzdern, Imi*, Csocsoovb és 13 más kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Csocso!Nagyon jó egészséget az egész családnak!Tudod nagyszülőnek lenni a világon a legszebb dolog!!!!Szokták mondani, hogy a cserekünk Isten ajándéka, az unoka pedig a ráadás!!xDNekem két kamasz fiú unokám van,de elmondani nem lehet a boldogságot.Gratulálok a kinevezésedhez is!!!!
     
    Kuzdern, nagymami2, Imi* és 12 más kedveli ezt.
  18. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Gratulálok Neked Nagyapó!
    Fantasztikus évek állnak előtted, minden perce fiatalon tart.
    Csak az a felfoghatatlan, hogy az unokák is olyan hamar felnőnek, mint a gyerekeink. :)
    Használd ki minden örömteli percét a nagypapaságnak az elkövetkezendő években.
     
    nagymami2, Imi*, Csocsoovb és 18 más kedveli ezt.
  19. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia Csocso!
    Szívből gratulálok az unokákhoz!:)
    Egészséget és boldogságot kívánok Neked és egész családodnak!:inlove:

    Egyszer majd mindannyian a nyomdokaidba lépünk! Ki előbb ki később, de ebben is követni fogunk!:D
     
    Imi*, Csocsoovb, jófarmerlány és 14 más kedveli ezt.
  20. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Gratulálok a friss nagyapának.
     
    Kuzdern, Imi*, Csocsoovb és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.