Ki is az a Kékmadár1?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kékmadár1, témanyitás ideje: 23.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves játékosok!

    Régóta aktuális már ennek a topiknak a nyitása. Kollégák és játékosok is jelezték már.
    Most elérkezett az ideje.
    Szóval ki is az a Kékmadár:
    Pécs városában, Győző néven, 53 éve láttam meg a napvilágot. Bár anyukám szerint felhő nap volt!:)
    Jelenleg is itt élek. Két felnőtt gyermekem van akik már kirepültek és boldogan élnek!
    Én immár 31 éve dolgozom egy nagyvállalatnál műszerészként.

    A játékkal mint oly sokan, a gyerekek révén ismerkedtem meg. 2010 novemberében regisztráltam a farmomat. Azóta szinte minden nap be is léptem a játékba.
    A gyerkőcök lassacskán elhagyták én meg egyre jobban belemerültem.:D Sokáig csak kedvemre kapálgattam, néztem ahogy érik a saláta!xD
    Évek teltek el mire rátaláltam a fórumra, ráéreztem az ízére. A jókedvű vidám segítőkész gazdákra.:inlove:
    Aktívvá váltam itt is, sokat olvasva tanulva és posztolgatva végül. Itt tanultam meg gazdálkodni, piacozni, sikeresen befejezni az eventeket!

    A moderátorságot sokáig fontolgattam! A kitöltött jelentkezési lapom csak a küldés gombra várt!xD
    Aztán 2017 év elején jelentkeztem és felvételt nyertem a csapatba!:) Azóta segítek nektek és támogatom a csapat munkáját!

    Elsőre most ennyi!

    Üdvözlettel: Kékmadár1 farmkori nevén: wiktoka17
     
  2. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves gyermekek!

    Hisz mindannyian azok vagyunk.


    Talán a mai ünnep az egyetlen, ami a világon mindenkit megérint.

    Álljunk meg egy pillanatra ebben a rohanó világban és gondoljunk az édesanyákra!

    Hisz tőlük kaptuk az életet!


    Gondolj rá, ahogy a szíve alatt hordott.

    Gondolj rá, ahogy csecsemőként babusgatott.

    Gondolj rá, ahogy első lépéseidnél fogta a kezed.

    Gondol rá, könnycsepptől csillogó szemeire első szavaid hallatán.

    Gondolj rá, mikor fáradtan esténként mesét mondott.

    Gondolj rá, mikor beteg voltál és a kezedet fogva átvirrasztotta az éjszakát.

    Gondolj rá, örömére mikor először köszöntötted ajándékkal.

    Gondol rá, jó tanácsaira, intő szavaira.

    Gondolj rá, amikor tanított, ahogy felfedezted vele a világot.

    Gondolj rá, ahogy felnőttként is óvó pillantással nézz rád.

    Álljunk meg egy percre, ha csak egy mosoly erejéig és gondoljunk édesanyánkra. Találjunk rá lehetőséget, hogy ezt a mosolyt átadhassuk neki. Gondoljunk azokra is, akik már a csillagok közt járnak. Nézzünk fel az égre és küldjünk feléjük is egy mosolyt.


    Bár sosem tudjuk meghálálni mind azt, amit értünk tettek, de mosolyunkkal küldött hálánkkal és szeretetünkkel boldoggá tehetjük őt.
    Megérdemlik hisz ŐK az anyák!


    Boldog Anyák napját mindenkinek!
     
    -ágianyu104, missuzy_53, nyific és 44 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Végre te is előbújtál, s bemutatkoztál. Köszönjük. :)
    Kívánok neked sok kitartást hozzánk. Leld örömödet a munkádban itt is és a VV-ben is.:) S a magánéletben is.
    S külön köszönet a megható és gyönyörű Anyák napi köszöntőért. :)
     
    hótündér, nyuszi63, -vadocka70- és 8 más kedveli ezt.
  4. apa0710

    apa0710 Fórumlakó

    Szia.
    Örülök, hogy elszántad magad eme topik megnyitására.
    Azelőtt már ismertelek mielőtt moderátor lettél.
    Amit a mai fiatalság megtanul egyből, hogy akinek hatalmat adnak a kezébe, az emberileg megváltozik, viszont a te esetedbe megmaradtál ugyan olyan önzetlen és segítőkész mint azelőtt. Köszönöm, hogy vannak ilyen emberek még.
    További jó játékot és munkát az élet minden terén ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.5.19
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Örülök, hogy végre Neked is lett saját bemutatkozó Topikod;)
    Jó munkát Neked!
     
    Gio, Kékmadár1, hótündér és 5 más kedveli ezt.
  6. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Szia!
    Ideje volt a bemutatkozásnak, már nagyon esedékes volt. A magam részéről sokáig azt hittem, hogy a Kékmadár banner mögött egy hölgy rejtőzik.:)
    Na de már egy ideje tudom az igazságot, és jó , hogy mindenki aki erre jár, megismer.
    Kívánok Neked a munkádhoz sok türelmet és kitartást, mert bizony néha nagyon is próbára tesszük ;)

    Anyaként pedig külön köszönet a köszöntőért.
     
    Kékmadár1, nyuszi63, -vadocka70- és 6 más kedveli ezt.
  7. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia kedves Győző/Wiktorka/Kékmadár! :)
    Örülök neki, hogy hivatalosan is bemutatkoztál :D. Én még emlékszem, amikor jó néhány évvel ezelőtt a gangon Te is részt vettél a kitalálósdi játékban, és együtt örültünk a többi játékostárssal, ahogy sikerült egyre jobban körbekeríteni egy-egy megoldást. Utána eltűntél a szemünk elől, mint Wiktorka, és emiatt elég sokszor hiányoltalak (-tunk) a létszámból. Persze, akkor még nem volt köztudott, hogy azonos vagy Kékmadárral, csak a Bekó topikjában ládanyitáskor vált először publikussá, de nekem már úgy is szimpatikus lettél Kékmadárként, amikor még nem tudtam, hogy te vagy az. Nagyon tetszik ahogyan kezeled a fórumot, a többi modival azonosan te is mindig korrekt választ adsz a játékosoknak, és nagy-nagy türelemmel kezeled őket, még akkor is, ha már huszadjára kérdezik ugyanazt egyesek. ;)

    Köszönöm az Anyák napi köszöntőt is, anya, sőt nagymama révén duplán értékelem a soraidat. :inlove::inlove::inlove:
    Kívánok neked jó egészséget, kitartást és türelmet a továbbiakban is, és sok boldogságot a VV-ban! :D:inlove::inlove:

     
  8. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves Ninett!
    Köszönöm szavaid! :)
    Igyekszem továbbra is helytállni!
     
    Gio, Fatther, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  9. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves Apa!
    Köszönöm szavaid!:)
    Bár kétlem, hogy nem változtam volna, de jó, ha így látod és talán mások is. De változtam biztosan.

    Felelős vagyok a játékosoknak adott válaszokért a csapatért. Azok korrektségéért, tényszerűségéért. Nincs viccelődés, tippelgetés, elméletek gyártása, ötletelés, mint a gangon!xD

    Inkább lehetőségnek tekintem, ami a kezemben van és nem hatalomnak.

    De ahogy növekszik valakinek a hatalma, úgy a felelőssége is növekszik vele együtt. Nem lehet nem megváltozni általa.

    A hatalommal, sokkal több dologért sokkal több emberért felelsz! Ha nem visszaélni, hanem élni akarsz vele, kényszerűség a változás is. Kell tudni dönteni! Kell néha a keménység a határozott fellépés, a szigor. Mert másként nem működik a rendszer, amiért felelősséget vállaltál.

    Kívánom, neked tapasztald meg te is a hatalom ízét életed során. Ha jól csinálja az ember nagy dolgokat vihet végbe általa.
     
    ursa11, Kuzdern, Lillapilla73 és 16 más kedveli ezt.
  10. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves Holdfény!
    Köszönöm neked is.:)
     
  11. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves Hagyóca!
    Köszönöm szavaid!:)
    A női vonások igen távol állnak tőlem!:D
    És hogy az írásom is tetszett az külön öröm számomra!:inlove:
     
    Kuzdern, -vadocka70-, csopke1 és 7 más kedveli ezt.
  12. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves Genka!
    Igen a gang!:) Mondhatnám azok a égi szép idők!:inlove:
    De új ruhámban jól érzem magam és a segítség sem marad el, csak más a formája!:D

    Köszönöm kedves és dicsérő szavaid az írásaimért!:inlove:
     
    Kuzdern, Gio, Rozi472 és 8 más kedveli ezt.
  13. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szia:)

    Játékosként és a való világban is egy kedves embert ismertem meg benned :) Kívánok sok sikert és örömöt a moderátori munkádhoz :)
     
    Kuzdern, Kékmadár1, Gio és 6 más kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Kedves Kékmadár1!Köszönöm hogy velünk vagy!!!;)
     
    Kuzdern, Kékmadár1, Gio és 8 más kedveli ezt.
  15. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Szia Győző, Kékmadár1 :inlove::inlove::inlove:
    Örülök,hogy megismerhettelek és kívánok a munkádhoz sok sikert és türelmet:p
    Remélem megtaláltad nálunk a kék madaradat, meg a való világban is:inlove::inlove::inlove:
    További jó játékot neked is, pusy: Évi
     
    Kuzdern, Kékmadár1, Gio és 8 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kékmadár :)
    Ezek a sorok egy útját kereső fiatalnak szólnak, de rám is rám találtak. Érzem az igazságát annak amit leírtál és néha bizony tényleg nehéz az érdekeket összehangolni, úgy hogy maradjon közben az ember annak aki volt : kedves, derűs, barátságos, vidám :).
    Ha viccesen fogalmaznám meg akkor lakjon jól a kecske is és maradjon káposzta holnapra is még mellette, mert szükség van rá :D.
    Kívánom Neked, hogy mindig találd meg az arany középutat, de ha kell akkor legyen erőd arról letérni is :D
    Ha szabad itt ezt megtennem, akkor ugyanezt kívánom annak a kedves barátnak is akinek a fenti soraid szólnak, előtte még hosszú út van és sok választási lehetőséggel tarkítva.
     
    Kuzdern, Lillapilla73, Gio és 7 más kedveli ezt.
  17. apa0710

    apa0710 Fórumlakó

    Szia Gyöngy! :)
    Sajnos játék már nem nagyon fér bele az életembe, de néha feljövök olvasgatni.
    Mint írtad nagyon sok választási lehetőség van előttem (is), hiszen mindenki előtt ott van az a bizonyos választási lehetőség, akár milyen korban van. "Életünket a lehetőségeink határozzák meg. Azok is, amiket elszalasztunk."
    Nagyon sokszor beszélgetek nálam bölcsebb emberekkel, hiszen több mindent megéltek mint én a 17 éves fejemmel.
    Egy 50 év körüli ember mesélte nekem, hogy egyszer amikor annyi idős lehetett mint én, anyukája mindig azt mondta, "fiam, ezeket a nehéz időket éljük át, mert ezután sokkal jobb lesz a világ.. De a szomorú amíg egy ilyen pénzéhes világba élünk, és mindenki csak a saját érdekeit nézi, akkor nem beszélhetünk "javulásról" (sőt...).
    Még egy idézetet beraknék Dalai Lámától:
    "Az ember. Mert feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen, aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg és aztán úgy hal meg, hogy soha nem is élt igazán."
     
    Kuzdern, Lillapilla73, Kékmadár1 és 7 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bölcs gondolatok :)
    Ismerjük egy picit egymást nem először beszélgetünk :D
    Az én hitvallásom ez: "Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan." (Antoine de Saint-Exupéry) Ezt az elvet követtem mindig. Hogy jól tettem-e vagy sem még nem tudom, nem éltem annyit, hogy akár bizonygatni, akár cáfolni tudjam :D A mérleg nyelve billeg ide is, oda is :)
    Hozok mellé még egy bölcseletet, ezt inkább viccesnek gondolom, mint komolynak, de, ha elgondolkodsz rajta van benne némi igazság is:
    "Ha kellőképpen hosszú ideig élünk, rádöbbenünk, hogy később minden bizonyított tényt megcáfolnak, majd ismét bebizonyítanak." (Matt Haig)
    Sok sikert Neked bármibe is fogsz bele ez után :)
     
    Kuzdern, Kékmadár1, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  19. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Kedves Vadocka!
    Köszönöm szépen!:inlove:
    Kedves Kovacstne!
    Köszönöm kedves szavaid!:inlove:
    Kedves Évi!
    Köszönöm szépen neked is!:inlove:
    Kedves Gyöngy!
    Köszönöm szépen!:inlove:
    Az útról egy idézet jutott eszembe:

    “Emberi törvény kibírni mindent. S menni mindig tovább, még akkor is ha nem élnek már benned Remények és csodák.”
    (Hemingway)
     
    DevilMókus, nyuszi63, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Kedves Kékmadár !
    Boldog névnapot kívánok !
    [​IMG]
     
    DevilMókus, genka53, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.