Ki is az a Kazimir?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 9.4.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    Kedves Farmerek!

    Úgy vélem, ideje lenne bemutatkoznom itt is. 8)

    Egy napfényes augusztusi napon láttam meg a napfényt először a Napfény városában. Érdeklődési köröm is elég széles, többek között a közlekedés és természetesen a zene a meghatározó. Magamról nem akarok többet leírni, ha valami nagyon érdekel majd megkérdezitek. ;)


    Az igazi veterán gazdák talán még emlékezhetnek rám a régi fórumról, annak idején ugyanis itt kezdtem moderátori pályafutásomat kazimir2 néven. Azóta vándoroltam kicsit, több játékot is megjártam, menet közben még a kettesemet is elvesztettem valahol a nevem végéről... :eek: Miután innen elmentem, csatlakoztam a Drakensang Online csapatához, ahol Team Leader pozíciót láttam el egészen mostanáig. Időközben megfordultam más BP-s játékokban is, mint pl. a MercElite és a Shards of War.

    De most itt vagyok megint. Ahogy mondani szokás, előbb utóbb mindenki visszatér a gyökereihez! :)

    Ezúttal mint a Bigpoint magyar csapatának újdonsült vezetője köszöntelek Titeket. Ez egy olyan megtiszteltetés, ami soha meg nem fordult a fejemben korábban, főleg amikor annak idején - szinte még gyerekfejjel - elkezdtem a moderátorkodást. Szerintem ez egy jó példa arra, hogy ha valaki szeretne valamit elérni, akkor soha nem érdemes feladni, ugyanis sosem tudhatod, mit hoz a jövő! ;)

    Nagy öröm számomra, hogy ismét itt lehetek Veletek, ebben a nagyszerű közösségben. A magam részéről igyekszem a maximumot nyújtani, remélhetőleg Ti is meg lesztek elégedve a munkámmal.

    Amennyiben kérdésetek merülne fel, itt szívesen válaszolok.

    További jó termést és kellemes szórakozást kívánok a játékhoz!
     
  2. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája

    Szia Kazi! :)
    Nem is tudom illő-e még a régi beceneveden szólítani, ilyen magas rangban? :)
    Először is gratulálok! Nagyon örülök életed ezen fordulatának, annak idején drukkoltam neked, hogy a távozásod mélypontja után felfelé induljon el az a bizonyos kerék. :) Kitartást és sok sikert kívánok a munkádhoz! Üdv, Ema
     
    Kazimir, Meellcc, blani06 és 23 más kedveli ezt.
  3. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szia Kazimir az-az Marci:):)

    Nagyon klassz újra látni a fedélzeten,kapitányi munkádhoz sok sikert kívánok.:):)
    Üdv:Janzi:)
     
    Kazimir, Meellcc, Tündi100149 és 24 más kedveli ezt.
  4. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Szerbusz Földi:D! Annak idején is így köszöntöttelek bár messzire sodort Középföldétől a szél. Öröm újra látni téged, bár a Mókus őrs már feloszlottxD. Remélem most elhozod a mézes vízzel folyó Kánaánt a játékba. Eredményes és Kitartó Munkát Kívánok Neked, Kazimir! (Adjuk első órában meg a tisztességet, veszekedni később is ráérünk):wuerg::)
     
    Kazimir, Meellcc, g.bella és 20 más kedveli ezt.
  5. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    :)Szia ám!:)
    Először a "protokoll": szívből gratulálok!:)
    Ami elkezdődik az véget is ér, és minden vég valami újnak a kezdete - ezzel vigasztaltam magam amikor elmentél, és erősen kívántam, hogy az a valami új ami akkor kezdődött olyan útra vezessen, ami felfelé ível, és lám így lett. Megerősítést nyert, hogy a tehetség mindig utat tör magának.:)
    Kívánom, hogy ez az új és felelősségteljes feladatod adjon a lehető legtöbb örömöt, és minden egyes munkanap után elégedetten tehesd be magad után az ajtót!:)
     
    dalmata10, katimami51, _Ilona49_ és 27 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Kedves Kazi! Örülök,hogy újra itt vagy a csapatban. Kinevezésedhez ( vagy ahogy a farmos életben van, szintlépésedhez;)) gratulálok, és sok-sok sikert kívánok. :)Kívánom,hogy sok öröm érjen a munkádban, bánat pedig sosem. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.16
    Kazimir, Meellcc, ljanika6 és 20 más kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Jééé....nahát, nohát, kazi :D Hát micsoda meglepetések érik itt néha az ember lányát. Emlékszem rád bizony, és szívből gratutálok. Órülök, hogy Te kerültél a magyar csapat élére. Nagyon sok sikert, és örömöt kívánok Neked az új feladatodban Marci :) Üvd a tyúkanyó :D
     
    dalmata10, Kazimir, Meellcc és 18 más kedveli ezt.
  8. greenfields

    greenfields Fórum ezredese

    Kukuccs!:)
    Hogyne emlékeznék rád?! Vándorlásod egy részét ismerem.;)
    Nagyon örülök, hogy ismét itt vagy velünk. Kívánok sok örömet a munkádban és hatalmas türelmet hozzánk!:pxD

    ui. Egy zőccségféle jókívánságait is tolmácsolom, személyesen most nem tud írni.
     
    Kazimir, Meellcc, ljanika6 és 15 más kedveli ezt.
  9. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Szia Kazimir!
    Szívből örülök, hogy itt vagy!
    Legyen sok-sok örömöd a munkában!
    Üdvözlettel:Klári
     
    Kazimir, ljanika6, Peszi2 és 14 más kedveli ezt.
  10. Remusz

    Remusz Utánpótlás-írogató

    Szia Kazi! jó újra látni itt! :D[​IMG]
     
    dalmata10, Kazimir, Meellcc és 14 más kedveli ezt.
  11. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Jééé, egy Kazimir!:D Már hogyne emlékeznénk Rád?!

    Azt hittem, nem jól látok, ahogy lefelé görgettem a fórumon.:D:D
    Örülök az örömödnek/sikerednek és tiszta szívből kívánom, hogy az új munka újabb lehetőségeket nyisson meg előtted!
    Új feladatodhoz nagyon sok türelmet és kitartást kívánok!
    Üdv. Nóci
     
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szervusz Kazimir!
    2010-es, régi játékos révén én is emlékszem a nevedre :D. Fel is tűnt, hogy utána nem igazán "találkoztunk". Örülök, hogy ismét itt vagy, kívánok Neked sok sikert, örömöt és jó egészséget a munkádhoz! :D:inlove:
    Üdvözlettel Genka.
     
    dalmata10, _Cygnus_, Kazimir és 20 más kedveli ezt.
  13. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Isten hozott kedves Kazimir :). A neved ismerősen cseng, hiszen én is 2010 tavasza óta játszom
    :inlove:.
    Annyi szép gondolat elhangzott már itt :inlove:, amit nem is lehetne felülmúlni 8), de hát nincs is ilyen cél...;).
    Csak azt kívánom Neked, amit magunknak, játékosoknak is kívánhatok : sok egészséget, örömet a munkánkban, és szórakoztató, minőségi játékot továbbra is :inlove:
    .
    És még azt kívánom, hogy a kínaiakkal való találkozás, soha, semmilyen negatívumot ne hozzon számunkra :).

    További szépeket... 8)


    Farm 123/295
     
    zsani_apja, katimami51, _Cygnus_ és 18 más kedveli ezt.
  14. Lili060504

    Lili060504 Törekvő

    Szia Kazi
    Én is emlékszem ám rád. Örülök,hogy köztünk vagy megint. Gratulálok a kinevezésedhez.
     
    _Cygnus_, Kazimir, Meellcc és 11 más kedveli ezt.
  15. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Kedves Marci, nagyon örülök, hogy ismét köztünk vagy !!!
     
    _Cygnus_, Kazimir, Meellcc és 12 más kedveli ezt.
  16. (Erzsébet)

    (Erzsébet) Fórumprofi

    Szia kedves Kazi!
    Mivel én is többek között régi játékos vagyok,emlékszem a sok segítségre amit annak idején nyújtottál:)
    Kinevezésedhez gratulálok és nagyon örülök hogy újra köztünk vagy:)
    Munkádhoz kitartást és sok sikert kívánok!
     
    _Cygnus_, Kazimir, Meellcc és 10 más kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Kedves Kazimir! Nagyon örülök, hogy köztünk vagy.Sok sikert és elismerést neked a játékosok részéről!!! Persze minden "öreg" szívesen emlékszik rád;)
     
    dalmata10, katimami51, _Cygnus_ és 12 más kedveli ezt.
  18. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Kazimír !
    Szívből gratulálok a kinevezésedhez, kívánom, hogy azok a Célok, Tervek, amivel most felvállaltad ezt a Tisztséget, valóra váljanak. Bízom abban, hogy mint "régi játékos" tudod, hogy mire vágyik a Gazda. Remélem visszahozol olyan "régi" dolgokat a játékba, amit a nemrégen regisztrált játékosok is megismerhetnek - ezzel megismertetve a Farmerama történetét/történelmét.
    Minden jót kívánok !
    Üdvözlettel, egy 2013. októberében regisztrált Gazda.
     
    kertimagdi, dalmata10, sziszi1965 és 17 más kedveli ezt.
  19. mazsibazsi1

    mazsibazsi1 Utánpótlás-írogató

    Szia Kazimir!
    Nagyon örülök, hogy ismét itt vagy. Mai napig is a 2011-ben készített, illetve általam akkor letöltött, mentett táblázataidat használom, melyek jól áttekinthetőek, nekem ezek az etalonok. Sok sikert kívánok a munkádhoz.
     
    _Cygnus_, Kazimir, Meellcc és 8 más kedveli ezt.
  20. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia Kazimir!De örülök,hogy újra itt vagy.Sok jó percet és sikereket kívánok.:)