Ki is az az Othep?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 26.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Othep!

    Tudod amikor elolvastam a játékostársunk hozzászólását nekem nem a hiba volt az első gondolatom ami az ismertetőből hiányzott.

    Kicsit visszakalandoztam az emlékeimben ahhoz sok-sok kérdőjelhez és hibához amivel akkor szembe néztünk. Mindent fontosabbnak éreztem/érzek még most is, mint a szintek nevei, hiszen még azt sem tudtuk/tudjuk, jó nagyjából, hogy merre meddig is tart a játék és egyáltalán mi a célja.

    Meghökkentem rajta, hogy pont ez szúr szemet hiányosságként. Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de számomra máig is vannak kérdőjelek a gyopáros játékommal kapcsolatban. Lehet, hogy nem jól reagáltam le a felvetést ezt vállalom, de azt hiszem bármilyen infó hasznosabb és fontosabb lehet a szint rangoknál.

    Te mint moderátor nyilván mást olvastál ki belőle, mint én, ezt elfogadom, és ha szükséges elnézést is kérek érte,
    azért is hoztam át ide hozzád, hogy ne a csevegőben legyen, talán itt jobb helyen lesz és úgy éreztem mégis némi magyarázattal tartozom vele, miért válaszoltam úgy ahogy tettem.

    További szép és problémamentes napot kívánok Neked.
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia Gyöngy,

    Nincs a véleményekkel semmi baj... :)
    Amíg nem sértenek másokat vagy a Fórumszabályzatot, még jó is, ha vannak színes, eltérő vélemények.
    Erre valók a csevegők.
    Köszönet érte, hogy megosztottad a Tiédet.
    Jó játékot és szép napot kívánok.
     
    Sali~*.*, Kuzdern, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    de jó, már hétvége van :D ;)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Szeretném , ha te tudnád meg legelőször , hogy elértem az 500.000.000.000 CSP-t . :D

    Sőt , túl is haladtam . :inlove:

    [​IMG]

    Már csak az amaránt szintjét kell elérnem , azután Január elején pörgetek egy nagyot és nullázok az amaránttal . :inlove:

    Aztán eladom a piacon , és csak a szupertágya akciók kivétele szabhat gátat a további növekedéseimnek . xD
     
    jófarmerlány, Othep, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm, hogy elmondtad. Nőj csak minél nagyobbra, ha kell állj ki az esőre is hozzá:inlove::inlove:
     
    jófarmerlány, Othep, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó, főnök asszony!
    Nincs idegzetem most keresgélni, meg aztán az agyam is leszívta a sok tenni való a mai nap. :D
    Úgy emlékszek, hogy az alul kibukkanó karakter már volt a játékba, de nem tudom, milyen szerepben. :( Létezik olyan Item, amin ő szerepel?

    upload_2023-10-29_14-25-12.png
     
    Kuzdern, genka53 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Helló, helló,

    Cammogva közeleg a megfejtés....

    Voilá: [​IMG] Ő a Trolofánt. :)
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Köszi, megvilágosodtam. :)
    Akkor 1x2- es nincs. :( Majd valamit keresek a felhőre....
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Hegessz össze egy Múmiamedvét.
    Nem kell sok cucc hozzá.
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kitehetőt keresel a felhőre? Én mindig a golfpályát teszem rá. Abból szoktam bevásárolni a kalózbarlangban,ha akcinyós. :)
     
    seszkrisz1969, Othep és zsani_apja kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Van kitehetőm azért paár darab, csak ezt a karaktert akartam, de a medve jó ötlet, az sem baj, ha múmia a jelen állapotában. :D Majd úgy rakom ki, mint egy mumifikált szörny medve. ;) Azt még fikázni sem lehet akkor. :D
     
    Baby72, jófarmerlány, Othep és 3 más kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Kedves Gazdatársak!

    Mai napon engedélyt kaptunk moderátorunktól arra, hogy az ünnepekre való tekintettel itt "rontsuk a levegőt" mindenféle jobbnál-jobb főétel és süti receptjével.
    Ne fogjátok vissza magatokat, minden egészségtelen xD valamint glutén/laktóz/tojásmentes receptet is szívesen látunk, olvasunk.
    Köszönjük Othep a befogadást.:inlove::)
     
    -Holdfeny-., Nagyii58, Babuxx és 6 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Frigyesnek is szóljatok. Majd ő helyre rak bennünket, ha kifut a tej. :D
     
    Nagyii58, Samborg, Othep és 3 más kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ő a bejáratós, új macsek?;)
     
    Nagyii58, Samborg, Othep és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,

    Én is köszönöm a megkeresést.
    Remélem, sok finomság receptje érkezik majd.
    Válogathatunk, ihletet meríthetünk és ráadásul leírva semmilyen étek sem hízlal.
    Lehet, hogy valaki innen próbál majd ki egy újdonságot...
    De azért a főpróbát ne karácsonyeste tartsátok belőle, hanem előtte pár nappal. Egy picike adaggal.
    Ez hasznos tud lenni, saját tapasztalat... :)
    Sztorizzatok, süssetek-főzzetek.
    Ünnepvárásra fel, jó szórakozást! :inlove:
     
    Tavirózsa, Nagyii58, Babuxx és 11 más kedveli ezt.
  16. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Akkor én egy sütemény receptjével nyitok! Egyszerűen csak "Csokicsoda" néven emlegetjük :)

    Tészta: 2 kis pohár natúr joghurt, 2 joghurtos pohár liszt, 2 joghurtos pohár porcukor, fél joghurtos pohár étolaj, 2 evőkanál kakaópor, 2 kávéskanál szódabikarbóna >>> az egészet alaposan összekevered, majd kivajazott tepsibe öntve 180 fokon süsd meg, tűpróbával ellenőrizd! (azért nem tudok pontos időt írni, mert ezt akár egyszerű tortaként, tortaformában is el lehet készíteni, így a sütési idő eltérő)
    Csokimáz: 40 dkg csokoládé, 20 evőkanál tej, 20 evőkanál kristálycukor, 1 kockamargarin >>> vízgőz felett olvaszd fel.
    A megsült tésztát villával jó alaposan szurkáld meg (a máz a tésztába is belefolyjon), öntsd rá a csokimázat és hűtsd le, míg megdermed.

    Ennyi lenne, egyszerű recept, remélem sikeretek lesz vele, ha kipróbáljátok és persze: Jó étvágyat hozzá!
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szia Othep :)

    Elhoztam Nektek az advent első fényét, kísérje a mai napotokat :inlove:
    upload_2023-12-3_9-31-3.jpeg
     
    Nagyii58, retek.katalin, aida2330 és 6 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)

    Ennyi ölelést hozzon mindenkinek a Mikulás:
    [​IMG]
     
    .dina1., Baby72, Tavirózsa és 12 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Békés Mikulás ünnepet:inlove:
    Köszönöm a receptet! Nagyon finom:inlove: Egy baja van... pillanatok alatt elfogy:music:
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Advent második vasárnapja van, legyen a napotok csodás, vidám : [​IMG]


    "....advent második napján köszönt és minden jót kíván egy csíz a csupasz körtefán....."