Ki lehet az? event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 12.3.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Köszi szépen. :)
    Az eladás mellett döntöttem én is.Aki eventezik annak sok sikert a befejezéshez!
     
  2. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    az lesz, csak rövid az idő. Lassan 1 hete van piacon bioragasztó, de nem tudtam venni belőle öszesen 7et! pedig az több mindenkinek van
     
  3. -Éva1970-

    -Éva1970- Aktív író

    Hello Breki!

    Nem sok olyan ember van mint te, sajnos az emberek többsége nem így gondolkodik. A legtöbb most is, mint mindig nagy haszonra akar szert tenni. De tőlem kaptál egy lájkot.
     
  4. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Szia!
    Nálam a piacon,se kakas,se kivi se farkas sincs.sőt galamból is csak 1 ajánlat van. 87 ezerért tehetnék ki a kivit,és van 20 darabom,jó kis summa lenne. De hátha a 10 ólból amit holnap veszek lesz kacsacsőr::inlove:
     
    Málnahab kedveli ezt.
  5. Anikó1961

    Anikó1961 Törekvő

    Sziasztok!
    tudja valaki, hogy a kacsacsőrűnek mennyi az érési ideje?
    Egy óllal le lehet termelni a 7 darabot ilyen rövid idő alatt?
     
  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A kacsacsőrű emlős lak

    Tulajdonságai:
    • Minimum szint: 2
    • Helyigénye: 2x2
    • Kihelyezhető: Farmos területek
    • Szaporulati idő: 16:00 óra
    • Amit ad: 1x Kacsacsőrű emlős; 100 TP; 3x trágya
     
  7. maya

    maya Fórumlakó

    Tündérbogár az én avatarom is ugyan az mint a tied, ez nem jó!
    Mikor töltötted fel a fotót? Ha nem rég akkor próbáld lecserélni. Köszi.
     
  8. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Breki, ennek csak az a baja, hogy ilyenkor jönnek azon gazdák akik felvásárolják az összes segélyszállítmányt amit a piacra dobtál, majd jóval többért túladnak rajt és nagyképűen fennhangon dicsérik az eszüket.
     
    times84 és -Éva1970- kedveli ezt.
  9. maya

    maya Fórumlakó

    Talán belefér, de a kivi 20 db biztos nem, ezért ha megveszem a csomagot és neadj' isten lesz benne egy akkor sem tudom befejezni ezt az eventet. Ilyen kezdő koromban fordult elő.
     
  10. -Éva1970-

    -Éva1970- Aktív író

    Ez így van, már a piacosban erről megy a téma, a gyors meggazdagodás.
     
    Farmer*54 kedveli ezt.
  11. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Hozzávalók összesítve:
    75 db egér
    75 db macska
    45 db pillangó
    45 db kakas
    45 db galamb
    ------------------
    35 db gólya
    25 db farkas
    20 db kivimadár
    7 db kacsacsőrű emlős

    Nyeremények:

    264.000 CSP (utolsó feladat nélkül: 194.000 CSP)
    103.000 TP (utolsó feladat nélkül: 75.000 TP)
    75 db kacsacsőrű emlős táp
    7 db Valentin-napi cserép
    50 db szupertrágya
    40 db szupertáp
    -----------------------
    2x12 órás munkáskupon
    1 búvárbolt

    (A szaggatott vonal fölött vannak, amelyeket az utolsó feladat nélkül is megkapunk.)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.3.15
    Pharmer500#2, suba_klara és szabadi555 kedveli ezt.
  12. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    4 éve, bocs, az aláirásomban is méhecskék vannak.nem kivánom lecserélni. Engem nem zavar, ha téged igen akkor cseréld le a tiéd..
     
    ricsikata és -Éva1970- kedveli ezt.
  13. kbukoci

    kbukoci Junior szaki

    Hát egy kicsit fel vagyok háborodva. Arról volt híres ez a játék, hogy lehetőleg egyenlő eséllyel lehessen játszani. Most ez a játék ékesen bizonyítja, hogy nincsenek egyenlő esélyek. Játszani ugyan lehet, de ilyen event eddig elképzelhetetlen volt. Azelőtt ha titok ólakból nem tudtunk megszerezni valamilyen állatot, vagy fát akkor később azt egy event alkalmával ügyesen meg lehetett szerezni, Mostanában ezeket a titok ólakból fákból kifejlődőeket sokszor fél, egy év alatt sem lehet megszerezni, csak az tuja, aki minél többet tud a játékra költeni és százasával tudja venni a titok ólakat fákat. Több éve játszom már 92 szinten vagyok, de a játékra nem tudok rendszeresen több 10.000,-Ft-ot költeni. Nem tudom kinek mi a véleménye, de ez nagyon övön aluli volt. Nincs farkasom,sem kakasom a kiviről pedig ne is beszéljek, aminek e tápjához 95 szintet kell elérni.>:(:mad::cry:
    Üdvözlettel: kbukoci
     
    tibike756, ada77201, verda és 6 más kedveli ezt.
  14. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Igen, a GYIK-ban úgy láttam 6óra 24 perc alatt érik szupertáppal és vízzel, gyorsítókkal még gyorsabban.
     
    csio70 kedveli ezt.
  15. Anikó1961

    Anikó1961 Törekvő

    Köszönöm szépen a gyors választ!
    Akkor szupitáppal letermelhető.
     
    csio70 kedveli ezt.
  16. janos6750

    janos6750 Aktív író

    Igen nagyon jó lenne ha sokan így gondolkodnának és mivel nekem nincs kivi ólam és farkas is csak 1 - a pajtában jelenleg 30 db van, kakas 45 - amennyiben a megszokott 10 megvásárolt titok ólból -ami valószínű az eddigi tapasztalatok alapján- nem lesz kacsacsőr akkor én így fogok tenni. Ja még annyi a másik farmon egyik ólból sincs -vjani1129 - viszont ott vásároltam kivit és farkast amiknek ugyanez lesz a sorsa ha nem lesz piacképes a kacsacsőr, hogy akiknek sikerül szerezni de nincs kivije farkasa mégis teljesíteni tudja az eventet. Nekem- mint ahogy senki másnak sem- egy kis csp kiesésen kívül nem lesz kára:D viszont lehet másnak sikerül örömet szerezni. Valamint jó lenne a sok füstölgő panaszkodó hozzászólást hanyagolni- hiú ábránd- hisz ez csak egy játék és bármennyire is dohognak egyesek, az eventkiíráson úgysem lehet változtatni. és a kenyér sem lesz olcsóbb.:D
     
    szabadi555 kedveli ezt.
  17. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Mellesleg a 2 ava eltérő egymástól, hogy méh van rajtuk az már nem számít.Embörök nem kell fölháborodni egyenlő az esély, legalább is a papíron.A játékban kitolnak véled fel sem kell venni hiszen ezt a tematikát már 3éve kitalálták, hogy a nagygazdákat a punyadtságból felrázzák. Bele esik a kicsi is, hát őket nem érdekli.
     
    Pharmer500#2, ricsikata, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  18. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Visszatérve az eventre , melyik gyorsítot érdemes megenni , mert nem nagyon állatozom , így abban tapasztalatlanabb vagyok .
     
    csio70 kedveli ezt.
  19. imike911

    imike911 Fórum hercege

    De, ez most halálosan komoly, tényleg.
    A BP teljesen "korrektül" jár el, amikor kacsacsőrűt (többek között) kér a búvár'tanodáért'. Így legalább nem lesz olyan, hogy valaki szégyenszemre ott áll egyetlen kacsacsőrű ól nélkül és nem tudja üzemeltetni a drága pénzen/munkán szerzett búvárboltját.
    És hogy miért hetet? A hét szerencse szám. Akinek sikerül összehozni a hét kacsacsőrűt, az szerencsésnek is érezheti magát.
    Továbbá ... . Nem olvastam, hogy csak egy csomagot lehet venni, tehát nyugodtan vegyetek akár hetet-nyolcat és akkor 1 nap alatt is meg lehet a 7 állatka. Egyébként is, ha néztétek, mind az állatos, mind a terményes 16 órás alapidővel bír (napi kétszer aratható vízzel, tölgyes bónusszal), de a terményes 2 állatot kér, így egy óllal nem lehet folyamatosan üzemeltetni (állásidő, kötbér, stb.).

    Más. Én már többször felvetettem, mi lenne, ha mindenki csak a saját termését adhatná el a piacon? Elvégre ez nem tőzsde, hanem inkább termelői piac (lenne).
    Na, mindenkinek jó játékot és sok-sok kacsát meg emlőst!
     
    Fatther, farmeres53, suba_klara és 2 más kedveli ezt.
  20. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Jero82:
    Szia!
    A hozzászólásod jelenleg is olvasható a topicban.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.