Visszajelzés Kikötői bazár - event csevegője - 2019. július

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 23.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    21 db kagylócukorka kell, az 21 tenyésztés, az 84 db hal és 42 szupertáp ;)
     
    marcsi152, Kuzdern, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  2. gyuszti0000

    gyuszti0000 Járnitanuló

    Mérlegeltem, így jobban jövök ki. :) Mellesleg végre valaki akivel 1 piacon vagyok :DD
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Oké, te tudod. :)
     
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Egy jó kis egyszerű event.
    Hát 2 dolg miatt mindenképpen jó:1 -Lesz értelme a halas ládikóknako_O
    2-Lehet pecázni egy kicsit.;):p
    A kezdés a szokásos szerintem maximum növény minden farmra, majd a két oldalsó sáv elkészítésével a 21 tenyésztés visszajön( szerintem ennyihez Boom se kell) .A felhő érdekes de hét ki tudja a Bp jövőbeni terveit, azaz had jöjjön..:music:
    23400 gaz 3 területen nem vészes a 6h érési idő napi 4 aratásra jó( vízzel), trágyával talán 5.:music:
    Természetesen csináljuk már csak azért is mert nincs minijáték...;):pxDxD
    Sok sikert mindenkinek.:inlove:
     
    bendi1121, szöszi50, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  5. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Azért azt ne feledjük el, hogy szükséges 42 szupertáp, de az event ad összesen (ha a baloldalt teljesen teljesítjük és a felső részt is), 75 szupertápot. Plusz ott a pecás is, ahol 18x játszhatunk még, ami azért talán ad még 1x 20-40 szupertápot. :)
     
    szöszi50, marcsi152, spagetti24 és 16 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha esetleg ki tudtál szedni az előző eventekből farmaranyat , itt van egy akció : Bónuszláda vásár - 2019. július
    Vagy eventekkor is lehet ilyen féle bónuszokat kapni , ami a ládába van .
    Aztán van a Neon pillangó tojás ami plusz egy állatot ad .
    De lehet pörgetni is . A farmárudában lehet beadva farmpengőért cserébe .
     
  7. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Kicsit félreértettem Máriusz jövendöléseit, és a hatszáz egynehány cápát kevésnek ítéltem. Ezért aztán kiraktam a cápatanyákat, és a Neon Pillangóbáb közreműködésével a szükséges mennyiség felét letermeltem. Még szerencse, hogy nem használtam hozzá ólbevételi bónuszt. A piacomon cápa egy szál se, ezért nem nagyon tudom betegre keresni magamat. Sebaj! Felkészülök a felröpikre. Csak a Pannikat el ne felejtsem! A többi megy magától! :music:
     
  8. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    bOCSI IGAZAD VAN A 3-AT KIHAGYTAM. bOCS. kÖSZI
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jancsika! :inlove:
    Te mindig jobb kedvre tudsz deríteni. Tedd meg kérlek most is, ha tudsz olyant mondani, hogy elmúljon ez a furcsa érzés ami ennek a hónapnak az eventjeivel kapcsolatban végig kísér. A pecázással végeztem, pecázni ugyan imádok, de értelmét nem nagyon látom, nincs szükségem érmékre amiket nem tudok elkölteni. A felhő gyűjtőknek és állattenyésztőknek csuda jó, érdemes csinálni miatta az eventet csak sajnos ilyen én nem vagyok. :oops::D:music:
    PS: tenyészteni szeretek és ez a rész jóóóóóóóóóóó :D
     
    bendi1121, spagetti24, Ribiszke és 8 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hátha kifogod az aranyhalat , és kívánhatod , hogy a hal ólaid aranyhalak legyenek , és a felhővel sűrűbben tudsz kívánni ? :p
     
    bendi1121, spagetti24, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ez jó tetszik, lehet, hogy kipróbálom, alszom rá egyet :D Köszi :D
     
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Kezd aggasztó lenni a tenyésztősdi az eventezésdiben. Az nyilvánvaló volt eddig is, hogy a tenyésztős eventek ledegradálták a boomot. De ha két naponta boom és tenyésztősdi, akkor a tenyésztést is ledegradálják totálisan. És mivel már rajta vagyunk ezen az úton, nem hiszem, hogy 2 éven belül lenne róla lehajtó.
     
    bendi1121, szöszi50, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    Szia!

    Valóban egyre többször van tenyésztés elem az eventekbe... de ugye a másik oldal, hogy rengeteg szupertápot is kapunk:p
    Nálam simán összejön havi 1500... néha a 2000 is;)

    a csalikon gondolkozom... kell e nekem? de mivel a csincsillám nem érkezett meg... így az állatokat is bedobom.. hátha rám mosolyog a szerencse.. azaz a csincsilla:p
     
    nagymami2, bendi1121, szöszi50 és 7 más kedveli ezt.
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Viszont nagyon is szűkíti a játékos szabadságát a döntéseiben. Erősen koptatja a tenyésztés élményét. És jelentősen hozzájárul potenciálisan a totális, vagyis "kötelező minden" eventezéshez.
    És az már csak apróság, hogy olyan dolgokat, pl. hal, kell esetenként tenyészteni, melyeket legszívesebben kupáért dobálnék kifelé a pajtámból, ha még lenne kupa. És mintha most köszönne vissza az a halasláda degradáció, hogyha egy dolgot ledegradálnak, akkor, hamarosan, azzal egy másikat is.
     
    bendi1121, szöszi50, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért a rengeteg az túlzás szerintem. -.-
    Én ennyit sose tudtam összeszedni. Most is 200 db van. Hogy azzal mire megyek, nem tudom...:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.19
    szöszi50, Kuzdern, -picike40- és 4 más kedveli ezt.
  16. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    3x is elolvastam, hogy jól látom-e a havi 1500-2000 szupertápot, ami simán összejön neked az eventekből. Tudnál nekem konkrét példát mondani, hogy melyik eventekkel sikerül ez neked havi szinten? 150-200 még oké, de ez a mennyiség hihetetlennek tűnik számomra.
     
    rudcsi24, szöszi50, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Kedves mamarygen
    Csupán egy kérdésem lenne a felhő tulajdonságáról
    • 10%-kal több TP a következő állatos ólakból: hal, cápa, polip. Hatóidő: 3 óra
    • 10%-kal gyorsabb termelés a következő állatos ólaknál: hal, cápa Hatóidő: 3 óra
    A poliptavacskára a 10%-os gyorsabb termelés nem vonatkozik?:music:
    Ha már a tp igen...:)
     
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem vonatkozik az időbónusz a poliptavacskákra.

    Annak az ólnak egyébként is elég rövid az érési ideje. :)

    Így a helyes a felhő bónusza, ahogyan az ismertetőben szerepel.
     
    DevilMókus, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kapunk egy tonna ládát... napi kb 50 pörgetés vegyesen.... azért ezek is tolják ám a mennyiséget;)
    Nem jegyzetelek.... de ígérem ... a következő 30 napban tételesen feljegyzem a szupertáp mennyiséget...
    Mivel nem vásárolok.. így ami van ingyen van;)
    Ez jogos:wuerg: viszont a notórius nem vásárlóknak is teret kell adni;)
    Most a prémium szintű gazdák a tp csíkot hajszolhatják:p
     
    bendi1121, DevilMókus, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Eventekkel sosem lehet ennyit szerezni. Az első 2 majomkirálynősnél viszont ettől többet is lehetett.
    Ennyi pörgetésekből, ládákból, gazdakörikből, malomból és persze eventekből jöhet össze.
     
    maszilva, bendi1121, szöszi50 és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.