Visszajelzés Kikötői bazár - event csevegője - 2019. július

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 23.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok....Wolf a matek ötös köszönet.
    Az event egyszerű mint a 2x2, horgászni még akarok kellenek a felhők:p
     
    marcsi152, kukori80, spagetti24 és 3 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Emiatt nem kell aggódni... ha jól tudom jeges felhőnk még nincs:p ha meg lesz... akkor tuti ládázva ontja majd az áldást... akarom mondani a jeget:pxDxDxD
     
    nolina1965 és Sanyat kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Na ne mondd. Gyémánthalon kívül mindegyiket lehet. Azt is csak azért nem, mert a gyémánthal aranyállat. Vagyis 8 féle halat lehet tenyészteni, egyet lehet beadni, és 13at sütni.
     
    nagymami2, szöszi50, bendi1121 és 6 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ne idegesítsél már fel. :D:D:D
    Beraksz 21x 4 db bármilyen halat tenyészteni, megkapod érte a 21 db Kagylócukorka felrepit és kész. Nem kell sehova, semmit beadni, csak 21 halat kell tenyészteni.
     
    Dana64, ildiko44, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De, be kell adni 150 halat. Nem akármilyet, hanem halat. Alapot.

    [​IMG]
    Azt én sem tudom miért, mert a 150 cápa utána biztosan megeszi. Ezért kell majd a polip, hogy legyen vacsora is.
     
    nagymami2, tandem6, bendi1121 és 14 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Eddig a tenyésztésről volt szó, de kész, vége, feladtam. :D:D:D Csinálsz amit akarsz. :D:D:D
     
    Dana64, jófarmerlány, tandem6 és 18 más kedveli ezt.
  7. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Csípem az évődéseteket! Még, még, még xD:D:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szép estét! A sz-táppal kapcsolatban én is Holdfény véleményét osztom, a a ládikók napi pörgetések eventek, min 1000-1500 tápot hoznak szerintem mert pld az elmúlt hónapba még a farmpengőst se használtam ki ..( csak a kedvezményest szoktam megvenni ahogy fordul a hónap)o_O .
    Mégis minden event ment + jutott a rémállatokra és raktárakra is és még a boom-nál is pár 100-at eltenyésztettem csak úgy, még is van ismét..;):p
    Egyébként szerintem a horgászos megéri 100 felett is ha nem kell érme is: A ládikók pld sz tápot kk-t sok mindent adnak még...o_O;):p
    Az állatokkal a virágfestéssel 20% +a 15% gyorsító rekesszel a felhők és sz-táp már így is határeset a 0 perc.:music:o_O
    Hogy mire jó?o_O Gyorsan termelni jó, főleg bónuszok alatt...;):pxD
    Ma láttam a Nat-Geon ahogy a polip cápát fogott:
    Azaz a cápa a halat a polip a cápát és kész is a sorrend...o_OMinden érthető;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.19
  9. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nálam gyékény és saguraró várja hogy learassam a holnap, és immár 2 panni segít. Egyiknek ki van hagyva a hely és cipelgetem , gondolom meg fogom unni meg eelfelejtem :D
    Napi 3 aratással számolok, uh hétvégén pörgetek majd terménybónuszért. Allatokból nem volt elég de gyors vettem piacon amennyi kell. Elvben sok akadálya nincs hogy meglegyen a full evnet, leginkább a csalis ládák miatt csinálom.
     
    maszilva, ildiko44, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, jól hangzik az ólak gyorsítása, csak egy gond van vele. Egy csapágyas malommal nem tudsz annyi tápot keverni, amennyi kellene. Szerintem 2-3 nap múlva már nem tudnád etetni az állatokat.
     
    jófarmerlány, bendi1121, Domos52 és 9 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Ez Így van . A gyenge pont a táp. :music:o_O
    Viszont a neon pillangó alatt időnként életbe léptettek egy ól-bónuszt pinkie-vel , és akinek van tápja és kevés had menjen.o_O
    Majd kb 1 hét és újra.. o_O
    Viszont közbe semmi...;):pés még így is veszek általában 2-300 tápot , főleg a bahára...:(;):p panda teve oroszlán flamingó borzasztó lassúak...:oops:
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A heti egyszeri ilyen akció meg nem sokat ér, csak annyit, hogy utolérd magad tápban. Közben a többi állatnak is kellene táp. Szerintem csak mentőövnek lenne jó egy-egy állatnál, de arra is tápban előre fel kellene készülni.
     
    GA-BI-O-Farm, Samborg, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem megvan ez a felhő :inlove:
    De én addig nem fogok nullpercezni az ólakkal , amíg meg nem mondjátok , micsináljak a felhalmozódó trágyával .:cry:
    Márpedig ez alapvető probléma lesz . :p
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    1 cspért kiszórod a piacra.
    Ha lesz komkurencia, akkor 0,1 cspért.

    Arról volt szó, hogy mi kell az eventhez.xD Csak Te lemaradtál az ülés előtti hozzászólásokról.xD
     
    nagymami2, maszilva, Domos52 és 8 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Neeem, Te maradtál le. :D:D:D Te már csak ülés után jöttél. :D:D
     
    maszilva, Domos52, szekulagábor és 5 más kedveli ezt.
  16. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Jancsika!

    A trágya csak akkor értékes, ha teljes farmos ültetős event van, jó nyereményekkel. Ilyenkor az urán felezési idejénél is gyorsabban elkapkodják a piacon. Na majd ekkorra kell időzíteni a nullpercezést. Feltéve persze, ha a lehetőségek is adottak lesznek hozzá...
     
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Lehet, mert már csak állójegy volt. De mivel mindenki ült, a legnagyobb hely, a lépcső, szabadon maradt.
     
    maszilva, Kuzdern, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Most lehet, hogy nem lesz túl népszerű amit leírok, hiszen kiváló koponyák számolgatnak folyamatosan ebben a témában, de én nem igazán akarok vele foglalkozni addig amíg ez az egész "kézzel fogható" ténnyé nem válik. Jelen tudásom alapján annak aminek eddig birtokában kell lennie az ólak nullázásához az nekem megvan, de végtelenített trágyadombom nincs és nem is lesz.
    Van a pajtámban minden (na jó minden fontos ) állatból annyi amennyire szükségem van. Egyszerűen arra hogy ólakkal nullázzak nincs szükségem. Az elmélet érdekelt addig amíg a számolgatási kísérlet folyt róla, de ennél tovább menni nem szeretnék egyelőre.
    Viszont a trágya eddig sem hozott lázba túlzottan és ez után sem fog. Ha túlcsordulna megy az éterbe vagy a piacra 0,10 csp-ét is akár
    Szia!
    Ez biztos jó ötlet elméletileg :D Gyakorlatilag ha csak a játékosok fele él vele már letörik az árakat szerintem és életbe léphet a túlkínálat..
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.19
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Épp elég, ha trágyával kínálnak. Hát még ha túl is.
     
    Kuzdern, evakarma, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát igen nem hetente kell venni sajnos. ( de eladom az alapanyagokat és megveszem a tápot);)
    Van ahol megéri ;),van ahol csak időt spórolok.:music:
    Igen a malom folyamatosan megy és vannak malom-gyorsítóim is.o_O
    És általában pörgetek is az ólbónuszhoz és a neonhoz..
    Ha akad 1-2 terménybónusz akkor nem rossz az eredmény;):p ( neon pink ólaknál pár is elég sókat hozz:D)
    A hosszúakat kezdéskor aratom majd mennek a rövidek , éjszaka csere mint a gaznál.:music:
    Persze a pörgi nem mindig jön be :music:;), de minden állatból van ( a ritkákból is) pár 100 ( van amiből több ezer;))úgy hogy főleg a piacra termelek);):p
    A virágfestés nagyon hasznos ( biztos megveszem még;)) pld a sárga hiúz 3 szór is aratható volt vele..o_Oazaz 1000 állat 1 nap sima ügy...;)xD
    Én nem a dekorok miatt sietek az eventekkel ,;):p hanem az egyenletes termelés miatt..o_O
    Persze tp .be nem megérős,:sleepy: de én szerettek tervezgetni ,piacozni...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.19
    maszilva, spagetti24, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.