Visszajelzés Kikötői bazár - event csevegője - 2019. július

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 23.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Andrea6262

    Andrea6262 Járnitanuló

    Velem is hasonló történt, a jobb oldali sávba beadott dolgok úgy látszanak, mintha nem történtek volna meg, miközben a csaliláda és a titokzatos fa a pajtában van. Látom máshol is probléma, nem egyedi eset
     
    Kuzdern és szélcsend kedveli ezt.
  2. Doriszka81

    Doriszka81 Járnitanuló

    Sziasztok !!
    A szuper trágyás oldalt megcsináltam teljesen de most megint elölről kezdődik ! Ennek így kell lennie vagy valami hiba ???
    Előre is köszi !!
     
    Kuzdern és szélcsend kedveli ezt.
  3. Maca2013

    Maca2013 Aktív író

    Sziasztok . Nekem is ugyan ez a gondom.
     
    Kuzdern és szélcsend kedveli ezt.
  4. szélcsend

    szélcsend Haladó

    Hasonlóan jártam én is. Az ajándékok -csaliládák- megvannak, a többit nem ellenőriztem, de a haladásjelző 0-án áll, a +ajándékok 0-án állnak, de az érte beadott halak és egyebek nincsenek meg... szélcsend ID: 14142126
     
    erko63, Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  5. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Én is a bal oldalra panaszkodnék, mivel ha ezt tudom, nem csinálom végig és kapom a szupi trágyát továbbra is. ID 9805208
     
    Kuzdern és szélcsend kedveli ezt.
  6. kpetra

    kpetra Aktív író

    Én meg nem is figyeltem, beadtam mindkét oldalt teljesen, és most nézem hogy mindkét oldal lenullázódott!
    :cry:
     
    erko63, Kuzdern és szélcsend kedveli ezt.
  7. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    nekem is a bal oldali lenullázodott.
     
    Kuzdern és szélcsend kedveli ezt.
  8. icuska1948

    icuska1948 Junior szaki

    Nálam is hiba lépett fel a baloldal utolsó beadásánál, úra indult az egész! Köszi a segítséget a hiba elhárításához!
     
    Kuzdern és szélcsend kedveli ezt.
  9. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Sziasztok Nálam is eltűnt minden amit beadtam . Nagyon sok halam volt polipom és cápám is . 2 szer végig mentem a jétékon . Kaptam ajándékot de mindig újra kéri és már elfogyott az állatom is és a felröpik is . maci0325 id 14098417 Köszönöm Lázárné
     
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Jelenleg probléma adódott az eventtel.

    Bal és jobb oldali haladási sávba, amint beszállítjuk az utolsó tételt, akkor "lenullázódik" a beadás.
    A hibajelenség ismert, a fejlesztői csoport dolgozik a hiba elhárításán.

    Aki esetleg így járt, az egyelőre halassza az event teljesítését, mert így az extra jutalom (szupertrágya, szupertáp) jutalmat sem kapjuk meg.

    Elnézést kérünk a felmerült kellemetlenségért.

    Üdvözlettel:

    a Farmerama csapata

     
    maszilva, ildics1981, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szintén zenész beadtam a dolgokat lehetne újra kezdeni...:oops:
     
    magdi06, ildics1981 és genka53 kedveli ezt.
  12. norianyu1

    norianyu1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Csatlakozom az elottem szolokhoz :(
    Nekem is lenullazodott mindket farmomon a bal oldal. A jobb oldal nalam hibamentes.
     
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  13. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Kuzdern kedveli ezt.
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, olvass vissza a piros színnel jelzett hozzászólásig!

    Egyelőre ne foglalkozzon senki a leadással! Várjunk türelmesen!

    Köszönjük!
     
    ildics1981, genka53, kelleri és 3 más kedveli ezt.
  15. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!

    Nekem csak a bal oldali rész tünt el az utolsó beadás után,még talán szerencse hogy nincs több popkornom hogy a fő sort tudjam csinálni.Kezdésre és a felszaporítás alatt pont 350 darab popkornt kaptam.
     
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. velence6

    velence6 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Én is hasonlóan jártam a bal oldalt kezdhetem előlről:(
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  17. Doriszka81

    Doriszka81 Járnitanuló

    Oké hogy tudnak a hibáról de én azt hittem ez a menet és újra beadtam mindent !!! Elköltöttem több milliót halakra mert újra beadtam a 150 halat :( :( :(
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A hivatalos közlemény jelzi, hogy mindkét oldal beadásainál tapasztalható a hiba!


    Az is szerepel ugyanott:
    Aki esetleg így járt, az egyelőre halassza az event teljesítését, mert így az extra (szupertrágya, szupertáp) jutalmat sem kapjuk meg.


    Idézet innen:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/kikötői-bazár-event-2019-július.18373/#post-1016374
     
    genka53, -ágianyu33-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  19. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia!
    Ne add be újra mert hiba van az eventbe,ha ki javították majd kapunk róla értesítést.Mamarygen feljebb irta.
     
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. kelleri

    kelleri Fórumszaki

    Bennem bujkált a kisördög hogy a csalis ládákért kétszer csináljam meg. :)De az én sávom zöldmaradt. :) biztos elkéstem :)
     
    csio70, farmerogirl, genka53 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.