Visszajelzés Kincskeresés - 2024. május - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 15.5.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 24.5.24.
  1. 1

    35 szavazat
    12.9%
  2. 2

    9 szavazat
    3.3%
  3. 3

    6 szavazat
    2.2%
  4. 4

    6 szavazat
    2.2%
  5. 5

    18 szavazat
    6.6%
  6. 6

    12 szavazat
    4.4%
  7. 7

    11 szavazat
    4.1%
  8. 8

    33 szavazat
    12.2%
  9. 9

    39 szavazat
    14.4%
  10. 10

    102 szavazat
    37.6%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért az nagy pofon lenne a játékosoknak, ha nem lehetne visszalépni:music: Szóval kizárt, hogy csak az adott lépésnél válthatjuk ki a 2. 3.4. dekort.... egy fajtából...8)
     
    Swartsch, genka53 és Bokalmgazda kedveli ezt.
  2. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Szerintem a 4,8,12,16 feladatnál megcsinálom 4x,és majd akár az event vége felé is ráérek kiváltani a dekorokat.Meg lesz a hozzávaló.
     
    -Holdfeny-. és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Valami ilyesmire gondoltam én is. De miután az eventismertetőben ez szerepel:
    "Kizárólag sorban, egymást követően tudjuk teljesíteni a feladatokat." Elbizonytalanodtam benne, hogy lehet-e? Ráérek-e vele foglalkozni az event vége előtt?
     
  4. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    Igen,a feladatokat csak sorban lehet.Épp ezért azokat ahol a hozzávalók vannak megcsinálom 4x.A dekorok elérhetősége,kiváltása külön helyen van,oda bármikor bemehetek az event ideje alatt.
     
    Ms.AbyZu és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a 4 db speciális mezőre (4, 8, 12 és 16) vissza tudsz lépni bármikor, nem kell rögtön mind a 4 részét (vagy amennyit szeretnél) végigcsinálni. A mező alján a sárga pöttyök jelzik, hányszor teljesítetted már.
    upload_2024-5-16_11-35-30.png

    Ha mind a 4-szer elvégezted a beadást, akkor a plusz jel átvált pipára és ott látszik a 4 sárga pötty:
    upload_2024-5-16_11-38-29.png

    Nem tudsz előreugrani a 8-as mezőre, ha az 5-6-7-t még nem teljesítetted, ezt jelenti, hogy csak sorban tudjuk teljesíteni a feladatokat, csak akkor válik szürkébből zölddé egy-egy mező, ha az előtte lévőt teljesítettük.
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a dekort nem a 4-es, 8-as, 12-es és 16-os mezőn kell kiváltani, itt csak azt a kelléket tudod megszerezni, amit a dekor előállításánál tudsz felhasználni.
    Nézd meg újra az ismertető ezen részét. A bal oldali részen lesz a dekor kiváltó hely és jobb oldalon van a térkép a mezőkkel:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kincskeresés-2024-május.24908/#post-1386035
     
    juliannakoczkas, vihence, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon szépen köszönöm, megvilágosodtam, már értek mindent.
    További szép napot és jó munkát kívánok Neked! :)
     
    juliannakoczkas, vihence, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Értem, tehát bármikor visszaléphetünk a kiemelt mezőkre...8) Bár csak ott a dekor kellékeket válthatjuk ki....
    Kb ezt írtam én is... ;) Mondjuk a dekorok kiváltási helyét nem figyeltem... Én sem....
    Szerencsére nem a térkép útvonalán lesznek a dekorok... 8) csak a hozzávalók...
    Igen, Köszönöm;) Gyorsan nullázok... aztán eventgaz termelés.... s remélem holnap után már dolgozni fognak a dekorok;)
     
    juliannakoczkas és Swartsch kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Központ mai tájékoztatása alapján az eventben megszerezhető matrica változni fog.
    (Az ismertetőben megjelent matrica megegyezik egy 2021-ben megszerezhető matricával, ez az oka a cserének)

    A módosítás előreláthatólag jövő héten fog megtörténni.

    Ez lesz az új matrica:

    [​IMG]

    Megértéseteket köszönjük,
    a Farmerama csapata
     
    juliannakoczkas, vihence, PalMa és 9 más kedveli ezt.
  10. Pocakame

    Pocakame Junior szaki

    Sziasztok! Egy Modit kérdeznék, hogy az utolsó, lila színnel jelölt dekorok küldhetőek, cserélhetőek lesznek?
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mivel a bónuszt adó dekorok általában nem cserélhetőek, így várhatóan nem lesznek csereképesek az általad kérdezett dekorok, hisz azok adnak bónuszt.
    De mindig az aktuális cserenapokon látjuk a dekorok cserélhetőségét: ami megjelenik a felületen az cserélhető, ami nem, az sajnos nem.
    Megértésedet köszönöm!
     
    juliannakoczkas, vihence, PalMa és 8 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A sima szintszorzósok is érdekesek lehetnek majd...:music: cserenapon...
    De tuti nem eventezek miattuk több farmon...8)
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Kincskeresés - 2024. május event élő, online!

    14 óra után lépjetek be újra a játékba, s ezt követően ellenőrizzétek az eventórát, a hírek felületét!


    Csak ezt követően indítsátok a felröppenők érkezéséhez az aratást a Főfarmon és a Szédült szántón, valamint az eventnövény ültetést.

    Sikeres játékot kívánunk,
    a Farmerama csapata
     
    juliannakoczkas, vihence, PalMa és 9 más kedveli ezt.
  14. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    55%-on talicskáznak már megint....
     
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az event csevegő nem hibajelző topik, számtalanszor leírtuk már.
    Ha problémád van, kérlek, a megfelelő módon egy Segítségkérő topikban jelentkezz: farm név és Farm ID, valamint a játék módja (kliens vagy böngésző).
    Ha az event indulása óta most léptél be először, akkor az mindig egy lassabb folyamat, hisz az új dolgokat mind be kell töltenie. Ilyenkor ha végzett, célszerű egy ki ismételt ki/be lépést eszközölni, s utána várhatóan helyreáll a sebesség.
    Én Chrome böngészőben nem tapasztaltam eddig problémát.
    Együttműködésedet és megértésedet köszönöm!
     
    juliannakoczkas, vihence, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Swartsch kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Én egy szinttel lejjebb vagyok, holnap kezdek neki az eventnek. :D
     
    inanna11, juliannakoczkas, vihence és 6 más kedveli ezt.
  19. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Most gépnél voltam és időben el tudtam kezdeni.
    A felhősorokkal pedig 24 perces volt az eventnövény.
    Minden dekort csak egyszer lehet kiváltani, sajnos nem lehet egyet sem többször.
     
    inanna11, juliannakoczkas, vihence és 3 más kedveli ezt.
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ejnye-bejnye! Van aki már készen van vele. :sleepy:Ne lazsálj! xD;)
     
    Othep, inanna11, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.