Visszajelzés Kincskeresés event csevegője - 2021. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 11.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én sem szoktam ilyenre költeni (tavaly február óta játszom), de a megszerzett felhőim és az egyéb feladatok teljesítése bőven ad annyit, hogy amikor időnként kell, felhasználom. Pedig semmi mamutfa meg ilyenek nincsen nálam. És olyan helyzeteket pedig szépen elengedek, ahol nagyon kellene tartalékokat felhasználni. Kivétel egy-két alkalom, de elvégre ezért gyűjtögetek. De a legtöbbször elengedem ezeket, nem zavar ha nem lesz meg. A legtöbb event ugyanis extrák felhasználása nélkül is szépen teljesíthető. Ami meg nem, azzal úgy vagyok, hogy az élet akkor kezdődik, amikor lecsukom a laptopom tetejét. Ez csak kikapcsolódás.
     
    -kaktuszable-, Liliom44, Matold és 4 más kedveli ezt.
  2. soresne

    soresne Fórumgróf

    Én már a kezdetétöl játszom,lassan 11 éve.Sok-sok éven keresztül sok mindent gyüjtögettem,gazdálkodtam vele ésszerüen.Nekem ez játék,nem igyekszem az eventet aznap megcsinálni,az a lényeg.hogy az időbe beleférjek.
    Legyen szép napod.
     
    -kaktuszable-, Liliom44, Hahacska és 3 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Egyetértek véda2020-szal. Csak kicsit pontatlanul fogalmazott.
    Nekem ne mondja senki, hogy aki jól felszerelt farmmal rendelkezik és 220 felett van, hogy soha nem vett titokfát az elején, ilyen olyan felhőt, ami ilyen olyan ládát ad, amiben pörgetés, sztrágya, sztáp, stb van, mert nem hiszem el. Pannit, mamutot, raktárt, sorolhatnám tovább. Egy megérős FA csomagot. Mert másként nem lehet. Amúgy a rabokat is oda sorolnám, mert kézzel egy nagy farmot csak az bír kordában tartani, akinek napi 24 órája itt zajlik.
    Mert én is vettem, sőt komolyabb csomagot is. Régebben. Ma már kizárt. Ilyenekért nem. Csak munkás. Elmúltak a szép idők. Lejárt a lemeze nálam a bp-nek.
    Mindig van sztrágyám, katám, de nem szórom el hülyeségre, bizonytalan dolgokra, pl egy horror event utolsó lépésének egyetlen piccolo ládájára, mert hülyeség. A fix jutalom az igen, de zsákbamacskára nem adok semmi jót.
    Tomának meg igaza van abban, hogy a bp kénytelen kifacsarni minden centet belőlünk, mert fogynak a játékosok, a játék már nem olyan népszerű, mert időigényes, nem az a könnyed játék, ahogy kezdődött.
    De mindenki úgy játszik ahogy akar. Ez viszont tény, és vásárlás nélkül. Azért még úgy is el lehet játszogatni ilyen olyan célokért, vagy csak úgy.
    Most is végigvihettem volna én is, ha elkezdek ládákat bontogatni, pörgetni órákig, stb, de úgy gondolom ez az event anynit nem ért. A felhő megvolt és még 2 kocka, a többit vigye a cica, nekem nem érték.
    Az időm többet ér.
    Mert most is rohanok tovább a dolgomra :)
     
    -kaktuszable-, Liliom44, Matold és 6 más kedveli ezt.
  4. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Bocsi,h ide írok,de pánikba estem.Véletlenül beadtam az összes Északi irány evnövt,pedig kellene még 40 db,amit 2x2 -es földbe bevetve elég lenne az evnöv teljesítéséhez,persze szupertáppal,de az van.Tudtok segíteni?
     
  5. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia véda2020 és mindenki! Nem tudok rólad semmit sem azt, hogy hanyas szinten vagy és mennyi időt tudsz a játékra fordítani vagy mennyit akarsz. Én amikor még régen 3 műszakban dolgoztam és sok felreppenő kellett akkor arra a 10 órára amit a munaidő meg a munkába beérés elvett mindig olyan növényt ültettem ami betakarításra várt mire hazaérek. Az eventgazt csak akkor ültettem mikor itthon voltam. Házimunka közben is be lehet lépni leszedni a növényt. Akkor még volt szabad hétvégém és belehúztam a gaztermelésbe. Nem feltétlenül fordít valaki valós pénzt a játékra csak a régi szemfüles gazdák beszerezték a mammut fákat amikor még lehetett. Sajnos ma már csak a gazdakörből lehet kivenni ami sok növényt kér így nekem sincs. Viszont zöld cseppeket és kacsa katát lehet szerezni pörgetéssel meg a gazdaköriből. Ha nem feltétlenül fontos használnom, akkor tartalékolom. Majdnem elfelejtettem a szezon is ad, meg a ládák. Csak körbe kell nézni, hogy mi lapul a raktárban. A felhőig szerintem mindenkinek sikerült volna eljutni ha figyelmessen elolvassa a tanácsokat. Sokan leírták a sisakbabot, egymagvú tököt. Naponta kétszer aratható ha nem gyorsítod zöld csepp nélkül is. Ugyan a vége nekem sem lesz meg, mert annyit nem áldoztam, de kivettem azokat a nyereményeket amiket elértem. Nincs már bennem sem düh sem rossz érzés mert én döntöttem így. Szerintem Te is így fogd fel amit kapunk eltesszük amit nem érünk el az meg nem fog hiányozni. Attól, hogy vannak akik másképp játszanak befektetnek, nem kell mérgesnek lenni az mások döntése örülni kell mindenki sikerének. Olvasd el Toma írását még egyszer mert nekem is megnyugvást hozott.Még egyszer sziasztok nagyon benéztem valamit most mondhatni tűkön ülök, hogy ne legyen semmi probléma mert 13.58-kor jön az utolsó adag növény érése. Kell a 3 bónuszláda szerencsére süt a nap remélem nem lesz vihar, vagy áramszünet és még be tudom adni a növényeket. nem merek a géptől mozdulni csak egy percre nehogy a vacsora bánja.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.21
    Othep, Magdusnéne, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  6. pum_mukli

    pum_mukli Fórum-zöldfülű

    Szerintem a malomban lehet gyártani 5 db-t.
     
  7. gjozsi44

    gjozsi44 Haladó

    Sziasztok! Tizenvalahány éve játszom, de ,ilyen Brutál nehéz játék még nem volt! Ennyi felröppenő még két hét alatt sem jött volna össze! Rengeteget szuper trágyáztam ...KÁR volt . Köszönjük!
     
    Liliom44 kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A rendszer ad bizonyos időnként kelléket, most:

    Rejtélyes tekercs

    [​IMG]
    Az event kezdetekor kapunk 5 darabot.
    Ha elfogyna, a rendszer 5 óránként 5 db-ra egészíti ki.
    Felhasználása: az ültethető eventnövények - mindkettő - (malomban történő) előállításához.

    A malmos őrléshez egyéb hozzávalód bizonyára van még.

    Próbálj többször ki- és belépni a játék felületén, hogy lásd, mikor tudsz nekilátni a pótlásnak.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  9. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Az előbb még k
    Szia! Az előbb ijedtemben még köszönni is elfelejtettem,bocsi.Koszönöm a gyors választ,de félek,h ha most kezdek felszaporítani,már nem férek bele az eventidőbe. 1 fordulóra még lenneidőm.
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Tudom, hogy szorít az idő! :(

    Ezért javasoltam, hogy ki- és belépéssel "ösztönözd" a rejtélyes tekercsek megérkezését. Hátha ez segítene.
     
    jutka190226 és vihence kedveli ezt.
  11. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Sziasztok!
    Nem szokásom panaszkodni, de ez most nálam is kiverte a biztosítékot. Az előző ilyen eventnél a rövid növénnyel kezdtem, de hiba volt. Hiába termeltem le a gazt, a röpire rengeteget kellett várnom. Most a hosszúval kezdtem. Nagyon gyéren adta a felröppenőket. Szépen gyűjtögettem a malomban a következő egazhoz való alapanyagot, de teljesen feleslegesen. Lehet, hogy rossz taktikát választottam azzal, hogy termékekkel turbózva 3 napja a paprikát vetem, 3 óra alatt beérik a 6 órás gaz. Hellyel-közzel időre arattam, de így sem jött össze a kellő mennyiség a felhőhöz. Nem szoktam felröppenőt venni, soha nincs vele gondom, de most a hiányzót FA-ért megvettem, mert még a felhő sem biztos, hogy összejön nélküle, nemhogy tovább menjek. Most sztrágyát nem használtam, azt hittem anélkül is összejön legalább ma reggelre a szükséges mennyiség.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  12. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia !
    Csak egy tipp!!
    Nem vagyok egy "vásárlás párti" , de ha tudnál venni egy "kis kosarat", /359 Ft /sikerülne !! :D
     
  13. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Szia! köszönöm, h próbáltál segíteni, de ezt most már elengedem. Elbénáztam,nincs rajta mit szépíteni.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.5.21
    jófarmerlány, jutka190226 és nyific kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A gazdakörben , a Zsibongó pillangók küldetésben van Szupertrágya mamutfa .
     
  15. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Szia, köszönöm szépen,sajnos nem megy,egyéb okokból.Már belenyugodtam.
     
    jutka190226 és nyific kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Ha bejön az 5 db Rejtélyes tekercs, gyorsan bekevered a malomban, elülteted, meglocsolod minden "jóval ,/Racsatni,karácsonyi süti, fehér ártatlanság, szupertrágya/ 50 darabot kapsz !Még a "második kör " is belefér !!!
     
    jutka190226, lovolde és nyific kedveli ezt.
  17. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Az eventet fullra megcsináltam... Ezt akartam, és sz.trágyát áldoztam rá, amiből van bőven... mást nem vásároltam, volt két 100%-os bónuszom, amit a keréken pörgettem. Ennyi.
    Igaz én eldöntöttem előre, hogy végig fogom csinálni..
    Mindenkinek jó befejezést!:)
     
    jófarmerlány, Matold, Hahacska és 3 más kedveli ezt.
  18. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Lehet,hogy igazad van,de az is lehet,hogy nem.228 szinten vagyok.Nem tudom neked mit jelent a jol felszerelt farm,az enyém egy átlagosnak mondható.Igyekszek minden eventet végig vinni,amit ad annak is örülök.Egyedül munkásokra költök,most már sok a terület,régen nem igy volt.Titkosakat csak eleinte vettem,mert nem kaptam semmi ujat belöle,felejtős lett.Van egy FA fám s abból vettem,veszek titkosakat,csak fára vagyok hajlandó áldozni a FA-t.Van olyan titkos ól ami a megjelenéstöl számitva fél év múlva lett meg az event teljesitéséböl, kapottból.Felhőt,csomagot sosem vettem,nem is veszek.A cserelehetőségeket kihasználva tettem szert jo pár pannira.Nekem ez játék,kikapcsolódás amire nem vagyok hajlandó költeni.Lassan haladok,de biztosan,nem hajt a tatár-szokták mondani.Van aki már aznap kész az eventtel mikor elindúlt.Nagyon örülök a sikerének,de az adott időt kihasználva szoktam megcsinálni.A másik meg az : mindenkinek minden lehetőség előtte van,csak élni tudni kell vele.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.21
  19. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Köszönöm,ezt teszem..
     
    jutka190226 és vihence kedveli ezt.
  20. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Brutális volt!!! Piccoló nincs meg, de eddig sem adott nagy dolgot. Család is van, nem csak event!!!!
     
    Liliom44, jutka190226 és Evita-55 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.