Visszajelzés Kincskeresés event csevegője - 2021. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 11.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ditrich54

    ditrich54 Járnitanuló

    küdöm
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  2. burgerfarm

    burgerfarm Utánpótlás-írogató

    Sajnos nekem se lett meg a felhő sem, pedig ültettem hosszút is, még így sem! Sajnálom, de ilyen felröpi mennyiségekkel nem kell csodálkozni. Lehet, hogy csak 1 játék, de mostanában egyre több ilyen eventet indítanak amibe rengeteg röpit kérnek. :cry::mad:
     
  3. tess6308

    tess6308 Haladó

    Vége ! Sajnos a felröpi miatt nekem se sikerült ! Pedig nem vagyok kis gazda !
    Azon gondokolkodom , hogy abba hagyom az eventezést ! Haladok ahogy haladok !
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  4. marcsa1

    marcsa1 Utánpótlás-írogató

    19db felrőpi hiányzot sok szupim elment sajnálom.
     
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Sajnos az utolsó beadáshoz szükséges 990 db "Titkos üzenet" helyett csak 650 jött össze. Hatalmas dicséretet érdemelnek azok, akik a felröpi alacsony mennyiségét állították be!
     
    jófarmerlány és jutka190226 kedveli ezt.
  6. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Tudom nem vigasztal de sajnos sok gazdatársnak még felhője sem lett nekem az utolsó percben beadva bejött még 3 bónuszláda így már csak 6 kell, hogy kinyissam őket a szezonból remélem összejön, mert már viszket az ujjam mikor látom.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  7. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sajnos nem érte meg a sok szupitrágyát feláldoznom a pikolóért, semmi jó nem lett, a szokásos, fényfesztivál, van belőle már elég sok.Mondhatnám, ne sajnálja senki sem, ha nem érte el ezt a ládát.
     
    Leho69, jófarmerlány és jutka190226 kedveli ezt.
  8. -bauer70-

    -bauer70- Fórumszaki

    Szia Toma!

    Maximálisan egyet értek veled, hasonló utat jártam be én is. Eleinte én is vásárolgattam FA-t, néha titokólat. Már vagy 4-5 éve nem vásárolok semmit és így is lehet játszani. Ha tehetem kézzel aratok, ládából vetőgép mindig van bőven. Így már összegyűlt 1000 feletti munkáskupon és van még a GK-ben is. Pannikra nem törekszem, inkább odafigyelek a paszulyra, hogy mikor szedem le. Ott van vagy 7-8, Panni értékű felhősor. Általában könnyedén összegyűlik az eventhez szükséges felröpi. Ha kell segítek nulla perccel. Ládákból, felhősorokból szépen gyűlik az Sztrágya. TOP-on is idén indultam először, a célom elértem.
    Nekem így megfelel, haladok ahogy tudok.
    Ennél az eventnél elengedtem, hogy végig csináljam, pedig be tudtam volna fejezni, de 1 Piccolo nem ér annyit. Csak bosszankodtam volna, ha nem a kedvemre való dekort adja.
     
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    A Kincskeresés - 2021. május event végére értünk, ezért a csevegő zárja kapuját.

    Sok játékosunk megszerezte a felhőt, és sokan értek a teljes esemény végére.
    Akik pedig nem, azoknak el kell gondolkodniuk azon, hogy mit kellett volna másként csinálni,
    hisz a prominens játékostársaink rengeteg jó tanáccsal és taktikai lehetőséggel segítették a társaikat.

    A
    célok és a lehetőségek összhangja mindig is fontos tényező egy játéknál is, és ahhoz hogy örömünk legyen benne,
    meg kell találnunk az egyensúlyt.
    Újabb nyereményekkel és tapasztalattal gazdagodtunk, de a szekér megy tovább.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.