Kispad FM - Farmerama-rádió | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 21.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szép estét!

    Ezt hozom ma:
     
    szellorozsa, aida2330, ricsi908 és 3 más kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia TeremtŐ.

    Felesleges megismételned, a számokat, amelyeket töröltem.
    Újra törölni fogom őket.
    Kaptál indoklást az Értesítéseknél.
    De itt is megismétlem:
    A törölt videókban trágárság, és napi politika szerepelt.
    Az első videó pedig határeset valahol az ízléstelen és a lehangoló között.
    Jóllehet az első videó megítélése meglehetősen szubjektív a részemről, de én így látom.
    Kérlek, olvasd el a Fórum szabályzatát.
    Amennyiben nem értesz egyet a döntésemmel, fordulj a supporthoz.
    Ami pedig az "egy hét után vetted csak észre" megjegyzést illeti:

    Elsődleges feladatunk a Help-topikok ellátása, az Eventismertetők, Hirdetmények biztosítása, az Enciklopédia rendben tartása.
    És még van 1-2.
    Munka, család, való élet mellett, amikor jut időnk és kapacitásunk az off-topikok rendben tartására is, akkor megtesszük.
    Nekem most van.
    Ez azonban nem jelenti azt, hogy Ti mentesültök a Fórumszabályzat betartása alól.
    Ez egy játék Fóruma, ahová az emberek kikapcsolódni járnak.
    Nem szükséges, hogy még itt is az Élet nehézségeire legyen a figyelem ráirányítva.
    Annyi remek dal, vidám jelenet és hasonlók vannak a Youtube-on, igazán van olyan választék, ami nem ütközik a Szabályzatba.
    Válassz azokból.
    Részemről ezt a témát lezártnak tekintem.
     
    szellorozsa, aida2330 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Engem is törültél, jó hogy újra itt vagy.
    Micsoda állszent duma, hallod ez aztán tényleg kiverte nálam a biztosítékot.
     
  4. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Kérjük, vegyétek figyelembe, ezt a fórumot kisgyermekek is olvashatják.
    Amennyiben egy videó olyan képsorokat tartalmaz, amely a fórumszabályzattal szembe megy, törölnünk kell.

    A hozzászólásokat Othep kollégám nem személyes és / vagy egyéb okok miatt törölte, hanem követte a fórumszabályzatot.
    Othep kollégám megfelelően járt el.

    Igen, a törlés később történt meg az egyik hozzászólásnál, ezért elnézést kérünk, de indokolt volt az utólagos törlés.


    Kérjük a témát lezárni.
    Köszönjük.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. TeremtŐ

    TeremtŐ Fórum mestere

    Szia - nyers leszek

    A döntéseddel inkább kevésbé értek egyet. Trágársággal(a 3-4 szóval)egyetértek(ami ezt a két művet érint:
    Tirpa x Hibrid x Wanted Razo - Tanulópénz illetve Krúbi - Orbán, Verd Ki A Ferinek), bár a youtube nézettsége és az itt lézengő pár "hallgató"(akik feltehetően nem gyerekek!),valószinüleg nem innen tanulja meg! Szóval ott hallható("nem gond") itt komoly aggály merül fel! :) Amúgy a játékra olykor készpénz fizetésére,ösztönzésére felmerülő "hirdetés" nem gond?! Egy gyerek költheti apu pénzét,de csúnya szót nem mondhat, hamarabb jön szembe a játékban egy játékosnak(gyereknek) a "pénzköltési hirdetés" mint az a trágár klipp a fórum icipici szegletében! És tudtommal NEM kötelező a meghallgatása, csak azért mert ott van/lenne,ahol !!!

    Továbbá a külföldi nyelvezetű zeneszámokban felmerülő csúnya szavak nem jelentenek gondot?!(pl tölem is korábban bemutatottak között amely archívumban is láthatóak/hallhatóak).

    - Aktuál politikát melyikben hallottál? (6.éve megjelent)! Továbbá a Bikini-1992
    (23'.03.31) is aktuális politika,ez nem zavart? (Töröld utólag-kiderül minden).

    Tehát vagy a "munkád" ér annyit amit gondolok(amire senki nem kért-ugyhogy nem érdekel az időhiányod),vagy neked nem tetszik amit betettem és most játszod-hatalmadnál fogva- a bölcs mindenhatót ! Tényleg álszent dolognak tűnik a munkáságod.
    Hivatkozni és utólag megmagyarázni azt
    -sem- tudsz.

    Én(pedig megengeded,hogy reagálásomat), itt zárjam le!

    És a döntő poén evvel mi a gondod?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Először is nagyon köszönöm a munkám megbecsülését. Tényleg megérte eddig a beletett 5 évemet. Ilyenkor látszik.
    Kértelek, hogy fordulj a supporthoz a nemtetszéseddel.

    Én pedig itt zárnám le.

    Szép Estét.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Béke Veletek Mjuzik Szerető Játékosok! GA-BI O Mami , téged azért törölt mert a szomszédban lakik és unja a sok áriádat szépen fogalmazva.




     
  8. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Ha ezt a jimmy jobban énekli mint Demis aki eredetileg is előadta évek óta, hát sírva csúszok hason a kőkeresztig.

     
    Rebcsok, szellorozsa, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    annyi csillagot olvastam... :D ;)
     
    Rebcsok, aida2330, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  10. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Apja, te számolod a csillagokat, egy maflás után,:p, vagy az akit olvasni tanítasz az autódban:D?

     
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Nézem a Voice-ot, hát ez a dal jutott eszembe, amikor énekelték.
    Valamikor egyszer régen láttam ezt a ötöst és benne maradt az agyamba, fülembe.:)
    Milyen vékony jégen járkálunk életünkben:)

    Egy másik nagyonszeretem dal
     
    Utoljára szerkesztett: 8.10.23
    Rebcsok, aida2330, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    Ma vártam volna egy Hivatalos hírdetményt.
    Remélem nem baj, ha legalább ezt a pár sort ide biggyesztem megemlékezés képen.

    „1956. október 23-a örökké élni fog a szabad emberek és nemzetek emlékezetében. E nap a bátorság, az öntudat és a győzelem napja volt. A történelem kezdete óta nincs még egy nap, mely világosabban mutatja az ember csillapíthatatlan vágyát a szabadság iránt – bármily kicsi is a siker esélye, s bármily nagy is az áldozat, amit követel.”
    John F. Kennedy (1960)

    upload_2023-10-23_19-55-12.jpeg
     
    szellorozsa, aida2330, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!
    Egész nap reméltem, hogy jön egy nyilatkozat, egy megemlékezés.
    A HSZ ben lévö idézet után nem illene akármit is írni. Ezért inkább itt köszönöm, hogy szóvá tetted.
    sosoump
     
    szellorozsa, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Most egy alkalomhoz illő, gyönyörű dalt hozok. Emlékezzünk elhunyt szeretteinkre:
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.23
    szellorozsa, aida2330, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    A mai és a holnapi nap margójára.


     

    Csatolt fájlok:

    szellorozsa, aida2330, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  16. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Mindenkinek, aki szereti! Azahriah:inlove::music:

    És a másik:
     
  17. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Aki nem szereti, az zenét hallgasson.


     
  18. Rebcsok

    Rebcsok Rutinos

    Sziasztok!

    Holnapra :music:



    TOP-hoz ;)



    Egy pici egyéb :)



     
    szellorozsa, Baby72, aida2330 és 4 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép Vasárnapot!
     
    szellorozsa, aida2330, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  20. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Holnap hála Hét törpe meg a három lábú kisszékxD. Kuzdern, nem jó kezded. Először a gyopárosról kivágod a fát, hazaviszed élve:cry:, eldugod a hegyivadászok elől és tagadsz mindent:wuerg:. Mert a gyopároson minden védett:oops: és először lőnek aztán kérdeznek-.-. Ha túlélted :sleepy:relaxálhatsz egy hétig:p és kimoshatod a ruhádat:D.

     
    szellorozsa, aida2330, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.