Visszajelzés Kockázatos kihívás - 2023. szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 19.9.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Greta-farmer

    Greta-farmer Utánpótlás-írogató

    Én nem vagyok régi játékos, de mivel csak egy helyen megy az eventnövény termelése, a többi helyen óljaim vannak kint, így szerzek annyi trágyát, ami a trágyázáshoz kell, nem kell a piacra mennem :) Igaz, én nem tervezem végigvinni az eventet, mert addig "nem ér a takaróm", de kockapókerezni szeretek, így termelem a növényt a lehetőségeimhez mérten.
    Hajrá Mindenkinek és szerencsés dobásokat!
    Akik már készen vannak, azoknak gratula! - a felesleges aranykockákat várom napi ajiba :)
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Hova használjátok a trágyát, ha megkérdezhetem? :)
     
    cili53, inanna11, Greta-farmer és 2 más kedveli ezt.
  3. Greta-farmer

    Greta-farmer Utánpótlás-írogató

    Az event növényre :) Úgy picivel gyorsabban érik, mint ha csak vizet rakok rá. Sajnos zöld cseppem nem sok van, azt csak az első egy-két körben használom, amíg 2x2-ben ültetek.
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Köszi!
    Én mindig 2x2- es területet használok csak. Könnyebben számolok. :D
    Azt nem értem, hogy kapcsolódnak az ólak a növényhez.
     
    Greta-farmer kedveli ezt.
  5. Greta-farmer

    Greta-farmer Utánpótlás-írogató

    Az ólakból szerzem a trágyát, amit felhasználok a növényeknél :) barracuda azt írta, h biztos, csak régi játékosok csinálják az eventet, mert nem megy fel a trágya ára. Erre írtam, hogy én nem vagyok régi játékos, eventezek, de azért nem veszek trágyát a piacon most, mert csak egy területen kell event növényt ültetni, így a másikon mennek az ólak - most duplán jó, mert a kerek kerék adott 200%-os bónuszt :) Több legyet üthetek egy csapásra :-D
     
    bactriaanus kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Olvastalak benneteket. Most már rájöttem, más szerveren lehetek, mert én nem tudom rátenni a növényre azt a trágyát, amit az ólak adnak. :cry: Vagy csak simán fáradt vagyok. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.9.23
  7. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Jaj, Te! Legalább ZŐŐŐŐdddel írtad volna! xDxDxD
     
    bactriaanus, Gio, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon rossz a játék nálam, gondolom a lámpák sem működnek jól. Mindig átvált feketére. :D
    26 játékot játszottam le. Sehol sem tartok. :D
     
    genka53, cili53, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ezt most nem pontosan értem :)
    A növények trágyázásához ezt a trágyát az ólakból lehet gyűjteni
    upload_2023-9-21_20-41-55.png
     
    bactriaanus, aida2330, Nagyii58 és 8 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszi, tényleg jobb lesz, ha elrakom magam. :D :)

    *****bocsi*****

    65 szett után vagyok.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.9.23
    bactriaanus, Gio, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  11. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szép komótosan haladok, 110 menet lejátszva, 149-es átlaggal 16.400 haladási pontnál tartok, és további 11.378 eventnövény vár malmozásra.
    [​IMG]
    Az előbb befásítottamm ismét a fő-farmot, hogy éjjel beérjenek.
    Az 5 fűvészkertben és a többi területen pettyesfűzt (alapban 23 ó) és diófát (alapban 20 ó) ültettem ki. Szándékosan nem raktam ki most kecskefűzfát (22 ó) és nyírfát (21 ó) mert azok eventváróban is kint voltak, és nem voltam velül elégedett, dió meg több tápba kell.
    Mindkét farönkhangárt aktíváltam, és megszórtam a fákat KK turbóval is, így reggelre beérnek, és már arathatom is, mert lement az érésidejük 7:14 ill. 6:18 -ra. Persze az automatát ki is kapcsoltam izibe, mielőtt még esetleg később elfelejtettem volna. ;)
    Kíváncsi vagyok a reggeli szerencsekocka felröppenésre. :D
    Gratula a már végzetteknek, és további sikeres játékot mindenkinek! :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 21.9.23
    bactriaanus, PZoli64, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Kiváncsian várom az eredményed. Nálam is 5 fűvész pettyesfűzzel, a maradék pettyesfűz, nyírfa, kecskefűz, 25 Pannit kiraktam a
    szélekre, így 55 aranykockám lett. Gazom van még, végig is játszottam már, de amíg van növény hagyom kinn a fákat
    és szép komótosan játszogatok:)
    Ma reggeli nagyaratásnál ugyan ez a verzió 90 aranykockát adott.
    Ami elég is, mert 67 keverésre való gazom volt még:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.9.23
    bactriaanus, Fuhur, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  13. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Jó reggelt Mindenkinek!
    Ma kiraktam 60 titokfát, kíváncsi vagyok mennyi szerencsekockám lesz belőle kb. 2 óra múlva lesz kész.
     
    Sali~*.*, Marika312, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  14. margittka66

    margittka66 Junior szaki

    Szia!Igaz én csak 5 db- ot tettem ki,egyet sem adott.Kíváncsi leszek a 60 db mennyit fog adni.
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok!
    Learattam. 82 db szerencsekocka és 87 kockavető pohár lett 16 Páncél Pannival.

    [​IMG]
    Azért szerepel több soron a felröppenő, mert a Fűvészkerteket külön, kézzel arattam le, utána a szóló fákat aratógéppel.
    Pedig most a fák 3/4 -e most csak 20 órás diófa volt, szemben az eventváróba kirakott 50
    db 23 órás pettyesfűz, 56 db 22 órás kecskefűzfa és maradék területen 21 órás nyírfa, igaz csak 12 db Páncél Pannival, amikor a 6 db tenyésztésből jött és a fák aratásából összesen lett 52 db.
    Ebből azt szűröm le, hogy valószínűleg jobban számított az, hogy hány Panni van/volt kirakva, mint hogy 22 vagy 20 órásak a fák, mert a pöttyösök a Fűvészkertben vannak most is, és az eventnövény termesztés ideje alatt is végig kint hagytam azokat.
    De az is igaz, hogy 1-1 aratást nem szabad alapul venni, mert kiugró lehet pluszba is, meg mínuszba is, mivel a hitelesebb eredményt a több, egymás utáni aratás produktuma adja.
     
    bactriaanus, maszilva, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  16. cirmi54

    cirmi54 Fórum nagymestere

    Felhő beüzemelve, most már lassítva kockázom tovább! xD
    Üdv. Gazdatársak! :)
     
    -szida-, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  17. BernulaTami

    BernulaTami Aktív író

    Sziasztok!
    Ez a szerencsekocka az az arany színű, mire való?
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    bactriaanus, Sali~*.*, vihence és 4 más kedveli ezt.
  19. BernulaTami

    BernulaTami Aktív író

    Dolphin kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Azonosítók (Farm név és ID) nélkül nem tudok ellenőrzést végrehajtani - tippem alapján nincs elegendő növényed vagy felröpid :) (felső sor mutatja a készleted, alsó a szükséges mennyiséget). Ha a Keverés gomb zöld, akkor tudsz indítani.
    Ha nem ez a megoldás, akkor egy Segítségkérő topikba hozd a problémát és az azonosítókat.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.