Visszajelzés Kockázatos kihívás 3. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    61/34 a szalamandra -ami a cél volt- épphogy meglett!:inlove:
     
    Éva0315, Varázslat6869, Gio és 3 más kedveli ezt.
  2. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Én most lettem készen, én szerencsére elértem a célomat, meglett a piros szalamandra.
    Végül 129 dobással 74 ajándékig jutottam. A következő lenne a piros gördeszka, de sajnos már nincs növényem. Pedig a nemesített rózsa még beleférne a röpiért, de a növény már nem. És bár az érésideje jó, ez is csak egy gördeszkát ad, így nekem nem éri meg már rááldozni semmit.
    Én elégedett vagyok, bár elhasználtam kb 1000 szupertrágyát. De már olyan régóta gyűjtögettem, kerékről, ládákból, eventekből, hogy most úgy döntöttem, egy részét visszaforgatom.
    Imádom ezt a kockázást. Igaz velem is kiszúrt néha, de ilyen ez az életben is. :) Nekem ami bejött, az a 6-os póker, és az 1-es flush. Nem tudom miért, de már a végén, ha legalább két egyesem volt, akkor már megtartottam, ez jött be leggyakrabban.
    Nekem se lett teljes a táblám, bár nem tudom hol tudnám megnézni, mi lett a vége, milyen kombináció maradt ki. De mindegy, a játék volt a lényeg. :)
     
    Éva0315, Szabi451, Gio és 5 más kedveli ezt.
  3. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    A 3 farmomon összesen 238 dobásom volt 2 azaz kettő flös lett, még az 50 dobás közelébe sem jutottam egyiken sem. Gondoltam ha jól megy kivételesen veszek szuper trágyát, de szerencsére időben meggondoltam magam. Halvány reményét sem láttam a haladásnak, a rengeteg 2 pár mellett amit adott a gép lehetetlen. Jól ki van ez megint találva.
     
  4. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Na "szuper". Elbukni ezt a vackot, mert nem lett elég a gaz..... két kockázásnyira a céltól...... Most úgy felhúztam magam rajta, hogy nem fogok farmozni egy jó darabig. Ha legalább azokat a nyomoronc kosarakat meg lehetne venni sms-ért, akkor most megtenném, de nem lehet. Szóval SOHA többé nem játszok ilyen eventet (sem).Mért kell az embert folyton frusztrálni? Boldog, fizetős kuncsaftokat akartok nem?????? Vagy gondoljátok, hogy van, aki direkt szívni jön ide, mert mazochista, meg nem szív eleget a való életben??????
     
    Éva0315, Varázslat6869 és Zotyó kedveli ezt.
  5. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! 92 játékot sikerült lejátszanom,és az 51-es nyereményig jutottam! Sikerült 2 x flöst is eltalálnom! Szép napot kívánok mindenkinek! :D
     
    Éva0315, Varázslat6869, Gio és 3 más kedveli ezt.
  6. Micimaci68

    Micimaci68 Junior szaki

    95 játékkal az 51-es nyereményig jutottam. Növényem még lenne, de nincs több felreppenőm. Így a piros szalamandra csak álom marad.
     
    Éva0315, Gio és Rékuci1111 kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A kockázatos kihívás 3. event véget ért.

    A "két léhűtő szerencsevadász" egy időre lekerült a színről!

    Köszönjük a segítőkész gazdák tanácsait! Köszönjük a tapasztalatmegosztást!

    Várunk Mindenkit a következő eventek csevegőiben is!
     
    Gio, Imi* és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.