Visszajelzés Kockázatos kihívás 4. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 5.2.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FarmerAndie

    FarmerAndie Fórumprofi

    Szia, Toma!

    Mi az eddigi tapasztalat, melyik taktika hatékonyabb? Elfogadni egy első dobásra érkező közepes kombinációt (mondjuk kis sort, vagy pókert), vagy tovább játszani a jobb kombináció reményében?
    Utóbbi esetben, ha jól értettem az eventmagyarázatot, elvész a bónusz, viszont van esély magasabb pontszámot érő kombináció megszerzésére. (Aztán vagy bejön, vagy nem.)
     
    Gio, Sali~*.*, -BombadilToma- és 2 más kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Kár, hogy nem tudom mennyi volt az átlagom. Csak arra emlékszem, hogy magas szintű pontom kevés volt, elkerült a szerencse.

    Nekem 80-100 ezer növény kellene akkor :D Még viccnek is sokk :)

    Csak úgy halkan írom le, a mixerem él még, pontot adott és tovább számol. Az eventfelület eltűnt persze, de a csúcsmixer megmaradt a tölgyesben. Pedig már volt 1 ki-belépésem.
     
    Gio, szekulagábor, -BombadilToma- és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az átváltó program futtatásáig nem tűnik el,)
    80-100 ezer:wuerg: A nagyon sokkkk:eek:
     
  4. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Kedves nyuszika215, ezer százalékban egyet értek Veled :inlove:imádom a kockázást ;);) ahogy Te én is a legutolsó pillanatig játszom :) a gyékény jó választás, én az utóbbi 3-4 eventet mindég gyékénnyel várom, írhatom, mondhatom 99 %-ban adja a felröpit igaz a Pannák ilyenkor hozzám vannak nőve;):inlove: nekem nagyon bejött ;)
     
    mya100, Gio, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  5. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziaszia!
    Van Cerucal 10 mg-os tablettám. Röpiként tudok küldeni neked,ha elfogadod. Én is abból szoktam bekapkodni,ha több a soknál és bánt.
    Most csak azt tudom írni 594(?) és 21.200(?) db, CSAK?
    Az anyám ideges mindenit!
    :p
    Mesélj légyszíves,még csillapodik a hányingered, hogy mivel készüljek és milyen taktikát alkalmazzak Én a játék során?
    Sikeres eventet és sok röpit kívánok!;)xD
     
    heureca3, marcsi152, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  6. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Elkezdem az eventet, mert a felhő jól jön, de számomra a jobb oldal értelmezhetetlen. Egyrészt, mert nincs sosem szerencsén a kockákkal, vagyis full szerencse faktor az egész. Másrészt, annyira nem megérősek az "ajándékok", hogy 100ezer körüli egaz mennyiséget termeljek le, és több ezer felröpit gyűjtsek össze. Egyáltalán nincs egálban a kért mennyiség, az érte járó "nyereményekkel". Így továbbra sem kedvencem ez az event, a nagyon nagy szerencsefaktor miatt. Mondjuk az sem tetszik, hogy egyre több alapjátékot kell lejátszani, hogy megszerezze az ember a felhőt. Az pedig no comment kategória, hogy a jobb oldali haladásban még véletlenül sem úgy rakták össze a pontokat, hogy egy játékkal lépj tovább, hanem 250 pontonként, amit egyértelműen nem tudsz megszerezni 1 minijátékkal, hiszen annak esélye, hogy flös legyen folyamatosan, nem valami sok. Nálam legalábbis az egyik legritkább eset szokott lenni, hogy sok flös jöjjön össze.
    Mindenkinek sok szerencsét, és érje el, amit szeretne!
     
  7. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    És 3 területen. Képtelenség...
     
    bendi1121 kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Réges régen nem foglalkozom taktikával. Semmi értelme. Erőből lenyomom és kész. Sokkal hozzáértőbbek vannak már nálam.
    Legutóbb már Ingrid sem hozott lázba. Már csak érintőlegesen olvasom a hivatalost is. Az is bőven elég volt.
    Ezt is elég volt 2 perc alatt végig futni, hogy észrevegyem azt a ritkán látott különlegességét az eventnek, hogy nincsen benne farmaranyfa.
     
    eviii_mee, Nyuszkoful, nagymami2 és 16 más kedveli ezt.
  9. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok!
    Ez az én mumuseventem. Szerencsére azonban, végigfutva a nyeremények listáját, úgy érzem nem kell ragaszkodnom semmihez. Szóval én most pihenek. :D
    Sok sikert annak aki csinálja :)
     
    heureca3, Kata_rzis, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nekem mint növény termesztős beadós felröpis..:D addig nincs is baj..:D utána van hogy hogy dobjam a kockákat hogy tudjak haladni és ne ilyen 40 pontot kapjak ..:D elözö 3 eventen is ezen buktam el..:D valószinűű most is ez lesz... xD
     
    eviii_mee, heureca3, bendi1121 és 2 más kedveli ezt.
  11. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    xDNézd csak a farmod vagy netán a Menüd,mert van abba farmaranyfa.Ha más nem,akkor a mézet adó. Sárga-sárga!;)
    Nekem a 20+1 is 21!
     
  12. _angela76_

    _angela76_ Rutinos

    Sziasztok!

    Kicsit más téma, mint ez a köv event, de mégis érinti. Nem lehetne ezt a lehetetlen két órás kezdést, és befejezést átrakni későbbre? Én olyankor dolgozok, nem igazán van időm ezzel foglalkozni. Most is a felhősorom bánja, hogy nem tudtam ideérni időben. Az a két óra nagyjából sehogyan sem jó. Ebéd időnek késő, munka befejezésének korai. Pont derékba kapja. Nem lehetne ezt átalakítani?
     
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Erre csak azt tudom mondani, hogy azok, akik jók kockapókerben, sem tudnak elég jó pontokat elérni. Először is azért, mert nem a valószínűségeknek megfelelően alakulnak a pontok. A bónuszok meg messze nem azok, mint a valós kockapókerben.
    Ide azért le kell gyúrni a 120-150 malomterméket, ha valaki jó ebben a játékban és szeretné a 100as szintet megugrani a bónusztáblán.
    Egy laikus pókeresnek viszont kell a 200 malomtermék alapból.
     
    mya100, osztrak12, szekulagábor és 3 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Szia Toma! :)
    Nagyon köszönöm, hogy hoztad ezeket a statisztikai adatokat. :inlove:
    Attól tartok, az én korábbi átlagaim is, sok más játékostársamhoz hasonlóan alatta voltak, de ahhoz viszont kiváló, (ahogy Nyuszika is írta), hogy ebből látható, hogy mire lehet rákészülni. ;)
    A Raktárházak és mamutok mellett gyékénnyel várom az eventet, múltkor is bejött, most is jó lesz.
    Mivel event, és még ráadásul be is felhősödik, természetes hogy megcsinálom, hiszen ez a játék lelke. Aki meg nem eventezik, az foglalkozzon a saját dolgával.
    Elsődleges cél a felhő a rávalókkal, valamint az 54. sor / 13500 haladási pontnál elérhető Gyárfejlesztés. Minden egyéb már ráadás. ;):):D

    Sikeres rákészülést és eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    csio70, Gio, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én mindig döbbenten olvasom, a taktikai beszámolókat...:music:
    Az enyém egyszerűen az... ha az életembe belefér játszom...:music: hogy lenne millió különleges termék/bónusz amit össze lehetne hangolni... :music: Lehetne... 8) csak nincs időm rá:p vagy ha van akkor meg kedvem nincs:wuerg: Szóval taktika nélkül játszom;) És ez így jó nekem!
     
    maszilva, nagymami2, Lillapilla73 és 12 más kedveli ezt.
  16. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok! :)

    Egy kisbaba teljesen megváltoztatja az életed, egy hihetetlen csoda az egész kis lénye. :inlove:
    Ám a farmon nemigen enged szabadon tevékenykedni xD Így történt, hogy a turmix eventet fullra teljesítettem, tovább is etettem, sok érmém volt, rengeteg, és egészen egyszerűen nem nyomtam meg a kivált gombot, teljesen megfeledkeztem kiváltani a felhőt, a dekorokat, a gyár fejlesztéseit. xD:cry: És mindezt a befejezést követő 20 perc után észlelem xD Nincs meg a felhőm, hosszú évek óta ez az első, pedig rendelkezésre állt minden :wuerg:
    Nagyon szeretem ezt a "kockás" eventet, szurkoljatok kérlek, a sikeres befejezésért, és a memóriámért xD
    Nektek is sok sikert!!! ;)
     
    gyfa, Gio, HermioneWatson és 18 más kedveli ezt.
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Kíváncsian várom ezt most.
    Van kis farmom, amelyen szoktam kísérletezgetni. Nem is olyan régen volt, hogy csak Racko miatt léptem be hetekig, semmit le nem arattam, s akkor sem tűnt el a földből az eventnövény a bahán. Aztán sikerült 1 rabos kupont összehoznom, s learattam. Még jól is jártam, mert ott a legmagasabb tpszámú növényem volt akkor az eventnövény, s amikor learattam annyi btp jött, hogy szintetléptem vele rögtön. A következő belépésnél, pedig jött az enövényért járó csp, tp.
    Szóval érdekesen műxik ez az egész "eltűnik a játékból" verzió. Szerencsére :D
     
    szekulagábor és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    200 az 66000 gaz.... Hát...én beérem kevesebbel is;)
     
    osztrak12 és ildiko44 kedveli ezt.
  19. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Én megpróbálom ezt a 100 ezer event növényt.
     
    osztrak12 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ezek a nyeremények :p

    Farmpengő : 5 , 12 , 15 , 25 , 35 , 20 , 30 , 40 ,

    Szupertáp : 4 , 12 , 15 , 20 , 30 , 40 , 50 ,

    Szupertrágya : 5 , 10 , 20 , 30 , 30 , 40 , 50 ,

    Kacsa kata szupertrágya : 5 , 20 , 10 , 20 , 30 ,

    Csillag : 3 , 5 , 10 , 20 ,

    Aranybanán : 3 , 3 , 4 , 5 , 12 ,

    TP : 50.000 , 100.000 , 200.000 , 70.000 , 140.000 , 280.000 , 200.000 , 400.000 , 800.000 , 250.000 , 500.000 , 1.000.000

    BTP : 30.000 , 60.000 , 120.000 , 50.000 , 100.000 , 200.000 , 200.000 , 400.000 , 800.000 ,

    CSP : 10.000 , 20.000 , 40.000 , 30.000 , 60.000 , 120.000 ,

    CSP x Farmszint : 400 , 800 , 1600 , 500 , 1.000 , 2.000 ,

    TP X Farmszint : 800 , 1.600 , 3.200 , 1000 , 2000 , 4000 , 2.000 , 4.000 , 8.000 ,

    Barkács cucc : 1 XXL

    Party pörgetés : 4 , 6 , 8 , 10 ,

    Farm munkás kupon : 1 óra , 3 óra , 12 óra

    Farmarany : 12 , 20

    Egyéb nyeremények :
    • Matrica
    • 7 db szinbád talányos fa , 4 kumasi tenyészet
    • 1 gyárfejlesztés
    • 1 fekete öv szabó , piros fekete öv szabó
    • Darulak , piros darulak
    • Varangytó , piros varangytó
    • 1 TTP/BTP betakarítási bónusz , Teljes bevételi bónusz S
    + a Felhő , meg a kiteheteők
     
    maszilva, gyfa, osztrak12 és 24 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.