Visszajelzés Kockázatos kihívás 5. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Szamoltam kicsit Toma atlaga alapjan, a targykeresos event utan sikerult osszehozni megint egy eroforras igenyes eventet.

    Bonuszok nelkul a 27 ezer eventgazhoz kell durvan 5500-6000 szupertragya sima 1x1-s talajon (felropit nem szamoltam, remelhetoleg ennyi eventgaz mellett az is osszejon).

    1 db 100% -s bonusz mellett (party pori, novenyes bonusz) nagyjabol 3500-4000 szupertragya 1x1-s talajon (felropit megint nem szamolva).

    2 db 100% bonusz mellett 2500 szupertragya is eleg lehet, a szupertragya mennyiseg csokken ha valaki raszan KK-t is, esetleg kap 6 oras +1 noveny bonuszt a kerekrol, de ezekkel mar nem szamoltam.

    Komfort talaj hasznalattal lehet meg sporolni a szupertragyaval, egy 100% bonusz mellett durvan meg ugyis kell 3000 szupertragya (KK es felropik nelkul), 2 db 100% bonusz mellett 1800-2000 szupertragya kellhet.

    Ezek hozzavetoleges szamok, nagysagrendileg kiindulasi alapnak hoztam oket, mindenki merlegelhet hajlando es/vagy kepes-e megint raszanni ennyit az eventre, hogy vegig menjen a jobb oldalon is.
     
    marcsi152, csio70, HéricsBáró és 22 más kedveli ezt.
  2. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

    Jééé Van Sáska? :eek: Remélem fogok tudni haladni, vele nyerni :) :) Igaz, hogy az aranyfát nem tudtam megszerezni, de sok Jó dolgot sikerült kapnom :) Köszönöm szépen :)
     
    drunyi, Lejlocska, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Kakaskám mindennel meg vagyok elégedve.:)
    Úgy nézem összejön a csapat.
    Nem olyan kis hal ez azért, néha a látszat csal:)
    2 fa fa után minden gyengének tűnik, de ez nem olyan rossz event , mondjuk nem is lesz olyan könnyű.:music:
    De hát kockáztatunk, szerencsére fel . A macskagyökér el van vetve.:)
    Szóval akkor lassan megleszünk;)xD
    De csak az jöjjön aki bírja elnézve Melan számításait:oops:;):)
     
    marcsi152, furmint111, czutika és 11 más kedveli ezt.
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Az a baj, a tárgykeresős eléggé lenullázta a gazdákat, ahogy olvastam a csevegőben.
    Megint lesz sírás-rívás a sáska miatt, de jó lenne megszerezni.
    Nekem nem kérdés az event, csinálom, mert event.
    Még csak nem is a jutalmak miatt, 5 sáskám van, az az 1 nem oszt és nem szoroz.
    Szupertrágyám is van bőven, a Levesmesterből még mindig nem vettem ki a szupertrágyákat, elfér ott, enni nem kér.
    De, valóban, az nem megoldás, hogy minden eventet plussz dolgokkal lehet majd a jövőben megcsinálni.
    Vásárolni nem tudnak egyfolytában és amilyen löketet kaptak az elöző eventből, az már elfogyott és elmegy egy kicsit a kedvük az újabb eventektől.
     
    marcsi152, Atali, czutika és 15 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan, köszönjük a számolást. Nekem itt fityereg a partyn egy 100 %-s terménybónusz, majd 23 órakor rápörgetek, mielőtt lejárna. Attól teszem függővé, hogy meddig megyek. Hetente ilyen eventeket nem sokáig lehet csinálni bármilyen a nyeremény, akkor sem. Úgy látom a Bp bekeményített:D, most már nagyon meg kell gondolni hogy mit - meddig fogunk megcsinálni.
     
    marcsi152, furmint111, nyuszi63 és 19 más kedveli ezt.
  6. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Ez az az event, ahol a szerencse nálam egyáltalán nincs jelen. Teljesen mindegy mennyi dobás, gyatra a végeredmény. Eddig még egyszer sem sikerült megcsinálnom úgy ezt az eventet, hogy minden bónuszt adó kombináció meglegyen. Így szerintem jutok, ameddig jutok. Azért egy felhőt berakhattak volna..
    Én a nagy szerencsefaktor miatt nem fogom beáldozni a megmaradt készleteimet, mert nem éri meg.
    Ha talán állítanának a játékon, és nem olyan siralmasan adná a kombinációkat, ahogy szokta, akkor esetleg átgondolnám.
    Mindenkinek sok sikert, érje el a célját.
     
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Igen, a másik dolog ez a szerencsefaktor.
    Én sem szeretem, akkor már korrektebb, hogy x mennyiségű növény, x mennyiségű felröpi,x mennyiségű malomtermék, és akkor lehet számolni, merre, mikor, minek?
    De azt honnan tudom a kockázás hogy fog sikerülni ?

    A másik az 1 területen való ültetés, legalább lehet itt használni plusz dolgokat, de nem szeretjük, az eventes külön területtől kiráz a hideg.
    Legalább 2 terület lenne az ideális.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.20
    marcsi152, Atali, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! ha van időd próbáld meg...én is ezt teszem...
    Volt, hogy elkezdtem 1 eventet, és jött a telefon utazni kellett dédihez...vidék, zsákfalu, no net, no telefon...
    Helyette valós kapálás, fa vágás, fű nyírás...az event csúszásban...lesz ami lesz...
     
    marcsi152, Atali, czutika és 10 más kedveli ezt.
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Kaptál érte sáskát ?
     
    csio70, czutika, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nálam egy jéggomba kunyhó fityereg és integet benne a kis pocok, hogy most ne zavarjam meg pörgetéssel, mert már aludna. xD
     
    heureca3, csio70, Zatini és 7 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Sáskát nem kapott, de kapát, kaszát, fűnyírót igen.
     
    furmint111, pisti243, ildiko44 és 8 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szerintem szúnyogoto_O;):) + 1 kis izomlázat.:music:
    Én dobtam volna azt az eventeto_O;):)
     
    marcsi152, Zatini, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Az event nem lett meg, de a csomagtartó tele lett minden földi jóval.:D:D
     
    marcsi152, Atali, csio70 és 12 más kedveli ezt.
  14. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    A 130 pontos atlaggal szamolva 1 db 100%-s termesbonusszal akar mar 1000-1200 koruli szupertragya is eleg lehet a saskahoz, tehat azt sem ingyen osztogatjak:oops:

    Szia Kukori,

    Hetente bizony nem lehet, en meg nem tudom meddig fogok menni, nem akarok mar tul sokat beletenni.

    Nem tudom az okat miert tettek be ket ilyen eventet egymas utan, lehet hogy ez most csak egy kis extra, vagy elkezdtek az eventeket kicsit attervezni a nullas olazoknak, ok boven birjak ezt a tempot, nekik mindegy hany ilyen jon ki egymas utan. A FP boltban is latni erre utalo jeleket (botsaska biom potom 900 FP-ert:)), megint mas kerdes, hogy meglepodnek ha oket megmozgatna holmi saska ol, vagy teljes beveteli bonusz.

    Remeljuk, hogy ez most csak egy ilyen szerencsetlen idozites, es nem az uj trend, de majd a kovetkezo eventeknel okosabbak leszunk, ha latjuk mennyi az annyi.
     
    marcsi152, furmint111, Gio és 17 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Komolyra fordítva napi 5* aratással raccsal 15000 növény jön le.o_ONagyjából ennyi , éjszakázni nem szeretnénk.:oops:
    Itt kirándulgatásnak nem lesz helye.o_O;)
    Hát igen sok 5 póker kell, p...k nagy szerencse vagy valami plusz.o_O
    Persze nem kell végig menni.:music: A szezonpontok többségében az elején vannak.
    Még a végén bejön amit beszéltünk:music: Ki marad életbe 2 hónap után?o_O;)xD
     
    marcsi152, Atali, Zatini és 6 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Gondolom jó kis házi kolbásszal meg szalonnával. :D
    Biztos hogy nem a 0 ólasoknak rakták be, mert pl. most nem is lehet kapni ólakból felrepit. Most csak sz.trágyát kell beáldozni a felrepiért. Viszont egy ilyen event után mindenki pihenni szeretne és összeszedni magát, nem hiszem hogy ezt most sokan fogják csinálni.
     
    marcsi152, Gio, GA-BI-O-Farm és 11 más kedveli ezt.
  17. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Nekünk az is jó, ha utólag kapjuk meg! ;)xD
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.20
    Gio, Zatini, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A 0 ólaknak nem számít.:music:Persze megcsinálhatják , de a táp és a tenyészgetés fontosabb lesz.o_O
    Pont ilyen játék örülteknek találták ki mint mi :)akik azért is megcsinálják mert jó lehet.:p
    És mert miért ne?:)
    De már a következő ilyennél már azért elgondolkodom.:oops::wuerg:xD
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.20
    Zatini, ildiko44, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    No, itt a bibi, a 130-as átlaggal, én nem tudok pókerezni, tudom, a kocka póker nem ugyan az, mint a kártya, de logika ide is kell
     
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Es szupertragyat honnan lehet konnyen szerezni, es kinek? ;) Annak aki kiszed a nublonoktol 40-50 ezer FP-t, vagy aki nagy nehezen osszekapirgal 1000-1500 FP-t.

    Epp ezt elemezgetettek a masik csevegoben, ha raallunk arra hogy eventeknel kell 2-3 ezer szupertragya, azt rajtuk kivul nem fogja birni mas, meg a mammutfak sem, mert azoknak hely is kell neha napjan.

    Nemi logika, meg nagy adag mazli faktor. En nem emlekszem a pont atlagokra, vakon megbiztam Toma atlagaban, ha annal rosszabb az atlag, akkor ertelemszeruen meg tobb cucc kell:oops:
     
    Norella404, Gio, Atali és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.