Visszajelzés Kockázatos kihívás 5. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma. Nem tudom hogy miért van 100-as átlag az eszembe. Azzal számolok, biztos, ami biztos.
    Na lássuk ezt az eventet.
    Jóóóó reggelt. :)
    Szia Beko, jújjj de nagyon aranyos. :):):) Köszönöm szépen Máriusznak is. Ha szabad, akkor lementeném, mert nagyon jól mutatok a tankon. :D:D
     
    marcsi152, cskati01, heureca3 és 18 más kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kis türelmes kérünk az eventkezdéshez!

    Nem minden stimmel.
     
    marcsi152, Kuzdern, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Hamarosan lefuttatnak egy szinkronizálást, ami azt jelenti, hogy mindenkit kidob a játék.
    Nem kell megijedni, semmi nem fog elveszni!

    Az event elkezdhető, a növény elültethető.

    Akinek nem nagy időkiesés, akár meg is várhatja a szinkronizálást. Biztos, ami biztos alapon.

    Én learattam a saját főfarmomat és elültettem az eventnövényt.
     
    marcsi152, Kuzdern, nyuszi63 és 15 más kedveli ezt.
  4. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia Beko!

    Köszönjük a tájékoztatást.
    Én is learattam a főfarmot, és elültettem az event növényt :);).
     
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Amikor egy event elindul, mi elvégzünk néhány tesztet. Találtam valamit, ami jeleztem a központnak.

    Attól, hogy te azt nem vetted észre, még simán lelőhették volna az eventet.
    Nem véletlenül írjuk ki mindig mindenhová, hogy várjátok meg a kezdéssel a hivatalos tájékoztatást.
     
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Igen, természetesen. Neked készült.

    A szemöldököd vonala nagy elszántságra utal. :inlove::D

    Megmondom őszintén, először kerestem (volna) a neten kakasos banyatankot, de nem találtam. Azért kértem "telefonos" segítséget. xD
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsánat törlöm amit írtam. Nem akartam vele semmi rosszat tenni. Tudom, hogy teszteltek, tudom, hogy olvasnom kéne.
    A bukta hiba esetén, ha van, -volt már rá példa- az enyém volt, soha sem kerestem másban a felelőst érte.
    Szerintem panaszkodni sem hallott senki ilyesmi miatt soha.
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D:D
    Köszönöm szépen mindenkinek ezt a nagy munkát. :)
    Most már mindenki vigyázzon magára, mert lövök is. :D
     
    csio70, cskati01, heureca3 és 23 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Na hát harci kakasunk lett.o_OxDÓvatosan a megszólítással:(:):D:D
    Jól kezdtem a barkácsfelhők bekészítve, de nem arattam le 135 röpi macskagyökérrel
    1 100% hozam mutatkozott de jéggomba lett.:)Mindegy egyenlőre nem pörgetek majd ha biztosan tudom hogy kellhet is.:music:
    160 ponttal 1 drillem kezdtem( itt ugye 60 bónuszo_O.
    Azt gondolom ennél csak jobb lehet azért 1 drillt össze lehet szedni általában 100 pontnál mindenképp többel tervezem:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.20
    csio70, Imi*, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    Majdnem pont így kezdtem, 140 röpi, egy drill. :music::) Az első 10 elvetett kockavirág 9 röpit adott, ha így marad, akkor az eventnövény kiadja a szükséges mennyiséget. :p:)
     
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen most már 145 röpi:music:1*2 es en megy már , de a röpi rendbe lehet:music:
    Szerintem holnap pörgetek addig nyugi:music:
    Ha megállom;)xDxD
     
  12. hanna8911

    hanna8911 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Nem tudom, mennyien kezdenek bele ebbe az eventbe, de az előzőből sokat tanultam, többek között azt, hogy kellenek a bónuszok, úgyhogy a két bónuszládáért elindultam csak úgy kényelmesen.

    Az első dobásra flös a bónusszal 400 pont. Kár, hogy nem ebből kell átlagot számolnom :D
     
    csio70, Kuzdern, juliannakoczkas és 11 más kedveli ezt.
  13. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Kezdő magocskák felszaporítva, már 1x1-ben ültettem, és van 160 db kockavető pohár.

    Sikeres kockázást kívánok Mindenkinek !
     
    csio70, Imi*, Marika312 és 10 más kedveli ezt.
  14. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok! Nagy mákom volt, kb. 200 sima és 50 party pöriből (ládák adományai) lett 100% terménybónuszom és egy +1-es ólakra :)
    "Egy kalappal" a kockázáshoz mindenkinek :)
     
    vihence, Kuzdern, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megállapítottam, hogy tulajdonképpen szeretek kockázni: [​IMG] Sajnos a 6 egyforma most is elkerül :)
     
  16. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Gyorsan megnéztem a papucsom talpát, hogy nem léptem-e "szarba", mert így indult az első 15 játékom: full, póker, 1 pár, full, 1 pár, póker, drill, full, drill, 1 pár, 1 pár, full, kis sor, nagy sor, kis sor xDxDxD
     
    Kuzdern, nyuszi63, juliannakoczkas és 8 más kedveli ezt.
  17. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. 4-kor tudtam elültetni a magokat, mert nem voltam itthon. Már a 2. kör megy 1x2-ben. Gyékény volt ültetve, kezdésre 151 röpit adott. Viszont az aji játékkal jó szarul kezdtem, 1 pár 40 pont :( Innen remélem már csak feljebb vezet az út :) Vettem 10 bónuszládát, ha már lehetett, és volt aranyam (még maradt), abból lett 1 műhelybevételi, 1 ólbevételi, 3 terménybónusz 100%-os (a gyémánt rekeszes), és 1 arany rekeszes több hozam 100%-os a termesztett növényekre (ez ugye pinkizhető kitolható 31 órásra). Ha kell majd pörgetni is tudok, de egyenlőre semmit nem használok, kivárok. Csak szépen, komótosan :)
     
  18. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Sziasztok!

    Én nemrég értem haza melóból,gyorsan lezavartam a neonost és csak utána arattam.
    Krókuszal vártam az eventet,191 felröpivel elég jó vagyok ahogy nézem ki mennyit kapott.
    Felszaporítás megy már aztán csinálom amíg lehet.
    Bal oldalt ki akarom végezni teljesen,jobbot majd meglátom.
    Ha lenne felhő vagy valami ütős nyeremény akkor lehet begerjednék a végére mint a nagy hajszában
    és lenyomnám sztrágyával meg 0 percezéssel.
    Egyenlőre szép nyugisan úgy vagyok vele,még csak ma kezdődött.
    Hajrá mindenkinek!:D
     
    csio70, vihence, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Helyzetjelentés:
    Pörgettem 2 db 100 %-s bónuszt és kivettem a szezonból az 1 órást, amit a 2 felhővel kétszer tudtam aratni.
    40 játékig 187-s volt az átlag. 60 játék alatt minden variációt beadott, csak a 3-s drillt nem. Utána már elkezdett csökkenni az átlag 153-ra, majd beadta a 3-s drillt és 2 flöst, ez egy kicsit segített. :D Csak 4 flös hiányzik és elindult a mélyrepülés. Most 147-s az átlag és ez csak tovább fog csökkenni. Mostantól úgy fogom csinálni, hogy 1 párt mindenképpen megtartok hogy legyen legalább 40 pont (kivéve ha olyan kockákat dob, ami nagyon csábító a sorra). Sok sikert.
     
  20. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Ezt bizony a pocok adta. :music:o_O:eek:
    [​IMG]

    "Ismertető.
    HOL? CSAK a főfarmon
    MIBŐL?
    növényekből és fákból (ólakból és tenyésztésből NEM)"

    Most akkor hogy is van?

    Természetesen ellenőrizni szabad ha van olyan jogosult moderátor aki megnézheti ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.