Visszajelzés Kockázatos kihívás 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Junior szaki

    Gratulálok, nekem is 2 Flös hiányzik, csak a 2-es és a 4-es.:D Szerintem így is szép, persze úgy lenne a tökéletes :D
     
    Éva0315, jucus100, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  2. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Hát a tenyésztés is csődbe ment nálam.Eleinte elég jól adogatta a szerencsekockát.Mondhatnám úgy is körönként fele fele arány.Aztán változott a helyzet.Tegnap már mindegy volt 10 vagy 18 tenyésztést indítok a szerencsekocka száma nem változott.Körönként 1 kocka.Így le is álltam a tenyésztéssel.Már csak egy cél van hátra.Még 300 érme és lesz egy piccolo ládikám.És hát a pontok se jönnek azért olyan jól.72 játék után 9690 pontom van.
     
  3. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Derűs napot Mindenkinek!

    Na most már kezdek elégedett lenni. 74 kockázásnál tartok, az átlag 150, hm.. ez lehetne jobb is, a piccolóból végtelen kincskeresés lett, ami farmaranyat ad, nem is olyan rossz, bár a múltkori, ami farmaranyfát adott, jobban tetszett.
     
    Éva0315, jucus100, kutyaszálló és 2 más kedveli ezt.
  4. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hát, ez tényleg nem túl jó arány, de van még idő. A tenyésztésbe nagyrészt lovakat tettem be, és nem gyorsítottam a rózsaszin zselével, így 15 percesek voltak a tenyésztések. A férjem gyorsított rajtuk, és alig adott neki is szerencse kockát. Aztán kiszedte a gyorsítót, és láthatóan jobban adta úgy a szerencse kockákat.
    Sziaszia :) Azt elhiszem, a Fa fának én is jobban örültem volna xD De tulajdon képpen el is engedtem, mert tudtam, hogy úgy se fog bejönni. Jack-ben reménykedtem, re a gazember jól elkerült xD Na mindegy a Pogo show majd adja a farm pengőket, úgy is van még mire gyűjteni abból is.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.21
    maszilva, Éva0315, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  5. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    207 lejátszott meccsnél járok, amiből eddig 19380 pont jött ki. Az átlag 100 alatti, flösh eddig nem jött össze.
    100 tenyésztésenként átlag 24 kocka jött ki.
     
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Jó reggelt.

    Miért vittem végig magam se tudom.
    Mindenesetre leporoltam a kapát, aztán látom használni fogom e.
    [​IMG]

    Mivel ők meg nem éhesek elférnek ott ahol vannak :D
    [​IMG]
     
    maszilva, Tigrislady, Éva0315 és 20 más kedveli ezt.
  7. Csibemama

    Csibemama Junior szaki

    sziasztok.
    185 játékból megcsináltam tegnap az eventet,igaz a tenyésztésekhez elment az összes szupitápom,de megérte,mert ma leraktam az összes titokzatos ládámat,amit ezidáig gyűjtöttem és lett belőle 1 Farmaranyfa :inlove:.
     
    maszilva, Zsike49, Tigrislady és 22 más kedveli ezt.
  8. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    sziasztok.
    188 játék 25.180 pont
    Természetesen terménybónuszok nem jöttek.
    További sok sikert mindenkinek, aki még játszik. Kitartást a gyűjtögetőknek.
     
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép Vasárnapot mindenkinek!
    84/12540 a mostani állásom...ez számomra 1 nehéz event, mivel kin süt a nap, és nehezen érek ide időben aratnixD
    De a második piccolo láda biztosan meglesz
    :)legyetek jók ha tudtok:p
     
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    kovacstne, Éva0315, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Tenyésztettem reggel és az előbb. :)
    Reggel 40- ből lett 5 kocka, most 68- ból 27 db.
     
    kovacstne, Éva0315, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    én boomkor:D
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nincs tápom, ládákból szedegetem elő. Ahogy van növényem, bontok, tenyésztek, majd játszok.
     
    Éva0315, inanna11, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  14. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Értem..:D hajrá
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Meg is érkezett végre a VI- os.
    [​IMG]
     
    maszilva, Éva0315, Fätum és 11 más kedveli ezt.
  16. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    Gratulálok a 6 hoz én még reménykedek :)
     
    Éva0315, kutyaszálló, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  17. .Shinari.

    .Shinari. Haladó

    Sziasztok . Event kész 136 os átlaggal.Tenyészteni nem tenyésztettem,pörgettem meg használtam terménybónuszokat ,Piccolókból lett egy Farmaranyfa egy pocok légyfogó,egy élőholt kincs ,varázskalap.végtelen kincskeresés.
     
    Tigrislady, Éva0315, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hozok egy kis játékot. Természetesen ez sem volt gördülékeny, de élvezem.. ;)

     
    Tigrislady, inanna11, Maca2013 és 5 más kedveli ezt.
  19. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. Kibontottam az 5 piccolo ládát, még úgy látom, nem kellett volna sietni. Pöttyös ernyőgomba, élőholt kincs, kukacoskodás, végtelen kincskeresés és Ingrid tanítványa. Ez van .
     
    maszilva, szellorozsa, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  20. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok:inlove:
    70 dobásból 11 030-nál járok, nem izgat különösebben ez a játék,mert nem vagyok túl szerencsés bennexD
    ha nem mondjátok,hogy kivettétek a piccoló ládákat észre se vettem volna, már megint,olyan fura hogy nem látszik az összes
    nyeremény egy oldalon8)
    aki kész annak gratula, aki még kockázik sok sikert a jó dobásokért:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, szellorozsa, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.