Visszajelzés Kockázatos kihívás 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem szeretem a véletlen szerencsére alapuló eventeket .
    De , ha legközelebb jön , talán belekezdek .

    Isten veled Röfi koma .
     
  2. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Kicsit izgalmasra "szerveztem" a végét. Valamiért azt gondoltam, hogy este 10-ig tart az event, de sebaj, így is jó.
    Még van egy kör nimbusz a földben, 8 perc múlva érik. Kíváncsi vagyok, le tudom-e még játszani teljesen. xD
    Az eddig megszerzett 3 Piccolóból Pogó show, Ingrid tanítványa és A varázskalap lett.
    20 pontra vagyok a 4. Piccolótól és 1020-ra az ötödiktől. :D
    23980 pont 179 játékkal 133,96 az átlag.

    Frissítés: Sikerüüüüült! 25090 pontom lett 188 játékból.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.3.21
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Véget ért a Kockázatos kihívás 6. event,
    ahol a két nagy szerencsejátékossal Röfivel és a Mohó Menyét Alajossal kockázhattunk.

    A játék során az egyéb nyereményeken kívül Piccolo ládákat is szerezhettünk,
    amelyek nyitásakor ugyancsak értékes ajándékokat kaphattunk.

    Most is voltak segítőkész játékostársak, akik számolásukkal, tippjeikkel, tanácsaikkal
    nagy segítségére voltak a társaiknak.
    Köszönjük!!!

    Az event-csevegő ezennel bezárja a kapuját, találkozunk a következő event csevegőjében!

    kisebb-kockák.anigif.gif
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.