Visszajelzés Kockázatos kihívás 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Szeretek kockázni, belevágok az eventbe.
    Kupi tele van, 1 táposnál megtöltöttem, de szerintem nem is indítok többet. Baby Boom nem lesz? Várok egy kicsit hátha több állatot tudok szerezni.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.21
    Éva0315, kovacsniki84, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    Nezd meg a "Tetszik" listat Niki hozzaszolasanal, arulkodo lehet ;)

    Nem csak nektek szol, altalaban mindenkinek.

    Az event naptarban van egy Targykeresos event, marcius 24-n kezdodik. Nem tudjuk, hogy a unity/kliens mellett hogy fog mukodni (lehet sehogy), de az igaz, hogy az elozo targykeresos eventek jobb jutalmakat tartalmaztak mint ez a dobokockas (mamutfak, FA-fa, neon olak, FA), es a teljes befejezeshez ugyanugy eleg sok extra kellett, mint ami ide is kellene.

    Nem mondom, hogy a mostani targykeresos event is nagyon megeros lesz, vagy hogy biztos hogy sok extra raforditas kell majd befejezni, csak azt mondom, hogy talan nem biztos hogy jo otlet teljesen leuriteni a party poriket/szupertragyat/bonuszokat, nehogy ugy jarjunk, hogy 2-3 het mulva itt allunk legatyasodva, es kellene az extra.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.21
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Mindenki a 3 féle dekorról beszél , de lehet csillagot , aranybanánt stb is végtelenszer kiváltani , és az jelentősen olcsóbb .

    De lehet , én is dekorokban gondolkodok ?
    Dekorokban gondolkodok .
    Dekorokban gondolkodok !!!

    Nekem a tenyésztéstől függ , mennyi dekort tudok kiváltani asszem .
    A fás dekor nem érdekel , az ólassal jelenleg még nem tudok mit kezdeni , de később jól jöhetne
    De mivel van 150 mau .... Szóval , elvileg marad a növényes dekor .

    Pár hónapja gyűjtögetem , szóval megnéztem miből tudok főzni .
    10.000 db Pu Fo Ka cuccainak a ládája .

    [​IMG]

    Van még pár darab láda , ami adhat szupertápot , de az nem ennyire lesz nagy .
     
    Éva0315, mamszi5107, Melan és 9 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    10 kör:music: egy tápos programmal... még talán:p de egyébként nem merülök bele ennyire;)
     
    Éva0315, GA-BI-O-Farm és Mica67 kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Holnap én is meg tudom már írni.
    De még ma is tudom, hogy egyet sem ad. Nem teszek be semmit. Nincs egyetlen tenyésztős gazdakörim se. Minek tenyésszek? Amúgy is a legnagyobb bukta a tenyésztésben van. Minél kevesebbet tenyészt valaki annál jobb. És ez a szerencsekockára is igaz lesz. Ha nem hiszed, megbánod. Ha még utána is jársz, még el is fáradsz.
     
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    1000% biztos voltam benne, hogy hasonlót fogsz írni.
    Te döntésed,te játékod, viszont nem ér annyit amennyibe kerülne egy nagyobb mennyiség kiszedése.
     
    Éva0315, Melan, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hasonló cipőben járok.. csak kb ötöd annyi táppal a menüben... Nyitott gazdakör már nincs ami tenyész állatot igényelne...:music:
    Még 2-szer elolvasom amit írtál... és elengedem a tenyésztés adta felreppenőket:wuerg:
     
    Éva0315, Melan, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Tudom , mert egy maunál negyedet ér . Vagy tizedet , de az is lehet hogy már százados lett .

    Főleg hogy van néhány megfigyelésem .

    A mauk játékával 4 csillagos érme volt szerezhető míg ítt ebben az eventben 20 csillagos érme
    A mauk 18 csillagos érmébe kerültek , míg a mostani eventben a legolcsóbb 1000 csillagos érme .
    A mauknál 320 eventnövény és 31 felröpi kellett addig ennél az eventnél 160/80 eventnövény és 10/5 felröpi
    A mauknál a felröpi 2 területről jött , míg ennél az eventnél csak 1 területen jön a felröpi .
    A mauk 100% TP-t adnak 10 órán keresztül , míg ennél az eventnél a dekorok 25% Tp-t adnak 3 órán keresztül .


    Lehet tényleg nem éri meg ? :D
     
    Éva0315, zsu34a, Melan és 6 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jól levezetted a választ a kérdésedre!:pxD
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    BombadilTomára várok , hogy kiszámolja százalékosan , hogy mennyire nem kell nekem .
    A belerakott mennyiség = 25% dekor .
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Lehet hogy neked nem fog adni a tenyésztés semmit, de nekem fog adni, mert Tamás megmondta és az úgy lesz. :D
    Kell nekem az 5 Piccolo, mert a tyúkok is szeretnek a ládából kapirgálni. :);)
    120-as átlaggal kell 33 ezer növény 1 területről, azért ez nem kismiska mennyiség, be kell egy kicsit segíteni. ;)
     
    Éva0315, Melan, kovacsniki84 és 10 más kedveli ezt.
  12. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Megnézve a márciusi eventeket, maximálisan igazad van:
    Két hetes Eventek területén zajló event, Tenyésztős event, Teliholdas event,
    nem beszélve a Tárgykeresős event, bizony nagyon be kell osztani a tartalékokat.

    A felsoroltak várhatóan igen sok hozzávalót fognak igényelni.
    Vigyázni kell nehogy a Piccolo láda csábítása elvegye a lehetőséget
    a további játékoktól.

    Én mint mindig a maximumra törekszem, de nem bármi áron.
    Holnaptól már egy kicsit okosabbak leszünk.
     
    Éva0315, Melan, kovacsniki84 és 2 más kedveli ezt.
  13. levendula00

    levendula00 Fórum-zöldfülű

    Azt hiszem ezt nem fogom megcsinálni. Nincs miért!
     
    Éva0315, kovacsniki84 és -katalinjani- kedveli ezt.
  14. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Szia.
    Hát a party pörikkel nem szoktam takarékoskodni mert onnan általában jó cuccokat kapok.A szerencsére bízom magam mikor pörgetek és vagy bejön vagy nem.De eddig elég jó,mert kipöriztem már pár terményes ólat.Ez a farmerama új számomra.Az eventek változtak,a piac óriásit változott.Először mikor megláttam az árakat csak pislogtam egyfolytában.Most még a középutat választom és van és lesz olyan event amit ki fogok hagyni.Naivan belekezdtem a romantikusba is.Ha nem kaptam volna óriási segítségeket még a felhőt se értem volna el.És minél több idő telik el a játék újra kezdésétől egyre jobban hiányzik a régi farmom a cuccaival együtt.Most még van rengeteg csiszolni valóm ezen a nulláról épülő farmon így inkább elengedek eventeket.A későbbiekben úgyis lesz alkalmam más eventekkel munkálkodni.Addig nyugisan ráállok a növénynemesítésre és a tölgynél a rúna helyek zöldre színezésére.
     
    Éva0315, Melan, kovacsniki84 és 4 más kedveli ezt.
  15. mija

    mija Járnitanuló

    Ahogy többieket olvasom , első meglátásom az volt elkezdem .De most már ,ezt eventet elengedem,és ki hagyom.Helyette most ,úgy is kevés állatom van azokat tenyésztek .
     
    Éva0315 és -katalinjani- kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor számoljál előbb Kakaska:
    120as átlaggal 208*160=33280 gaz kell. Ez 54,9 aratás, felszaporítással együtt.
    1 szerencsekocka 80 gazt ér. Tegyük fel, hogy 1 körből lesz 10 szerencsekockád. Az 264 sztáp.
    Vagyis durván 26 sztápra kapsz 80 gazt.
    Akkor a növényes meg miegymás, jack, eventnövényes sztrágyával, kacsakatával, pörivel sokkal hatékonyabb. Az 54 aratás gyorsan levihető 18ra. És ha ki is kockázod magadnak a tenyésztésből a 208at, még mindig kelleni fog 27,45 aratás. Ami pusztán csatnival több, mint 5 nap. Vagyis 5 és fél. Szóval?
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Na ez a számítás igen kijózanító... még akkor is ha esetleg picit nagyobb arányba jönne az a szerencsekocka...
    A lényeg a lényeg... a kocka el van vetve:music: szupertáp marad a szalamandráknak!
     
    Éva0315, jutka190226, Melan és 4 más kedveli ezt.
  18. kukkorifarm

    kukkorifarm Utánpótlás-írogató

    Szeretnék kérdezni állatoknál hogyan lehet nulla percezni??
     
    Éva0315 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De nem akarom az egészet tenyésztésből megcsinálni. :D Érti Kend? 1 kör tenyésztés adni fog kb. 15-20 kockát. Legyen 20 db. :D az 1600 növénnyel kevesebb. Csak pár kört csinálok.
     
    genka53, Melan, kovacsniki84 és 5 más kedveli ezt.
  20. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Belekezdek ;)jutok amire jutok,engem a titok ólak érdekelnek a legjobban:pna meg a farmpengők. jó játékot mindenkinek:inlove:
     
    Fuhur, Éva0315, kovacsniki84 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.