Visszajelzés Kockázatos kihívás 7. - 2021. november - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 23.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Most még annyira sem adja a szerencsekockákat, mint eddig. Teljes kör tenyésztésre 8 jött. Egyáltalán nem éri meg. Színes skorpiókra még szükségem van, azokat tenyésztem, az egytáposban, az event miatt egyet sem indítanék.
     
    Sali~*.*, szellorozsa, Lenczy és 2 más kedveli ezt.
  2. pacsírta21

    pacsírta21 Járnitanuló

    Szia! Tegnap 50 tenyésztésre 2 db-ot kaptam.
     
    szellorozsa és CoraQueen kedveli ezt.
  3. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Nálam csoda történt, 2 körből 29 kocka! Még marad is, ez bosszant, mert ha tegnap lehetett volna tenyészteni, akkor már kész is lennék. Persze örülök nagyon, hisz ritkán sikerül eljutnom az event végéig!
     
    szellorozsa, Nagyii58, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  4. mszidi7

    mszidi7 Fórum mestere

    Sziasztok.Mintha ugy olvastam volna hogy a tenyesztesnel kapok aranykockat,a jatekszerkesztoknek szoltak? mert egy egesz tenyesztesbol kaptam 4 db kockat ez mar viccnek is rossz
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. röpcsi1

    röpcsi1 Törekvő

    Utálom ezt az eventet!:mad::mad: 67 dobásból lett 8600 pontom a másik farmomon 55 dobásból már 8950. Valaki elmagyarázhatná, hogy megértsem ennek a hatalmas különbségnek az okát. Tudom a véletlen meg a gép stb, stb, stb. Az igazi okot szeretném tudni, hogy miért van a gép így beállítva, mert ugye ezt valakik beállítják, még nincs itt a robotok lázadása!
     
    sormar11 és szellorozsa kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igaz , hogy kevesebb , mint az aláírásodban , de a nyomodban vagyok:D:inlove:

    [​IMG]
     
    zsani_apja, GA-BI-O-Farm és szellorozsa kedveli ezt.
  7. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. 200 játék, 25170 pont , és itt a vége. Maradt 11 játékra lehetőség, még eljátszom, de befejeztem. Csak keveset tenyésztettem, mert nem volt megérős.
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Még nem végeztem én sem. Ott az előzőből maradt bent, nem is zaklatom. :)
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  9. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Én is végeztem 210 játék 25450 pont. elég is volt. Az utolsó piccolóból virágos dallamok lettek, már csak erre vágytam.xD
     
    maszilva, jucus100, sormar11 és 4 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Bizos szomorú lehet a kis pikolód , hogy nem tudod simogatni és dédelgetni . :cry:
     
    GA-BI-O-Farm és tandem6 kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Annyira nem szomorú. Már várják a többiek. Nem tudok képet hozni, mert a képmegosztó, amit használok ismét sztrájkol. :D
    200 játék - 24840, itt tartok. 3 játékom van még és egy kör növény a földekben. Maga a játék tetszett, többet már nem ültetek szerintem, ez bőven elég a jóból.
    update: most 201 játéknál ugyan úgy állok, mint az aláírásomban. Ott elég volt a 193, viszont akkor nem jött meg minden kombináció, most igen.
    Most végeztem a jobb oldallal, 202 játék kellett hozzá. Ez dokumentálható. ;)

    Nézegettem, hogy mit szedjek ki a boltból még @HéricsBáró. Csillagot kiveheted, ahányszor csak akarod.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.21
  12. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Egy darabot sem tenyésztettem.
    229/30250-nél járok.
     
    sormar11 kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Gondolj bele, ha tenyésztettél volna. Lehet 230 játéknál is tartanál. :D ;)
     
  14. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok, ezen a farmomon 197 játék is elég volt a jobb oldal végigviteléhez. Van 2240 érmém a piccolok kiváltása után, még törpölök, hogy mit váltsak ki. A kupit tele raktam, remélem a cápák nem eszik meg reggelre a pockokat. Elég csúnya mészárlás lenne. :):):)
     
  15. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Ezen a kis farmomon, ami már nem is olyan kicsi, itt nem lesz meg a jobb oldal. Igaz semmi nem jött úgy ahogy kellett volna. A második piccolo viszont kell, így még egy picit játszom, kell még 220 érme, és utána befejezem. Az elsőt kitettem, és az első Jack fejlődött ki belőle.
     
    Kuzdern, ljanika6, Rizstej és 6 más kedveli ezt.
  16. peti.pepe.2000

    peti.pepe.2000 Fórumszaki

    Sziasztok nemtudom valaki észrevette-e, de az eventnövény 55 tp-t ad alapból viszont ha a vetőtáblán ráviszem az egeret 220 tp-t ír. Ez miért van?
     
  17. agika48

    agika48 Törekvő

    Sajnos ÚJ fák nem lettek!!!!!
     
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A vetőtáblán a 2*2 méretű terület TP-je látszik.

    A kihelyezett földben a területi felosztás alapján az 1*1-es méretben az 55 TP reális.
     
  19. agika48

    agika48 Törekvő

    Nem fejlődnek ki ÚJ fák. Hiába van új gazda kör - nem lehet csinálni. Ennyi feladatot csinálunk lehetne elérni Új fákat.
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ki mire költi a csillagos érméket ? :inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.