Visszajelzés Kockázatos kihívás 8. - 2022. március (Hátulgombolós kockázatos kihívás) - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 8.3.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Végig vittem a jobb oldalt, de még maradt 30 kocka amit el kellene még játszani. Megint túltermeltem a növényt, így nulla perceztem a felröpikért :) :)
    További jó játékot . :)
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt hamar letudod játszani. Este van. Még a holdról is azt kiabálják, hogy Játszani jó! :D Most cigiztem az erkélyen, akkor hallottam. ;)
     
    jucus100, anci0915, kutyaszálló és 14 más kedveli ezt.
  3. Sájem-farm

    Sájem-farm Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,
    Megszereztem az első piccolo ládát amiből Levéltánc+ lett. Valaki meg tudná mondani ez mit pluszt jelent? :) Előre is köszönöm.
     
    kutyaszálló és Gio kedveli ezt.
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A dekorok esetében azt jelenti, hogy a dekor valami különleges tulajdonsággal rendelkezik "X" aratásig.
    Jelen esetben a

    Levéltánc (+)

    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Amit ad: 5000 TP/BTP és 250% TP/BTP bónusz 10 órán át
    Kihelyezhető: a teliholdas területeket kivéve minden területre, beleértve a házikedvencek futtatóját is.
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.
    Learatható: 10-szer


    Levéltánc
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Amit ad: 5000 TP/BTP
    Kihelyezhető: felhőkre és minden területre (teliholdas területeket kivéve)
    (A bónuszt elveszített dekor, a házikedvencek futtatójába nem tehető ki, de felhőkre igen.)

    A speciális, +-os dekorokról az alábbi linken bővebben is olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/
     
    kutyaszálló, DevilMókus, ulmo12 és 6 más kedveli ezt.
  5. Sájem-farm

    Sájem-farm Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen :)
     
    jutka190226, fakír1020, Gio és 2 más kedveli ezt.
  6. Galaxika

    Galaxika Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Szeretném megosztani veletek az örömöm: az egyik piccolóból lett egy farmaranyfám!! :))
     
    jutka190226, Fätum, csillus35 és 27 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok.139 játék 19000 pont:music:136 pont átlag:music:
    Sajnos a pink skorpió már nem sanszos...:oops:keveset értem rá a hétvége alatt:wuerg:
    Na sebaj majd tenyésztünk skorpiókat:)
     
    jutka190226, anci0915, Gio és 7 más kedveli ezt.
  8. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Ma reggelre kimaxoltam a jobboldalt is. 182 játékkal, 25000 pont sikeredett. A pink skorpiót kitettem, igazán szép lett, örülök neki. A másik két farmomon is közel a vége , de ott sem hagyom bent ezt a szép ólat.
     
    jutka190226, Gio, kutyaszálló és 9 más kedveli ezt.
  9. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Pár perce 140 játékkal elértem a Piccolót a jobb oldalon. 18370/140 = 131 pontos átlagom lett, voltak nagyon jó, szerencsés sorozatok és nagyon bénák is. :) De jó volt, én szeretem a kockajátékot. Kivettem a másik két Piccolót is, így most összesen van 22 db Piccolóm, azt sem tudom, hová tegyem ki őket. :p
    Még lesz pár dobásom, de a rózsa skorpió távoli, így lassan befejezem a játékot. Délután amúgy is programom van. Megvan a felhősor, 3 db Piccolo, néhány titokfa, titokól és a többi menet közben kapott ajándékok. Ezzel elégedett lehetek.
    Szép napot, jó játékot Mindenkinek! :inlove:
     
    jutka190226, Fätum, jucus100 és 18 más kedveli ezt.
  10. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Elsősorban azért írok mert annyira tetszik a hozzáállásod a végeredményt illetően.:)
    Gratulálok a többi nyereményedhez is:)

    Irigyellek hogy meg tudtad állni hogy ne bontogasd ki egyesével a piccolo ládákat mint énxD
    További szép napot kívánok!:)
     
    jutka190226, Fätum, jucus100 és 13 más kedveli ezt.
  11. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Legnagyobb kincset kaptad:sleepy:
     
  12. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    103 lejátszott játék, 14330 bónuszpont, ez átlagban 139. Hát ez van. 6 -os flöst nem tudtam csak összehozni.
     
    jutka190226, Namiamano, fakír1020 és 5 más kedveli ezt.
  13. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sziasztok.A felhő beüzemelve és a pikolóból nekem is lett 1 farmeraranyfám
     
    jutka190226, jucus100, Gio és 14 más kedveli ezt.
  14. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Végeredmény: 200/25.410
    A 100. szintet 197 játékkal értem el. A csillagos érméimet pontosan felhasználtam 8)
    Emlékszem az első kockázós játékra, amikor kb. gőzöm nem volt, hogy mit kell csinálni, pontosabban, hogy válogatni kell a kockákat, csak végigdobtam mindig a hármat, és nem értettem, másoknak hogy vannak jobb találatai xD:cry:
    Aztán persze megvilágosodtam, de most a világosság sem sokat ért :oops:
    De azért kisebb szerencsével is végigmentem az úton. ;)
     
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Lassan de biztosan tolom előre az eventet 184/24.800 :)nincs idegesség, no paraxD:D
     
    ulmo12, jutka190226, jucus100 és 16 más kedveli ezt.
  16. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Van egy kis pihenő a konyha felújításban, így ültettem tovább. 20 pontra a végétől vagyok. Bekevertem a növényeimet, és nem sikerült jót kockázni. A maradék 21 növényemet elültetem, és a neon ól is az enyém lesz végül. Nálam 189 játék kell a végéhez. Most 188/ 24980 az állás.
     
    ulmo12, jucus100, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  17. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove: / nagyon homloktörölgetős szmájli !!!!!! /
    Nem hittem, hogy sikerül , olyan béna voltam:cry::cry::cry:
    Elóször a felhőcske volt a cél, utána a piccoló, egyre bátrabb lettem és a rózsa skorpió is meg lett, a pillangót meg már csak
    azért is:D:D:D
    Nagyon örültem,hogy írták a többiek a fákat a szerencsekocka miatt,így jóval kevesebb növényt kellett ültetni8):p
    Aki kész annak gratula,aki még kockáztat sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
    Ja és lett kakapóm a titokosokból:inlove::inlove::inlove:
     
    ulmo12, bocsinet, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
  18. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia, nagyon örülök, hogy ilyen sikeres voltál.:D
    Gratulálok :D Alig várom már, hogy Húsvét legyen, és nyitogasd azt a sok sok piccolót!:inlove:
    Ugye megosztod velünk az örömödet?:D Legyen szép napod!:inlove:
     
    ulmo12, jutka190226, Fätum és 7 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Az biztos, nem ültetek még 1 kört [​IMG] viszlát pillangó 8)
     
    ulmo12, jutka190226, bocsinet és 9 más kedveli ezt.
  20. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    18380/144 játék, 127,63 átlaggal azt gondolom elég gyatra eredmény. Kiszedtem a 3. picollót és részemről ennyi volt. Azt hiszem 60 csillagos érmét vagyok kénytelen bent hagyni veszni... Több is veszett már Mohácsnál tartja a mondás. Sok szerencsét annak, aki még küzd, én elengedtem a további nyeremény lehetőségeket.
     
    jutka190226, maszilva, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.