Visszajelzés Kozmikus utazás csevegő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 16.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.


    Alvómaszkvarroda - a lajhár terményes ólja
    [​IMG]

    Elérhető: a Maja majmok szentélyében a 6. kamra lajhárvacok szobor kiváltásával -> ára: 14 AB <- a műhelyes ól és a termény készítése is lehetővé válik a lajhárvacok szobor kiváltásával
    Megépítéséhez szükséges a városi műhelyben:
    50 ásó, 700 tégla, 5 fakalapács, 700 fa, 15 ventilátor
    Érési idő: 12:00 óra
    Termény: 1 db alvómaszk [​IMG]
    Tapasztalatpont: 200 TP
    Trágya mennyisége: 3 db
    Kihelyezhetősége: Baha ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete
    Etetéséhez 1 db lajhártáp + 1 db lajhár szükséges
    Tárgy mérete: 2x2
    A termény pajtaértéke: 703

    Ha a lajhár nincs kiváltva a Majmok szentélyében, akkor a bahás piacon sem látod.
    Viszont ha hozzáférsz a lajhárhoz, akkor megépíthető terményes ól.

    ITT jelent meg Bahama fejlesztésként.
     
  2. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Sokadszorra, öreg játékosként......nem, nem akarok bonyolult eventeket olvasni....Nem akarok 3 egyenletes szövegértést. Játszani szeretnék, elolvasom egyszer, megértem. Itt már nem tudom hányszor visszaolvastam, keresgettem. Az event átláthatatlan, visszamegyek ugyanoda, ahol már jártam. Nem tudom, kiváltottam-e, vagy mi van? A való élet stresszes, nehéz, én ide játszani jövök. Jönnék. Nem, nem egy bites játékokat, de nem is Einstein félét. Én itt oda-vissza ugrálok....voltam itt, ez ki van váltva? Ezzel mi van?...szóval ez nem lesz a kedvencem. :eek:
     
    Matyi1950, anci0915, mucus252 és 3 más kedveli ezt.
  3. csibe0929

    csibe0929 Utánpótlás-írogató

    Az új event valahogy nem értem kategória. Holvan a kezdő "kocka" egyáltalán ????
     
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  5. csibe0929

    csibe0929 Utánpótlás-írogató

  6. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Ugye, ami termelhető és nem rémes, az általában a piacon is van.
    Nos, nem véletlen, hogy itt nem hangsúlyozták a vásárlást. Én a 30. piacon vagyok, de valsz. a többieken is hasonló a helyzet. Mivel még nagyon alapáron megy, és senki nem áldozott fel az árak növelése végett ilyen terményeket, nálam a megvehető tétel 0, azaz nulla darab.
    Ha véletlenül azonos piacon vagyunk, írj rám priviben és teszek ki neked, amennyit kérsz. No jó, ne ezres tételt várj :)
    Viszont tényleg fontos, hogy ki legyen váltva a szentélyben, mert akkor ihába teszek ki, nem látod a piacon és nem is fogod tudni megvenni.
    Jó játékot!
    Ja, ha valakinek csiga kell nálam, adok, csak egyeztessünk priviben.

    csibe0929!
    Ettől jobban kiemelni nem lehet a fontos dolgokat, mint pirossal, vastagon, nagyobb betűkkel.
    De ha tényleg elbújt neked, akkor javaslom többünk stratégiáját, hogy egyszer kattogd végig a szinteket, de lassan! Várd meg, amíg megjelenik a FELFEDEZÉS gomb jobb oldalt lenn, és ha zöld, akkor nyert ügyed van. Nekem öreg gépem van, meg-megáll, körülnéz, de már kb. érzem, hogy mennyi idő kell neki egy képernyő-frissüléshez, amikor is megjelennek az új adatok/képek.
    Nem mondom, hogy nem vagyok türelmetlen, viszont szeretem a termett rózsát is :)
     
    kutyaszálló, -Erbrow-, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Munka miatt most tudtam nekilátni érdemben az eventnek, de... Hát nagyon gyér, amit tud. Láttam, hogy van siló fejlesztés, kiveszem és ennyi.
     
    -kaktuszable- kedveli ezt.
  8. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok felhöcske kész márcsak csipegetek :) hajrá aki még nem :)
     
    maszilva, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Köszönöm szépen. Előbb vagy utóbb neked is lesz. A sok havermackó, pogó show után nagy volt a meglepi. Volt már két fám, de azért még kicsi farmer koromban nagyon megdolgoztam egy tárgykeresős játékban .
     
  10. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ez a fajta minijáték is egy a sok közül.
    Nincs ebben sem semmi ördöngösség.:)
    Nem elég csupán olvasni értelmezni is kell az olvasottakat.
    Amelyik szobát már megcsináltad, azon pontozott út jelenik meg. upload_2021-11-20_19-15-32.png
    Így jobban látható, hogy melyik szoba van még hátra az adott fedélzeten.
    Feloldásra váró szoba: upload_2021-11-20_19-16-48.png
    Kész szoba: upload_2021-11-20_19-15-32.png
     
    Havasi_Gyopár, -Erbrow-, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  11. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Szia !! Ha van időd és lehetőséged rá, akkor váltsd ki a felhőket !! Az egyikre bármit tehetsz, a másikra (ha kéred) én kiváltom a rávalókat !!!! csak szólj ;):)
     
  12. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Ha van némi szupercsöppöd, meg lehet oldani gyorsan. Ha kell, a rávalókat én kiváltottam, el is küldöm, csak szólj. Tudod, a felhő már nem kér enni...
     
  13. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Köszönöm szépen, akkor ha nem nagy gond, élnék a felkínált lehetőséggel :)

    Szupertrágyából van elég, szerencsére :music: Beüzemeltem, amit csak lehet, most már sikerülni fog :music:
     
    nolina1965, -kaktuszable- és SnéDóri kedveli ezt.
  14. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    sziasztok!
    Kérlek írjátok meg, hogy melyik ól terményese az alvómaszk! Köszönöm!
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, tekerj vissza ennek az oldalnak a legtetejére!
     
    Havasi_Gyopár, -Erbrow-, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  16. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Megbeszéltük !! csak kérlek írj rám a következő cserekor, de én is felkörmölöm valahova ;)
     
    Kuzdern, ^^Ayumi^^ és Sali~*.* kedveli ezt.
  17. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Rendben! És még egyszer, köszönöm szépen :inlove:
     
    -kaktuszable- kedveli ezt.
  18. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Nem mai farmgazda vagyok már, szinte a kezdetektől játszom.... Ritka egy vacak eventre sikeredett ez a nublonos. Végül is sikerült befejeznem, de nagyon izgultam, hogy minden meglegyen a felhőre is. Az eventismertetőt nagyjából át szoktam futni, de ha már a kezdeténél nem világos valami, rá is hagyom, mondván majd meglátom élesben, hogyan kell. De már indulásnál sem láttam igazán, merre tovább. Termeltem a gazt és kb. az event felénél jöttem rá, amit itt többen is írtatok, hogy mit kell figyelni. A nublon emberkét és a ledet... Addig viszont csomó szuprertrágyát és KK-t elhasználtam, majdnem feleslegesen, mert van még idő bőven event végéig.
    Nem akarok több ilyen eventet. :oops:
     
    Magdusnéne, Fätum, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Űrutazás befejezve...olyan köd van mifelénk csoda, hogy hazataláltamxD;)
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálunk egész nap az van, pedig nem ma végeztem. :D ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.