Visszajelzés Kozmikus utazás csevegő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 16.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen! Sokat fog segíteni!
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Ismertetőt még nem néztem, most értem haza. Gondoltam itt nézelődök. Egyszerű kezdés lesz. Ültetem a növényt és majd valahol betudok szállni a liftbe. :D ;)
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Hááát most fel kell kötni a gatyánkat, mert figyelni kell. :)
    A 2. fedélzet 10. mezőjén kezdünk, utána 11-12-13. mezők. Ezzel elérhetővé válik a 7. és 18. mező, amik a liftek. A 7. mező feloldásával elérhető válik a 3. fedélzet 9. mezője, a 18. mező feloldásával a 3. fedélzet 8. mezője.
    A 7-es mező bal oldalán a lila mezőbe beadunk 70 chipet és elérhető az 1. fedélzet 10. mezője.
    A 18-as mező jobb oldalán levő lila mezőbe beadunk 100 chipet és elérhető lesz az 1. fedélzet 21-es mezője.
    A felhőhöz és a kitehetőkhöz kellenek a sárga és lila kártyakulcsok. A 2. fedélzeten a 9-es mezőből tudjuk kivenni a sárgát 6 óránként és a lilát a 2-es, 20-as, 22-es mezőből. Ezeket érdemes minél előbb elérni és naponta 3x aratni.
    Az 1. fedélzeten a 7-es és a 24-es mező is ad sárga kártyakulcsot.

    A sárga kártyakulcsból kell 104 db, de 14 db-t kapunk az eventből, ezért 90 db kell.
    A lila kártyakulcsból kell 102 db, de 14 db-t kapunk az eventből, ezért 88 db kell.
    Az egyéb kiszedhetők:
    1. fedélzet 19. - 6 óránként 2 party pörgetés
    1. fedélzet 11. - 4 szupertáp 6 óránként
    3. fedélzet 2. - 1 db bónuszláda 12 óránként
    3. fedélzet 15. - 1 db 3 órás kupon 12 óránként.
    Szóljatok ha valamit elnéztem, mert a végén én is belegabalyodtam. :D
    Sok sikert.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.21
    Othep, -ágianyu33-, maszilva és 44 más kedveli ezt.
  4. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Szia!

    Nekem alvómaszkom nincs.
    Azt melyik ól adja? (Nekem nyilván nics olyan :()
    Remélem lesz majd a piacon...sárkányvérfa termést már vettem :)
    Köszi
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.11.21
    Csibemama, kutyaszálló és Éva0315 kedveli ezt.
  5. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    ITT jelent meg Baha fejlesztésként.

    Alvómaszkvarroda - a lajhár terményes ólja
    [​IMG]

    Elérhető: a Maja majmok szentélyében a 6. kamra lajhárvacok szobor kiváltásával -> ára: 14 AB <- a műhelyes ól és a termény készítése is lehetővé válik a lajhárvacok szobor kiváltásával
    Megépítéséhez szükséges a városi műhelyben:
    50 ásó, 700 tégla, 5 fakalapács, 700 fa, 15 ventilátor
    Érési idő: 12:00 óra
    Termény: 1 db alvómaszk [​IMG]
    Tapasztalatpont: 200 TP
    Trágya mennyisége: 3 db
    Kihelyezhetősége: Baha ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete
    Etetéséhez 1 db lajhártáp + 1 db lajhár szükséges
    Tárgy mérete: 2x2
    A termény pajtaértéke: 703

    Ha a lajhár nincs kiváltva a Majmok szentélyében, akkor a bahás piacon sem látod. Viszont ha hozzáférsz a lajhárhoz, akkor megépíthető terményes ól.

    Üdv: Nami.
     
    Sanyat, Kuzdern, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  6. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Szia!

    Köszönöm a segítséget.
    Nálam valami nem stimmel, mert a szentélyben nem találtam meg. Van lajhárszobor fejlesztés, de az nem alvőmaszkot ad, ill. nem is engedi kiváltani.
    A műhelyben sem tudom megépíteni, nem adja föl a lajhárt.
    Mit nem tudok? Sima lajhárt tudok tenyészteni...

    Köszi,
    Ádám


     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Bocsi! Storno az alábbi levél! :)
    Meg tudom építeni, csak nem ismertem föl a lajhárt :).
    A Majánál is biztos én vagyok a hunyó, de ott nem találom.

    Köszi,
    Ádám



     
  8. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Kissé csavaros. Azt hiszem gyakran jövök majd ide. Mindenesetre növény kell, az biztos, tehát termelünk.
    Közben meg szépen letisztulnak a tennivalók.
    R
     
    Éva0315, PZoli64 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája




    Szia!
    Én csak egyet tudok elképzelni, méghozzá azt, hogy nem jó helyen kerested :) Biztos, hogy a bahások között nézted?[​IMG]
    A cápa és az anakonda között találod meg, nézd meg kérlek még egyszer, ott kéne lennie :)
     
  10. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :)
    Köszönöm szépen a sok összefoglalót, és segítséget, ez sokat fog segíteni az eventnél.
    Amaránttal várom az eventet, remélem lesz sok felröppenő :) Sajnos nem fogom tudni elkezdeni időben az eventet, mert orvoshoz kell mennem 14:00 h -re. Remélem hamar végzek, és nem lesz nagy a csúszás. Egyelőre különösebb stratégiám nincs, csak a szokásos.

    Sziaszia :) Köszi Genka, ez nagyon szuper. Ki is másoltam, és kinyomtattam, sokat fog segíteni :)
    Szia! Az nem biztos. Nekem pld. ma reggel kellett vennem többek között, sárkányvérfatermést. Tegnap egyetlen darab sem volt a 40. piacon, ma reggel szerencsére volt, így gyorsan be is vásároltam. Tartalékot is, mert ha felmegy az ára, akkor a plusz darabokat vissza teszem a piacra. Kellett még vennem napelemet, és mogyoróvajat is. Én nagyon ritkán terményezem, szinte soha. Titokfákat és titokólakat pedig nem veszek. Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen aki így játszik. Ezért azok akik rendszeresen terményeznek, vagy vásárolnak csemetéket, vagy titok ólakat, esélyesen ezzel a pár darabban is ami kell az eventhez, szépen tudnak majd keresni.
     
    Éva0315, maszilva, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Értem ;) Valóban igaz, hogy néha a kis tételek is mozgatják a piacot, mert máshogy játszunk;)
    De ez így jó;)
    Utolsó mondatodon gondolkozom... Lehet többször kellene kimennem a piacra;) Hátha feljebb kúszna a csp eredmény számlálóm;)
     
    Éva0315 és Fätum kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziaszia :)
    Nekem sincs, de azért elkezdtem készülni: A főn és a szédültön holdvirág érik, szükségem van rá a nemesítéshez az üvegházban. A piacon esélytelen megvennem szürke sajnos, pedig szívesen vennék belőle pár ezret.
    Ezt fogom aratni 14 órakor.
    Megkíséreltem pörizni, de ma reggel nem volt szerencsém, csak két +1-es növény bónuszt sikerült (és két dekort, ezek mindkettőjének örültem), talán majd 11 órától az akcióban jobb lesz :D. Ha nem kapok terménybónuszt jöhetnek a polcosak és a Jack-ok.
    Nullázni fogok amaránttal és veszek egy közepes kosarat. Szeretném minél gyorsabban letudni az eventet, amennyire a kártyakulcsok megléte engedik, ezért, ha sikerül ezeknek és a lifteknek a feloldásával szeretném elkezdeni a teljesítést, majd kiderül, hogy mit tehetek meg és mit nem :).
    Sok sikert kívánok mindenkinek a teljesítéshez, érjétek el amit szeretnétek :)
     
    HéricsBáró, Éva0315, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezek a fránya kulcsok.... :music: gyűjtögetni kell:wuerg: no mindegy... a végére biztosan meglesznek;)
     
    Éva0315, Kuzdern és Rizstej kedveli ezt.
  14. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Ha elindul az event, és a beadások, szerintem nagyon gyorsan felfognak kúszni az árak. Sokan nem készülnek rá az eventekre. Volt már példa nem is egyszer, hogy jöttek ide felháborodva, hogy mit kell beadni a pajtából... nincs a pajtájukban...nincs a piacon se...vagy marha drága...igy nem lesznek készen...és mindenki szégyellje magát...meg mit képzenek... -.- Szerintem most sem lesz ez máshogy.
    Most így event előtt venni érdemes, event alatt pedig eladni.
     
    Éva0315, Hahacska, zoldert és 3 más kedveli ezt.
  15. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Mivel meg tudod építeni és termeled a lajhárt, biztosan kiváltottad a vonatkozó szobrot. Egyébként a szentély 6. kamrájában, középen az első. "Lajhárvacok szobor"
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  16. Bogyo69

    Bogyo69 Járnitanuló

    Sziasztok! Az előbb olvastam egy hozzászólásban, hogy amaránttal fog nullázni. Mi kell hozzá, nemesítésben nincs a két "óra", segítsetek!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Utoljára szerkesztett: 17.11.21
    Éva0315, maszilva, szekulagábor és 2 más kedveli ezt.
  18. Bogyo69

    Bogyo69 Járnitanuló

  19. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Sziasztok!
    Végignéztem a beadandók listáját, minden van, csak az alvómaszkot nem találtam. Fogalmam se volt, hogy ilyen létezik. Szerencsére az előző hsz-eknél pont azt kereste valaki, így én is csináltam rögtön hármat. Szupertáppal hizlalom őket, mire sorra kerül a beadás, már meglesz a mennyiség.
    Én tönkebúzával várom az eventet, mert kell az a plusz propeller fa (kk szupertrágya mamut a gazdaköriből).
    Elsőre a kártyakulcsokat adó mezőket próbálom elérni, hogy biztos meglegyenek, mert nem kevés az a mennyiség, amit kérnek.
    Tehát így fogok haladni:
    10-11-12-13-14-15-9-20
    6-1-2
    17-21-22
    bal felső lift-10-4-3-2-1-7
    vissza a 2. szintre-jobb alsó lift-21-27-28-29-30-24
    Remélem nem kavarodtam bele.
    A felhőket és néhány apróságot a végén szemezgetem.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.21
    Éva0315, Fätum, nagymami2 és 6 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez is egy jó játék annak aki szeret piacozni;) Pont ettől szép ez a játék;) Millió módon játszható!:music:
    A piacon ha venni kell akkor marha drága:wuerg: ha eladni akarok akkor nyomottnak tűnik az ár:p
    Ez már csak ilyen;):music:
     
    Samborg, Éva0315, nagymami2 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.