Visszajelzés Kozmikus utazás csevegő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 16.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Kozmikus utazás" event élő, online.

    Kérjük, 14:00 óra után a játékban egy kilépést, majd visszatérést követően ellenőrizzétek a Hírek menüt, az eventórát is a kezdés érdekében.
    Ha az event híre és az eventóra is látszik, készítsétek elő a betakarítást a felröppenők érdekében!

    Ne feledjétek, az event két helyszíne a főfarm és a szédült szántó.

    Az eventnövény, a nublonea szaporítása az első teendő az űrlény-chip (felröppenő) betakarítása után.

    Fontos, hogy az élő játékban kövessétek figyelemmel a feladatok teljesítését, végezzétek el a jegyzeteitekben a javításokat, ha van változás a leíráshoz képest!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    PalMa, marcsi152, -ágianyu33- és 5 más kedveli ezt.
  2. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Azt lehet tudni, hogy miért változott az eventnövény érési idő 7:30-ra? Nekem 5:30 rémlik. Rosszul emlékeztem, elnézést, Mindenkitől!

    Két teljes terület Havasi őszirózsa, 6+1 pannival 272 felröpi.

    Üdv: Nami. Szerkesztve hibás infó miatt.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.21
    Éva0315, Sanyat és juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Sziasztok.
    Két teljes terület, széleken fák, 236 chip, egy felhővel. A szédült szántón a 26 vegyes fa, jórészt XXL, 2 db felröppenőt adott.
     
    Éva0315, zoldert és Namiamano kedveli ezt.
  4. szili48

    szili48 Törekvő

    én is 5:30 -ra emlékszem
     
    Éva0315 és Namiamano kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Sajnos 7:30 volt írva az ismertetőben. Még meg is jegyeztem magamba, hogy jó hosszú érésidejű, így aktiváltam is mind a 3 érésgyorsító felhőmet.
    A 3 felhővel, persze szuper trágyával. karácsonyi, süti, fehér ártatlanság 33 percenként lehet aratni ;)
    Amarant 21 pannival 100%-ban adta a felröpit:)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.21
    Éva0315, maszilva, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  6. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Én is annyira emlékszem, még számoltam is, hogy frankón belefér Jack idejébe az aratás....
     
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Nami!
    Nem történt változtatás az event növény érés-idejében. Kezdettől fogva 7:30 volt feltüntetve.
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Az event kiírás megjelenítésétől kezdve 7:30 volt az érésidő.
     
  9. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Elnézést, bizonyára a vizes-tárgyás érési idő rémlett.

    Üdv: Nami.
     
    Havasi_Gyopár, Sanyat és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. zamenik

    zamenik Aktív író

    Hmmm, firefoxon elkezdett nem működni a játék, remélem le tudok aratni 10 perc múlva valahogy
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Válts át Chrome-ra, vagy Edge-re, ha azon jobban megy a játék.
    Ccleaner megvolt? A sok kosárkázás után megérdemli a gép, hogy "tisztába tedd" ;).
    Vagy a grafikát állítsd vissza normálra. Az is segíthet, mert csak a minijátékoknál kell "magas" beállítású, (bár nekem folyamatosan azon van, igaz, én kliensben játszom, és prímán megy).
     
    Domos52, jófarmerlány és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Benéztem a kezdést, 2 órás növény aratással kezdem az eventet. Cserében pörgettem 2 party pörit, mindkétszer 100% termény bónusz lett. Sosem volt még ilyen szerencsém, veszek is egy lottót gyorsan. :)
     
    Amira09, Éva0315, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  13. Magdi1954

    Magdi1954 Junior szaki

    hol kell elkezdeni
     
  14. zamenik

    zamenik Aktív író

    kettes fedélzet bal oldal közép
     
  15. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    A 2-es szinten tudod elkezdeni.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    [​IMG]

    Újabb poszt - összevonás miatt

    Jájj magam alá írok, bocsi, de másképp nem tudom megcsinálni;)
    Növény letermelve, felröpi megvan. Mindent beadtam, ami lehetséges, de nem valószínű, hogy 23 óráig fenn leszek, hogy újra indítsam az órákat:) Folytatás majd holnap;)
    Felhők beüzemelve, a kozmikus 2 majd csak reggel aktíválom;)

    [​IMG]
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.21
    -vadocka70-, Amira09, Hahacska és 16 más kedveli ezt.
  17. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Na. Végre elkezdtem az eventet. Érzem a zavart az erőben... 27 felröpim lett.
     
  18. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratulálok,én is itt tartok.2 órát még ma tudok inditani,de ha később fekszem,akkor még ma 5 óra múlva a többit is.
    én kissé éjjeli bagoly vagyok.https://kepkuldes.com/images/190a104db4eb609a36118011fa7d8fd7.png
     
    Hahacska, Éva0315, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  19. spora04

    spora04 Járnitanuló

    spora04 I.D.:33897898 Sziasztok! A 2. szinten a 2. ablakba beadtam a megfelelő számú . chippet de nem tudom felvenni a kulcsot. Az óra sem indult el és az első szinten sem tudok semmit csinálni. Meg köszönném a segítséget.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nagy a csend. Most megtöröm, mint anyósom a diót. :D ;) Nekiláttam én is a feladatnak. Pici pörgetés. Egy 200% és egy +' növényre jött. Mellette lett ólra, fára, terményes ólra is, de az nem gazdaságos nekem. Becserélni nem tudtam, így marad a falon.
    ___

    Szia, Koppi !
    Nem csináltam az előzőről sem statisztikát. Akartam már írni, csak reggelente nem mertem, nehogy erre ébredj. :D Délután elfelejtettem, amikor eszembe jutott, meg már zárult a topik. :) KK- t nem használok sokat, mivel nincs is annyi. Szupertrágya azért fogyott rendesen, de az eredményhez képest elviselhető. 2x2- es területeken eventezek, széleket, ólakat nem bontom soha. 2 db Jack van még játékba 6 élettel. Egyenlőre pihentetem őket, nagy a szegénység. :D
    Az aktuálishoz meg nem is hinném, hogy szükség lesz a munkájukra. :) Majd alakulunk.
     
    szekulagábor, jucus100, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.